Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı Bilet Fiyatları Belli Oldu!

1395099_ob07e.jpg

fiyatlar normal bence. 11/12 sezonunda 3-2 yendiğimiz bjk maçında kale arkasından izlemiştim. o zaman da 100 lira vermiştim. şimdi de 100 lira.

Takim rezalet oynuyor.Mac hafta ici.Bu fiyatlarla max. 25 bin olur.Bjk puan kaybeder biz de Rize'yi yenersek belki dolar

BİLET FİYATLARI:

Kategori 1 (Yemekli Vip) 600 TL
Kategori 2 (Yemekli Yüzevler) 600 TL
Kategori 3 (Yemeksiz Vip) 500 TL
Kategori 4 400 TL
Kategori 5 300 TL
Kategori 6 200 TL
Kategori 7 150 TL
Kategori 8 125 TL
Kategori 9 100 TL
Çocuk Tribünü (110 ve 210 Blokları) 100 TL

Beşiktaş derbisi biletleri satışta - GALATASARAY.ORG

fiyatları:

Kategori 1 (Yemekli Vip) 600 TL
Kategori 2 (Yemekli Yüzevler) 600 TL
Kategori 3 (Yemeksiz Vip) 500 TL
Kategori 4 400 TL
Kategori 5 300 TL
Kategori 6 200 TL
Kategori 7 150 TL
Kategori 8 125 TL
Kategori 9 100 TL
Çocuk Tribünü (110 ve 210 Blokları) 100 TL

diye okudum... şok geçiriyordum... evet biraz uykusuzum...

O zaman da pahalıydı şimdi de pahalı.

artı

varsa popüler takımların koltuk fiyatları bi kıyaslama alalım

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin bilet fiyatları!

Beşiktaş Fenerbahce bilet fiyatları

Fenerbahce-Galatasaray derbisinin bilet fiyatları belli oldu - Spor Haberleri

Beşiktaş - Galatasaray macının bilet fiyatları acıklandı!

ilk yarıdaki Beşiktaş-Galatasaray maçında minimum 150'ydi bilet fiyatları. 42bin kapasiteli stadta 37bin seyirci vardı. yani fiyatlar gayet normal. ama maça gitmemek için bahane arıyorsak 50 lira bile pahalı gelir

Artun dogru soyluyor, ben de bir onceki mesajda kisa gectim ama dengeleme yaparken kombineleri de hesaba katmak lazim

sezon basinda ya da ortasinda ya da 3 maclik alan insanlar parayi baglayip sonra tek mac fiyatlarini gorunce zarar ettiklerini gorurlerse marka sadakatleri zedelenir

Çok pahalı.

Pazartesi bide taraftar fedakarlık yapsa bile o paralara nasıl gelecek. Hem stad dolsun diyosun fiyatlar şl maçı gibi yazık.

dünya da baska bi ülke varmidir, kategori 1 biletlerinin asgari ücretin yarisi kadar oldugu?

Sonra da neden taraftar stada gelmiyor. Ulan en ucuz bilet 100 tl'den basliyor, oynanan uyuz futbol da cabasi.

Üst Alt