Beşiktaş Maçı Sinerji Başlığı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı Sinerji Başlığı!

Hatırlıyorum da bu tarz başlıklar eskiden Schalke, Real Madrid maçlarından önce açılmıştı. Şimdi bjk için açılması zoruma gitti dürüst olmak gerekirse. Amaç tabiki taraftarı pozitif düşünmeye itmek, kanıksanmış yenilgi düşüncesinden uzaklaştırmak ama buna gerek kalmasaydı keşke. Umarım maç sonunda hedefe ulaşır öyle hortlatırız başlığı.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne kadar kaybedecegimizden emin olsamda besiktas gibi les kargalarindan korkmak Galatasaraya yakismaz. Gayet hucumu dusunen, 8 adamla geriye yaslanmayan bir Galatasaray izlemek istiyorum yarin aksam.

YouTube

Bu golu hala unutamiyorum, Aydin mali hic sevmedigin bir futbolcuydu ama su golu var ya... ne sevinmisdik ya su golden sonra baya rahatlamisdik bide

Yalnız yarına dair içimde en ufak umut ve beklenti yok. Heyecan falan da yok, bu iyi bir şey sanırım.

Son düzenleme:
Skor tahminin nedir
Gönlümden geçen skor 0-2. Lakin bu sefer totem yapıp maçı izlememeyi, forumdan takip etmeyi düşünüyorum.

bir de Sinan Bilgin'i seviyor musun ?
Son derece bilgin bir insan olduğunu düşünüyorum. Galatasaray Başkanlığına adaylığını koyarsa eğer kulübün ali menfaatleri için destekleyeceğim. Seviyor muyum? Zor bir soru lakin zenginliğini kıskanıyorum diyelim.

Gönlümden geçen skor 0-2. Lakin bu sefer totem yapıp maçı izlememeyi, forumdan takip etmeyi düşünüyorum.

Son derece bilgin bir insan olduğunu düşünüyorum. Galatasaray Başkanlığına adaylığını koyarsa eğer kulübün ali menfaatleri için destekleyeceğim. Seviyor muyum? Zor bir soru lakin zenginliğini kıskanıyorum diyelim.

Açıkça söylemesede o beni sevmiyor, çok bozuluyorum.

Açıkça söylemesede o beni sevmiyor, çok bozuluyorum.

s-74b808577bae14703eebd3115b39fe892fd61c53.jpg

Üst Alt