Beşiktaş Maçı Sinerji Başlığı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı Sinerji Başlığı!

Beşiktaş maçı öncesinde sinerji oluşturmak ve derbide zafere yürümek için bu başlıkta toplanıyoruz.

Bu başlık altında, geçmiş Beşiktaş derbilerinden videolar, çeşitli gol sevinçleri, kareler, Şampiyonluk klipleri ve marşlar paylaşılabilir.

Beşiktaş maçı öncesinde sinerji oluşturmak ve derbide zafere yürümek için bu başlıkta toplanıyoruz.

Bu başlık altında, geçmiş Beşiktaş derbilerinden videolar, çeşitli gol sevinçleri, kareler, Şampiyonluk klipleri ve marşlar paylaşılabilir.

Boşuna uğraşma kral. Sinerji millete 0. Ben inanıyorum ama inanç çok az forumun genelinde

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

boşuna umutlanmayın beyler 90 dakika boyunca sağdan soldan gelecek 8taş şansımız olursa 2 3 yer temiz yeniliriz yoksa tarihi fark olur kız gibi geri yaslanıp duracağımız orta sahayı bile geçemeyeceğiz pozisyonda muhtemelen 0 olur belki 1 cılız şut atarız

a40406d971457549b23f150909f44eff.jpg

boşuna umutlanmayın beyler 90 dakika boyunca sağdan soldan gelecek 8taş şansımız olursa 2 3 yer temiz yeniliriz yoksa tarihi fark olur kız gibi geri yaslanıp duracağımız orta sahayı bile geçemeyeceğiz pozisyonda muhtemelen 0 olur belki 1 cılız şut atarız

muslera yan toplarda bayağı kötü. serdar maskeyle çıkarsa çıkar. bu da oyununu ve görüşünü etkiler tabi. 8taş dediğin gibi kanatlardan ve ortalarla elek eder .
ben açıkçası 3-1'e fitim. başak maçında da 3-1 dedim 5 yedik :(
bu maçta pozitif yönde yanılmayı öyle istiyorum ki.

Üst Alt