Beşiktaş Manuel Fernandes ile Görüşmelere Başladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Manuel Fernandes ile Görüşmelere Başladı

Cevap: Manuel Fernandes ile Görüşmelere Başlandı

Cok cok iyi transfer . Uzun muddet orta sahalarinda cift yonlu cok kaliteli bir orta saha olacak .

Umarım Ersan'ı da alırlar bir an öncede forumdaki kadro yapanların Ersan'ı yazma şenlikleri biter.

Fener ve kayseri hariç bütün Türk takımlarının iyi transferler yapmasını gönülden istiyorum .

Bu ne pardon? Sizin beşiktaşı tartışabileceğiniz konuşabileceğiniz bir forumunuz yok mu?

Bence eder o para

Bence deger. Eger disiplinli istikrarli bir sekilde oynarsa.

Bence rahat deger o parayi zamaninda ernst de o fiyata alinmisti , christian 6 ya vs....

Ernst ve Cristian'a kıyas yaparsak tabii ki eder ancak o paraya az daha eklenip iki tane kaliteli adam alınabilir. Diğer konuda da söyledim Beşiktaş çok kolay para harcıyor, Demirören cebinden veriyor faiz falan da olmuyor diye ancak bu paraların geri dönüşünün olması zor bu yüzden biraz daha dengeli bir transfer politikası izlemeleri lazım bana göre. Fernandes'e 8 milyon euro vermek şu an lüks Beşiktaş için.

Lig Tv muhabiri Ömer Güvenç'in haberine göre, Beşiktaş Ernst ile 2,5 yıllığına, 8 milyon avro karşılığında anlaştı.

Adamın bonservisi ayrı alacağı yıllık ücret ayrı:) Biz 8 milyon avro diye bonservisinden bahsediyoruz

Ernst bjk ye çerez parasına gelmişti 2009 da ocak ayında

Cevap: Fernandeste İşlem Tamam!

Görüşmelere başlandı diyor. Nerenle okuyorsun? Görüştüklerini herkes biliyor zaten.

Haberde ne yazıyor : Beşiktaş Kulübünün birazdan konu ile ilgili oyuncu ile temasa başladığını resmi siteden duyurması bekleniyor. Sende haber1903 diyorsa yalandır dedin bunun üzerine bende haberin doğru oldugunu taşır nitelikte borsaya gönderilen yazıyı yapıştırdım , senin bana bir kastınmı var dalga geçer gibi cevap veriyorsun ?

Bu ne pardon? Sizin beşiktaşı tartışabileceğiniz konuşabileceğiniz bir forumunuz yok mu?

Forumun kuralları çerçevesinde isteyen istediği konuyu açabilir. Siz ve sizin gibi düşünenler https://www.gscimbom.com/forum/gsci...da/62536-tebrikler_-sikayetler_-oneriler.html konusuna, konunun kilidi açıldığında ve/veya yetkili kişilere bu isteğini iletebilir. Bunun dışında, bu tip mesajlar düzeyli ve eşsiz formumuzda varolan huzuru bozar.

Üst Alt