Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satmak İstiyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satmak İstiyor!

Cevap: Beşiktaş Manuel Fernandes'i Satıyor !

ntvspor bjk muhabiri hakan gündoğar

fernandes'in satisi uzerinde bjk'nin cok az soz hakki var. Ve 13 milyon euro'dan sadece 3 milyon euro alir.

puahahahaaaaaaa muhahahaaaaaaaaaaaaa zuhahaaaaaaaaaaaa

5-7 arası bir fiyata okuturlar o da en fazla. Beşiktaş'ın iyi günleri bunlar.

Borç batağından çıkmaları için mantıklı bir hamle olur.Q7yi de aldıkları fiyata okutabilirlerse öpüp başlarına koysunlar.

Beşiktaş, Mendes'e 15milyon euro üzeri fiyat üzeri teklif veren klüple görüşmek için tam yetki verdi.Birkaç klüple konuşuyor play-offlar sonrası %99 gidecek.

Atakan Kurt

15 milyon ne abi? Özil 10 milyona gitti. Sözleşmesinin son senesiydi gerçi Özil'in ama Fernandes 8 milyondan bi kuruş fazla değil.

Fernandes kalite topçu belli, ama aynı şekilde arıza da. Ha arıza olmayanı 15 milyon euro zaten. Arıza olduğu için ucuza kapattı Beşiktaş, fazlasına satar ama öyle 10+ hayalleri kurmasın.

Quaresma da Rusya, Katar veya Portekiz'e gider.

Sivok sözleşmesi bitiyor, bedavaya gidecek, benim anladığım niyeti yok yeni sözleşmeye.

Simao gitse ne yazar kalsa ne yazar etkisiz eleman.

Almedia cüzi bir fiyata gidebilir. Ama umarım kalır, bomboş bir adam. Top bir şekilde arka direğe inecek, o sırada kaleci önde yakalanacak da beyefendi orada kafa vuracak :asd:

Hilbert'i kaybetmelerini isterim ama ellerindeki kanat oyuncularına bakınca bu adam iş yapar. Ama büyük ihtimalle de gitmez öyle rahat adam.

Valla hemen alalım :D Beşiktaş kadrosunda ki bana göre tek iş yapar oyuncu ,sola ve sağa adam gibi 2 kanat oyuncusu alıp ligi sirkülase ederiz.Bizde olsa Melo Selçuk ve Fernandes'li orta sahayı düşünemiyorum .Topa sahip olma oranı Türkiye Ligi'nde her maç %70 lehimize olur .

Fernandes kalite topçu belli, ama aynı şekilde arıza da. Ha arıza olmayanı 15 milyon euro zaten. Arıza olduğu için ucuza kapattı Beşiktaş, fazlasına satar ama öyle 10+ hayalleri kurmasın.

Quaresma da Rusya, Katar veya Portekiz'e gider.

Sivok sözleşmesi bitiyor, bedavaya gidecek, benim anladığım niyeti yok yeni sözleşmeye.

Simao gitse ne yazar kalsa ne yazar etkisiz eleman.

Almedia cüzi bir fiyata gidebilir. Ama umarım kalır, bomboş bir adam. Top bir şekilde arka direğe inecek, o sırada kaleci önde yakalanacak da beyefendi orada kafa vuracak :asd:

Hilbert'i kaybetmelerini isterim ama ellerindeki kanat oyuncularına bakınca bu adam iş yapar. Ama büyük ihtimalle de gitmez öyle rahat adam.

Hilbert'i ciddi sekilde Lazio istiyormus. Gitsin bence. Yerine Bosingwa alinir. 0 bonservis.

Fernandes gitsin, Lyon'dan Ederson'un sozlesmesi bitiyor. 10'a o. arkasina sozlesmesi bitecek olan Flamini veya Didot. Ernst'in yerine 3,5 milyona Schalke'den Jermaine Jones.

Flamini-Jones

Ederson

Fena olmaz. Quaresma'yi sat, Muhammed'i takima monte et. Ileri uca sozlesmesi biten Petric veya Olic ikilisinden birini al.

Yonetimden boyle hamleler bekliyorum. Ucuz, bonservisi elinde. Zaten bonservisi bir yana birak, Quaresma (3,75), Almeida (2,6) Simao (2,6) Fernandes (2,4), Holosko (1,7) senelik maaslari ile takim kurabilirsin.

Mehmet yazdıkların mantıklı ve güzel de bence yönetim o işi beceremez :) Sen inanıyor musun bu kadar isabetli hamlelerin yapılabileceğine?

Mehmet yazdıkların mantıklı ve güzel de bence yönetim o işi beceremez :) Sen inanıyor musun bu kadar isabetli hamlelerin yapılabileceğine?

Mecbur. Kriz var, bonservisi elinde oyunculara yonelecekler. Kimler bos ? Bu oyuncular. Adam akilli futboldan anlayan birini getirseler yapilabilir. En mantiklisida bu zaten.

GÜzel diyorsun da bize de orta saha mecburdu mesela, Keita'yı satıp Serdar Özkan'ı aldık bunun üzerine. Böyle işler oluyor yani sen güzel düşünüyorsun da çok umutlanma yine.

GÜzel diyorsun da bize de orta saha mecburdu mesela, Keita'yı satıp Serdar Özkan'ı aldık bunun üzerine. Böyle işler oluyor yani sen güzel düşünüyorsun da çok umutlanma yine.

Diyelim;

Hilbert (4 milyon)

Quaresma (7 milyon)

Almeida (5 milyon)

Fernandes (15 milyon)

Holosko (1,5 milyon)

Ekrem (0)

Simao (0)

Sivok (0)

Gitti bu oyuncular. Yerine cok iyi takim kurulabilir. Antep'e yasak cikti. Oyunculari ucuz.

Bosingwa (0)

Jermaine Jones (3,5)

Sezer Ozmen (kiralik sozlesmesi bitti)

Angel Dealbert (0)

Musa Nizam (2 milyon)

Vladimir Weiss (5 milyon)

Sinan Bolat (2 milyon)

Veysel Sari (2 milyon)

Cenk Tosun (2 milyon)

Sosa (4 milyon)

Olic (0 milyon)

Acayip takim kurulur

362454_Besiktas_JK.jpg

Ama tabii, bunun gerceklesme ihtimali 0,001%.

Bunlar genelde teoride kalıyor işte.

Bununla birlikte Necip bir yaşa kadar müthiş gelişip sonra durdu. Zamanında güvenilip çok oynatılması bu gelişmeyi sağladı ama ilginç biçimde ilerlemesi durdu. Gene Beşiktaş kadrosunda yer alacak kalitede ama ben, hele ki 4-4-2 oynatacaksam Necip'i koymam orta sahaya. Biz Selçuk-Melo oynarken bile zaman zaman yumuşak kalabiliyoruz, Necip'i silkelerler orada. 3'lü orta sahada iş yapar Necip.

Ersan sakatlıktan kötü döndü. 2 kere kötü sakatlık üst üste. Adana'daki ve Beşiktaş'ta ilk dönemindeki formunu yakalayabilecek mi emin değilim.

Valla hemen alalım :D Beşiktaş kadrosunda ki bana göre tek iş yapar oyuncu ,sola ve sağa adam gibi 2 kanat oyuncusu alıp ligi sirkülase ederiz.Bizde olsa Melo Selçuk ve Fernandes'li orta sahayı düşünemiyorum .Topa sahip olma oranı Türkiye Ligi'nde her maç %70 lehimize olur .

kimi kesecez.

tek forvet oynarız mecburen.hiç gerek yok

Bu herifi alma ihtimalimiz varsa kacırmak cok buyuk ahmaklık olur. Elmander'in falan arkasında, Eboue'yle falan dusunebiliyormusunuz Fernandes'i. AMAN TANRIM :ka21:

Üst Alt