Beşiktaş, Musa Çağıran'la Her Konuda Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Musa Çağıran'la Her Konuda Anlaştı

597

Sözleşmesi sona erecek olan Atiba Hutchinson'ın yerine Musa Çağıran'ı transfer etmek isteyen Beşiktaş, oyuncu ve Osmanlıspor ile anlaşmaya vardı.

Bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde grubundan namağlup lider olarak çıkarak büyük sükse yapan, buna karşın Süper Lig'de son haftaya dördüncü sırada girerek hayal kırıklığı yaratan Beşiktaş, gelecek sezonun transfer çalışmalarına başladı.

Son yıllarda kadrosunun yaş ortalaması bir hayli yükselen Beşiktaş'ta yönetim, takımı gençleştirmeye çalışırken, bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyor.

Goal Türkiye' nin edindiği bilgilere göre, siyah-beyazlı yönetim Osmanlıspor'un başarılı orta saha oyuncusu Musa Çağıran ile her konuda anlaşmaya vardı.

2010-11'de Barış-Ayhan-Mustafa'lı orta sahada rotasyona bile girememişti. Daha sonra gelişim kaydetti mi bilmem ama Beşiktaş için hafif kalır sanki..

Başka takıma gidince değere binmiş buda klasik
Alakası yok. Musa zaten iyi topçu. 11 için elbette olmaz lakin rotasyonda iş yapacaktır. Uygun bir bonservis ve maaşla takımda görmek isterdim ben. Bazıları istiyor ki bütün takım yabancı oyunculardan kurulu olsun ama öyle bi şansımız yok maalesef. Millete bakıyorum da kimseyi beğenmiyor. Emre A., Deniz T., Musa Ç. ...
Hepsi çöp millete kalsa. E kimi alacaz yerli kadrosu için anasını satayım?
Sana hitafen söylemiyorum yanlış anlama. Ama forumdaki genel algı bu. Ligin en iyi yerlileri bile adam yerine konmuyor, direk çöp muamelesi görüyor. Aynı şey anadoludan gelebilecek yabancılar için de yapılıyor...

Üst Alt