Beşiktaş, Negredo'yu Transfer Etti - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Alacan afrikadan forvet keyfine bakacan ligin bugunu hala çözemeyen takımlar var

yani resmen bile bile lades yapıyorlar hele fener guiza gibi bir faciadan sonra gidip soldado gibi guiza ile çok benzer bir santraforu alıyor ya hayret birşey yani hiç mi ders almazsınız.

negredo da 8-10 gol atar heralde bir ara ordusporda neyine güvendiyse ispanyol bir forward oynatıyordu küme düştüler sonra

1346279.png

Ispanyol forvet tutmaz olayina katilmiyorum

David Villa veya Diego Costa gelseler ciddi anlamda ligi supururlerdi

Onemli olan hangi Ispanyol forvetin geldigi

Tabii Ispanya seviyesindeki diger ulkeler kadar forvet cikartamiyor derseniz katilirim

Sol ayakli forvetleri pek begenmem

Ben Adriano disinda dünya capinda bir sol ayakli forvet hatirlamiyorum

Top ceza sahasina gelecek te sol ayagiyla kontrol edecek ve gol atacak,cenk tosun bundan daha iyi durumda mesela iki ayagini da iyi kullaniyor

Ispanyol forvet tutmaz olayina katilmiyorum

David Villa veya Diego Costa gelseler ciddi anlamda ligi supururlerdi

Onemli olan hangi Ispanyol forvetin geldigi

Tabii Ispanya seviyesindeki diger ulkeler kadar forvet cikartamiyor derseniz katilirim

diego costa ve torres gibi adamlar oynar. negredo güçlü olsa oda iyi kötü oynardı. ama mevzu şu ki ortalama bir siyahi forward bu ligde çok rahat iş yaparken ortalama bir spanish forward de bunu göremiyorsun. tamamen adaptasyon ve ülkenin futbol stiliyle alakalı. spanish forwardler stoperlerle boğuşmayı sevmiyor. afrikalı ise bizim kazma stoperleri sırtına alıp götürüyor.

David Villa bu ligi donunda sallardı aynı Eto'o gibi. Net.

Negredo Soldado gibi değil bu adamlar gerçekten worldclass futbolcuydu.

sent via GSC

Negredo ve Soldado bitik durumda geldiler en iyi dönemlerinde ligin içinden geçerlerdi gerçi o zamanda ülkeye uğramıyorlar işte,Gomis belki bu ikisi kadar üst seviye takımlara çıkmadı ama hep daha istikrarlı ve standartı belli olan bir golcüydü ki buraya gelincede tak diye uyum sağladı

Valencia:
2.500.000 Avro

Negredo:
2017-2018 Sezonu için 4.350.000 Avro
2018-2019 Sezonu için 4.350.000 Avro
2019-2020 Sezonu için 4.000.000 Avro (Opsiyon: Toplam 25 Lig ve Avrupa maçında oynama)

Vay vay vay canım

Üst Alt