Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya Bildirdi


Beşiktaş, Arsenal'de forma giyen Oğuzhan Özyakup'un transferi için Arsenal ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya BildirdiAlırlarsa beşiktaşa helal olsun ancak böyle kurtarabilirler. Galatasaray yönetiminede yazıklar olsun iyi uykular!!!
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya Bildirdi3-4 sene önce Trabzon 30 transfer mi ne yapmıştı, içinde Selçuk İnan'dan bir çok tutan futbolcu vardı.Beşiktaş'da bunu deneyecek anlaşılan.20-30 tane genç oyuncuyu alacak, içinden 2-3 tanesini ayıklayıp, diğerlerini temizleyecek.Şu an yapabilecekleri başka hamle yok zaten.Bu arada Özyakup iyi bir futbolcu bence.
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya BildirdiÖzyakup'a iyi futbolcu diyenler, kaç kez izledi acaba bu adamı? :asd:Ben kötü demiyorum yalnız. İyi de diyemediğim gibi.
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya BildirdiOguzhan'i hic izlemedim, ama Arsenal'e o yasta gidebilmek de yetenek ister.
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya BildirdiHelal olsun. Biz de hala UEFA'nın kararını bekleyelim. Merak ediyorum UEFA'dan olumsuz bi karar çıkarsa futbol takımını kapatacaklar mı?
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya BildirdiBiz ne zaman yetenekli genc futbolcu alacagiz?? ha pardon biz yasi gecmis Yekta, Yigit gibi anadolu topcularini milyonlari dökeriz anca.
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya BildirdiAZ'deyken bilirdim, çok büyük bir yetenek.Kesinlike Necip'ten çok daha büyük bir yetenek.Ama oynatirlar mi orasini bilemem.
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya BildirdiVeli oynayacagina Oguzhan oynasin.Arsenal'de kadroya giren adam her halükarda kalitelidir.Bjk'nin beceriksizler toplulugunda da haydi haydi cag atlatir.Bence Bjk adina cok yerinde bir hamle!
 
Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya Bildirdiİbrahim Altınsay, Wenger'i zor ikna ettim demiş.Konuşulanlara göre kendisine 600bin Euro,Arsenal'e 700bin Euro verilecek.
 
Üst Alt