Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya Bildirdi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya Bildirdi

Cevap: Beşiktaş Oğuzhan Özyakup'u Borsaya Bildirdi

Oguzhan'nin 5-6 macini izlemisimdir. Dogru TD ile calisirsa ve potansiyelini full kullanirsa Selcuk Inan'i katlayacak bir oyuncu. pas kalitesi Mesut Özil seviyesinde.

sorunlari: asiri zayif fizigi ve biraz agir olusu. bu handikaplari nasil kapatir bilmiyorum.

Besiktasa giderse büyük ihtimal sönüp gider.

tüpcü takımı batırdı şimdi toparlanmaya çalışıyorlar. en az 5 senelerini alır eski bjk olmaları için

valla super transfer olur orasi ayri ama kaybeden turk futbolu, kaybeden oguzhanin kendisi olur

orda kalip, 4-5 yil kendini gelitirmek varken buraya gelip kaybolmayi seciyor cocuk

Arsenal'a 700.000 euro egitim parasi, Oguzhan'a senelik 500.000 euro verilecekmis. Hollanda siteleri oyle yaziyor.

Hollandalilar bu cocugu ovup duruyor, Besiktas'dan sonra Avrupa devlerine gider diye.

Hayirlisi

Devam.

Biz nasilsa ceza alacagiz, transfer yapmamiza gerek yok degil mi sayin Yönetim?

Ayakta uyuyoruz yahu...ayakta..

Yönetim yatsin kalksin Terim'e dua etsin. Terim A2 takimiyla bile minimum ilk 4e girer girmesine de.. iste ..

Hiç izlemedim, bilmem etmem, ancak mantık olarak doğru bir transfer hamlesi.

Sonuçta genç yaşında birşeyleri başarmış ve iyi izlenimler bırakmış ki Arsenal tarafından seçilmiş.

Başarılı olur olmaz, ancak ödenecek tutar da söylendiği gibi 700.000 Euro ise denemeye değer, adamların mali açıdan zor durumunu da hesaba katınca akıllıca bir transfer.

Yiğit'ten az riski olan bir adam sonuçta, 3 yaş daha küçük, bonservisi %25'i kadar.

bjkye bonservis parasi verdirmemeleri lazim b. ihtimal verdirmezler, herifler calip CIRPMIS.

Oguzhan'i hic izlemedim, ama Arsenal'e o yasta gidebilmek de yetenek ister.

Mesut, ben bu oyuncuyu izlemedigim icin baska düsünüyorum.

Birkac sene icinde de gönderilmek iyi bir faktör degil. Bu oyuncuyu Wenger gönderiyor, dünya capinda genc yetenekleri en iyi analiz edebilenlerin arasinda gösterilen bir antrenör.

Ama dedigin gibi Arsenal'a gidebilmek basli basina bir yetenek ister, fakat orda kalici olabilmek önemlidir.

bjk yönetiminin çok becerikli olduğunu düşünmüyorum şahsen ve plansız programsız bir halleri var resmen belirsizlik her kafadan bir ses ve ne yapacağını bilememe hali ... bu oyuncuyu alcaksan hala ernst ile anlaşma zemini harcamanın mantığı ne ? aurelio o kulupte ne arıyor ? bunlar dururken formayı bu çocuklara verebilcek mi hocan ve takıma eklenilen maaliyetler ? senin elinde muhammet var necip var fernandes var veli var ve bu oyuncunun peşindesin ? başlamış bir genç oyuncu alcaz takımı kurtarcaz kahramanlığı hala devam ediyor ... radikal ve cesur kararlar alamazlarsa bu gidişle kulübün kapısına kilidi vururlar

Beşiktaş FM transferlerine devam ediyor. Burak Kaplan'ı gördük geçen sezon ne kadar oynattılar.

Oguzhan'nin 5-6 macini izlemisimdir. Dogru TD ile calisirsa ve potansiyelini full kullanirsa Selcuk Inan'i katlayacak bir oyuncu. pas kalitesi Mesut Özil seviyesinde.

sorunlari: asiri zayif fizigi ve biraz agir olusu. bu handikaplari nasil kapatir bilmiyorum.

Alman uyruklu veya Almanya doğumlu sanırım. Bu kadar övdüğüne göre..

tabi her haftanın en az 3 gunu Selcuk Inan'ı katlayacak bir turkisch blood vucud bulur.. tarih boyunca hep boyle olmustur cunku bu. baktıgımız zaman Selcuk Inan'ı katlayacak yerli VEYAHUT alamancı futbolculardan gecilmedigini goruyoruz :ayatollah: bir futbolcu ki Selcuk Inan'ı katlamayadursun, PUH diyerekten suratına tukuruk sarfetmek icab eder.

Hayirli olsun...Bizim yonetimde bu sekilde 10 tane oyuncu alsa iclerinden birtane bile siyrilsa fazlasiyla yeter .

Alman uyruklu veya Almanya doğumlu sanırım. Bu kadar övdüğüne göre..

Hollanda dogumlu. alkmaar ve arsenal altyapisinda egitim almis. daha henüz 20 yasinda. Selcuk'un birakin 20 yasini, 22-23 yasinda ne les bir top oynadigini biliyoruz. Senol Günes olmasa belkide hala anadolu seviyesinde oynuyordu, ki bence hala enternasyonel seviyede basarili olacabilecegini kanitlamis degil. bir cok derbi macinda oyunu forse etmekte zorlandigini gördük bu sezon. daha kat etmesi gereken yol var. sorunda bu zaten. altyapisini Türkiye'de almis oyuncular potansiyellerine ya hic veya cok gec ulasiyorlar. cogu 25 yasinda ancak kendini buluyor. Burak, Olcan, Selcuk örneklerinde gördügümüz gibi.

Bobo bos'ta. Cruzeiro ile sozlemesi 1 senelikti. Geri donsun, Almeida'yi cebinden cikartir.

Üst Alt