Beşiktaş, Rekorunu Korudu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Rekorunu Korudu!

Şampiyonlar liginde daha şunun şurasında iki sene önce toplamda 19 gol yiyerek rekor kırdığımızı hatırlatırım, Beşiktaş'la çok güldük eğlendik ama maalesef türk takımları şampiyonlar liginde dipte yer alıyor.

Fenerbahçe: Sıfır çekti
Beşiktaş: En farklı mağlubiyeti aldı
Galatasaray: Kalesinde en çok golü gören takım oldu.

Hele seneye gidip gidemeyeceğimiz de belli değilken bilmiyorum..
defol git lan kus beyinli

hakan gerçeği itiraf et artık ve lütfen ümit ve akrabası devranın gibi, küfür etmeden ayrıl burdan..

hakandan sonra sıra Danyal admirime gelicek.

Şampiyonlar liginde daha şunun şurasında iki sene önce toplamda 19 gol yiyerek rekor kırdığımızı hatırlatırım, Beşiktaş'la çok güldük eğlendik ama maalesef türk takımları şampiyonlar liginde dipte yer alıyor.

Fenerbahçe: Sıfır çekti
Beşiktaş: En farklı mağlubiyeti aldı
Galatasaray: Kalesinde en çok golü gören takım oldu.

Hele seneye gidip gidemeyeceğimiz de belli değilken bilmiyorum..

Sen ne anlatıyorsun arkadaş

Bu takım şampiyonlar liginde fark yaratan ilk ve tek Türk takımıdır

Bu konuda beşiktaş gülünüp eğlenilecek bir takım bile değil

Kırk yılda bir katılıp hiç bir halt edemiyorlar

Bu takım juve ve real madrid grubundan çıkmış bir takım

Bu takım real madrid takımına üç sıfırın rövanşında elenme korkusu yaşatkış takım

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Qu9iktm.gif

bir detayda adem çakar yakaladı öteki konuda dün uzay bilimleriyle ilgili verdiği tüm bilgiler sıradan herkesin verebileceği bilgilerdi. birde uzay bilimlerine kafa yorabilen bir adamın futbolla filan çok da bir alakası olmaması lazım. resmen bizi kandırdın hakan ayıp sana özür dile ve ayrıl burdan.

çembere alın aradan kaçmasın hırbo. geçenki gibi döner bıçıığyla saldırmak yok fairplay kuralları geçerli
not.cam şişe kırıp saldırabilirsiniz.

√ Bjk sempatizanlığı
√ Yorumları ciddiye alıp cevap vermeme
√ Alaycı yorumlar

Bana herşey seni hatırlatıyor

kuşmu gelmiş foruma :D ne cesurlar ya tiner bunları bozuyor adamların bize karşı hiçbir üstünlüğü yok ne hakla geliyorlar

Üst Alt