Beşiktaş, Rekorunu Korudu!

Gökhan Topuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Sekiz tane yenilir mi? Rekor kırılamıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arif Ulu

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
Beşiktaş Kulübünü Kutluyoruz

43265

43266

Mert Akman

10 Numara!
Adamlar o kadar gol yediki daha uzun yıllar kırılamaz bu rekor. :asd:

Burak Erdim Yiğit

Kırmızı Üye
Herkes dalgasını geçiyor ama oturup ağlayalım bence. Rakibi City bile olsa 2 maçta çift haneli rakamla gol yiyen takımla 2 maç yapıp pozisyona bile giremedik. Ayrıca bu Schalke'nin Bundesliga'da yaptığı son 3 maçta toplam 11 gol yediğini ve düşme adayları arasında olduğunu da ilave edelim. Bazı arkadaşlar da hala Liverpool, 8-0 rekoru üzerinden işi dalgaya vurma derdinde. "İyi ki çıkmamışız yoksa Schalke'nin yerinde biz olacaktık, verilmiş sadakamız varmış" da bir başka yaklaşım. Bu, tipik bir vizyonsuzluk örneğidir. Keşke gruptan çıksaydık da City'den bir çuval golü biz yeseydik samimi söylüyorum. Kendi adıma konuşacak olursam Liverpool'dan 8, City'den 7, Real'den 6, Bayern'den 5 yemekten hiç gocunmam, hiç de utanmam. Tam tersine Schalke-Lokomotiv-Porto grubunu 4 puanla bitirmekten, Östersunds'a elenmekten, ortalama bir Şampiyonlar Ligi grubunda toplam 20 gol yiyip 1 puanla grubu bitirmekten, son 25 Avrupa maçında 2 galibiyet almaktan daha fazla utanırım bir taraftar olarak. Ama siz büyük denizde boğulmayayım da millet skorla dalga geçmesin küçük olsun benim olsun mantığındaysanız o da sizin bileceğiniz iş

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Nasil bir rekor ise artik kimse kiramiyor :asd:

Eger CL ye katilirlarsa darisi IBB denen pislik olusumun basina insallah.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Schalke tadesco gibi ne olduğu beli olmayan kişiyi halen konuyor ise bu durumdan sevk almaya başladı diyebiliriz.

Hamza Gölbaşı

Müracaat
Şef Gümüş Kıvrım
Schalke tadesco gibi ne olduğu beli olmayan kişiyi halen konuyor ise bu durumdan sevk almaya başladı diyebiliriz.
Sezon basinda GSC'de cok ovuldugunu hatirliyorum bir baslikta. Yok iste Almanya hoca fabrikasi gencecik cocuklar ne hocalik yapiyor yeni Nagelsmann vs.

Yine sekmemis GSC

Üst Alt