Beşiktas ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Cevap: Besiktas CL'de ne yapar ?

Bence bir liv'pool faciası daha yaşarlar zaten o faciadan takımda fazla bir değişiklik yok bütün gerizekalılar hala beşiktaşta ve bende hala beşiktaşın bu sezon ampiyon olduğuna inanamıyorum büyük sürpriz oldu gerçekten.

Mustafa Denizli ile yola devam ederlerse başarı hayal olur bence.Bjk kadro yapısı itibariyle 2 kulvarda birden yarışamaz.Açıkcası Mustafa Denizli'de bizim gibi düşünüyorki gelecek sezon için anlaşmaya yanaşmıyor :)

Beşiktaş'ın kadrosu değil şampiyonlar ligine Fruko gazoz kupasına yetmez neden şampiyon oldular derseniz tamamen bizim ve Ezikbahçenin salaklığından. O yüzden Sivas'ı saymıyorum çünkü onlar elenip Europe Ligine giderler. Beşiktaş şampiyonlar liginde ülke puanının tabir-i caizse içine edip paşa paşa evine döner

M.denizli ile en fazla 0 puan alırlar (umarım fenerin rekorunu egale etmezler:()tabi gol atabilirlerse bu onlar açısından başarı sayılır.

Gruptan çıkamaz o kesin..Ama gruba düşen takımlara göre 3. falan olabilir..Yoksa sonunculuk garanti zaten..:)

Beşiktaş Şampiyonlar Liginde ne yapar? Evet, gerçekten çok zor bir o kadarda önemli bir soru. Sanırım, her zaman yaptığını yapar..:D

bu sefer 3 torbadan katiliyorlar yanilmiyorsam... 3.lük sanslari var diyorum ama gruptan cikamazlar bence

Bari 1 puan alsınlar. 0 puan alan tek takımın fenerbahçe olarak kalmasını istiyorum.

Üst Alt