Besiktas´tan Basketbola Dev Sponsor


BASKETBOLDA, atağa kalkmak isteyen Beşiktaş'ın Japon otomobil üreticisi Toyota ile yıllık 12 milyon dolarlık sponsorluk anlaşması için el sıkıştığı iddia edildi. Ülker'in basketbol da dahil amatör sporlara verdiği desteği önümüzdeki sezondan itibaren çekme kararı alması üzerine harekete geçen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören'in Toyota ile anlaştığı kaydedildi.AMAÇ FENER'İ GEÇMEK

Ülker' in Fenerbahçe ile olan özel anlaşması gereği sadece Fenerbahçe Ülker'e desteğini sürdüreceği öğrenildi. Beşiktaş Başkanı Demirören'in amacının ise F.Bahçe Ülker'i sportif olarak geçmek olduğu kaydedildi.
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev SponsorTam zamanı şimdi yeni bir yüklü sponsorluk anlaşması için. NBA'de olası bir lockout durumu da var zaten. Birkaç yıldız isim getirebilirler.Biz de yapabilirsek çok güzel olur aslında. BJK'nin aldığından daha yüksek bir teklif alırız diye düşünüyorum.
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev SponsorTam zamanı şimdi yeni bir yüklü sponsorluk anlaşması için. NBA'de olası bir lockout durumu da var zaten. Birkaç yıldız isim getirebilirler.Biz de yapabilirsek çok güzel olur aslında. BJK'nin aldığından daha yüksek bir teklif alırız diye düşünüyorum.2012 Uefa kriterleri var ama. :sad007:
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev Sponsorfenerbahce senelerdir ÜLKERDE BÜTÜN DESTEGİ ALIRKEN BİZ BİR KAHVE İSMİYLE BU KADAR DESTEK VERİLSİN uyan galatasaray beşiktaj kurtulalım su ülkerden fener yalakası firmadan
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev SponsorLockout durumu olursa Nbade Rondo,Rose,Sugar Ray,Garnett,Pierce,Kobe,Wade,Lebron,Durant,Shaq,Perkins,Bynum,Gasol, hepsini alalim :D
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev SponsorToyota dünyanın en akıllı yönetilen firmalarından biri, boş işe para yatırmaz.
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev Sponsor12 milyonu toyota değil ferrari bile vermez basketbol için maximum 7-8 dir onunnasil yani? ferrari kim toyota kim. Sen toyotanin kim oldugunu bilmiyorsun galiba. Ferrari Toyota'ya rakip bile olamaz. Dünyanin en büyük araba Markasi Toyota'dir.Atip tutmak kolay tabi.biraz arastirsak iyi olur.
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev Sponsorbizim için türk telekomla anlaşma yapmamız lazım ama başkanımız onlarla aramızı bozduğu için onlar anlaşma şansımız yok.

seneye cafe crownla sözleşmemiz bitiyor sanırsam.

beşiktaş toyota ile birleşirse süper bir iş yapar.birde o 12 milyon dolar gerçekse süper kadro kurarlar engin atamanla.
 
Cevap: Besiktas´tan Basketbola Dev SponsorBJK eğer Toyota'yla 12 milyon $'lık anlaşma yapıyorsa, biz daha çok verecek bir sponsor buluruz bence.
 
Üst Alt