Beşiktaş Tayfur Havutçu ile 2 Yıllık Anlaşma İmzaladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Tayfur Havutçu ile 2 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Cevap: Beşiktaş Tayfur Havutçu ile 2 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Bu su demek oluyor : Yönetim kafasina göre futbolculari getirecek, Tayfur'a "malzeme bu, al oynat" denilecek ve birkaç yenilginden sonra ( ki öyle olacak gibi duruyor) aninda paketlenip yollanacak.

olası kötü sonuçlarda yuhlanan demirören olacaktı,şimdi tayfur olacak.kılıf hazır.

Gutiyi Korkusuna Maç Boyu Ortalıkta Olmamasına Rağmen Uzatmada Çıkarması ? Çok Yanlış Bir Tercih Olmuş İddia Ediyorum Seneyede Bir Cacık Olmaz Beşiktaş 'tan !

dogru olani yaptilar beyler,simdi yonetim istedigi zaman tayfur un isine karisabilecek isler kotu gittiginde.

Tamamen futbolcuya dayalı sistem kurdular hakketen işi yaş beşiktaşın

Açıkçası hem şaşırdım hem de sevindim. Kariyerinin henüz başında ve kendi camiaları içerisinden çıkan bir adamı hele de sıkıntılı bir süreçte görev başında tutmaları taktire şayan.

Şu hafta istifa eder, bu hafta istifa eder vesairesine girmeye gerek. Kariyerinin başında olduğu için başarıya aç. Herkes bir çalışıyorsa bu adam iki çalışacaktır. Kendini ispatlamak içinde elinden geleni yapacaktır. Netice de futbol alt yapısını da Almanya'da almış bir adam, bunu da teknik direktörlüğüne yansıtırsa bu durumun altından kalkabilir.

Genç Türk teknik adamlara fırsat verilmiyor. Yabancılar takımları hallaç pamuğu gibi atıyor diye söylenenemiz çoktur. Alın işte adamlar çekinmeden görev verdiler. Fenerbahçe'de bunu yaptı. Aykut'ta 6. 7. hafta gidiyordu. Ben özellikle bu tarz adamların başarılı olmalarını isterim. Netice de kendi değerlerimiz ve Türk futbolu bu değerler üzerinde yükselecek. Shuster'e sabrettikleri kadar Tayfur'a sabretsinler kazanan Beşiktaş olur.

Penaltılarla kazanılan şansa bir Türkiye Kupasına güvenerek bu kararın alınması bence sağlıklı değil.

Sonucda Penaltılarla kaybedilseydi bu kupa bu adamla sözleşme uzamayacaktı.

Hayırlı olsun hadi hoca yap bi babalık al şu baltayı bizden n'olur

Bak sana küçüklük videosunu buldum hakanın sana da sempatik gelecektir. :eek:

16172017SbNI2ntS.gif

Yalnız şunu diyeyim bu sene başında da Aykut için aynı şeyleri söylüyorduk.

Yalnız şunu diyeyim bu sene başında da Aykut için aynı şeyleri söylüyorduk.

ilk yari hic birsey yapamadi,ligin ikinci yarisinda yonetim isine karisti 16 macta 15 galibiyet.

tayfur hocada da aynisi olabilir,yonetim isine karisabilir,ondan dolayi dogru secim bence.

Forlan'nın quaresmanın simaonun olduğu bir takım kuruyorsan onlara söz geçirebilecek bir teknik adamda getirmek gerekli idi bence , umarım başarılı olur ama sanmıyorum .

Karizmasi yetmez takima yildiz oyuncular aliyorsun . Cidden buyuk basarilar kazanmis ya da cok yuksek egodaki oyuncular geliyor . Tayfur Havutcu efendi bir insan ama bu isin altindan kalkabilecegini sanmiyorum en azindan bu tarz yildiz oyuncular varken .

Üst Alt