Beşiktaş, Tolgay Arslan'ın Fiyatını Belirledi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Tolgay Arslan'ın Fiyatını Belirledi!

tolgay.jpg

Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor'un transfer listesine aldığı Tolgay Arslan'ın bonservisini belirledi: 5 milyon Euro.

Beşiktaş’ın 2015’in ocak ayında Hamburg’dan 450 bin Euro bonservis fesih bedeliyle kadrosuna kattığı Tolgay Arslan’ın bir süredir, yeteri kadar forma şansı bulamadığı için takımdan ayrılmak istediği konuşuluyordu.

Bundesliga’dan Hamburg ve Werder Bremen’in yanı sıra Galatasaray ve Trabzonspor’un ciddi bir şekilde ilgilendiği yıldız futbolcunun transferine Beşiktaş yönetimi onay verdi.

Siyah beyazlı yönetim "Tolgay’ı almak isteyen varsa kapımız açık. Ancak 5 milyon Euro’yu ceplerine koyarak gelmeleri gerekiyor" diyerek ilgili kulüplere mesaj yolladı.

Sabah

Selçuk'u çine falan çakarsak,2-3 m € fiyata falan kötü transfer olmaz.
Ama Melo gibi kaliteli bir orta saha daha alınmalı yanına.

5 m € ise büyük kazık olur tam Dursun'luk transfer olur o fiyata.

Son 2 yıldaki kariyer istatistiği 1 gol 4 asist olan orta saha oyuncusu için bedel ödemek ve bu miktarlarda bizimkilerin bile yapmayacağı bir salaklık olarak düşünüyorum. Mutlu mesut yaşasınlar birlikte sanki bir yaramıza merhem olacak.

Buraları okuyorumda hep şöyle bir kanı var.
Yanına şu profilde bu profilde adam alalım.
Niye en baştan öyle bir adam alip belki yanına yine o profile yaklaşmış birisini almıyoruz. Neden hep biz en baştan çöpleri doldurup sonra şu olmadı bu olmadı eldeki bu artık idare edin mantığıyla bu tranferleri yapıyoruz.

Tolgay iyi topçu beğenirim kendisini, ama Selçuk biryere gitmeyeceğine göre gerek yok.
O maaşla kimse onu yedek birakamaz bırak Tudoru Fatih Terim bile.
Bize ilk 11 oyuncusu lazım hemde okkalı en az 6-7 tane.
2 Defans birisi lider özellikli hava hakimiyeti yüksek. Bir sağ bek bir sol bek. Bir defansiv orta saha. İki forvet.

Ben hiç ümitli değilim. Bu transferleri dursun 50 milyon euroya bitiremez.

P9

Üst Alt