Beşiktaş TTArena 'yı kullanmak istiyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş TTArena 'yı kullanmak istiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beşiktaş 'ın yeni stad yapılacak sürede, TTArena 'yı kullanmak istemesi

Mekan oynat derse neden olmasin

100 Allah kurusu isteriz :D

Adnan Polat, şu an hiçbir şeyi kabul edemez, özellikle bu kadar baskı altındayken. Beşiktaş'a, Kasımpaşa yolları gözükür. Zamanında, Yıldırım Demirören'in yaptığını da unutmadık.

nah2.jpg

Bir an önce bu konuda bir açıklama yapılmalı. İçime oturur Bjklileri o stadda görmek.

allah allah taraftarları bizim stadı kötü bulmuş :) ne gerek var gitsinler olimpiyat stadına mutlu mesut oynasınlar.

Valla ben bjkli olsam tt arena stadında oynamak isterdim tam onlarin istedikleri gibi stad ambıans super ses dagilimi super stadımızın. 15 bin kisilik kasimpada oynamazlar onlar Ama gs icin tam bir facia olur daha tadına doymadan ezeli rakiplerden birine ev sahipligi yapıcak bir stada sahip olmayi kabullenemem...

Olimpiyat stadi dururken bizim stadi kullanacaklarini sanmiyorum.taraftar karsi cikartmaya zaten...

Olimpiyat Stadı yakışır Beşiktaş'a.

Biz İnönü de oynamayıp Olimpiyat'ta oynadıysak onlar da aynını yapsınlar.

Kesinlikle izin verilmemeli. Yıllarca beklediğimiz statta 50.000 tinerci görmek istemiyorum.

Stat gelirlerini bırakıcaklarsa düşünürüz :) ama onuda Bjk kabul etmez sonuçta ciddi bir gelirden mahrum kalırlar

Olimpiyat yollarını tırmalamaya başlasınlar en iyisi

Şu adamı gören olmamış :).

Aslında konunun kapatılması lazım :) Adamların böyle bir talebi yok :) Olmayanı, oldurup bir de ayar veriyoruz :)

Oynayacakları yer belli. Kasımpaşa stadında oynayacaklar. Bazı maçlarını da Anadolu'da oynayacaklarını Demirören söyledi.

Sonuç olarak adamların Aslantepe'ye gelmesi bile söz konusu değilken, gereksiz müdafaya geçtik :)

bizim yönetim gsgm den üst kullanım hakkını aldımı arkadaşlar gsgm çakallık yapmasın

Olmayan birşeyi tartışmak gereksiz o vakit.

Aslında konunun kapatılması lazım :) Adamların böyle bir talebi yok :) Olmayanı, oldurup bir de ayar veriyoruz :)

Oynayacakları yer belli. Kasımpaşa stadında oynayacaklar. Bazı maçlarını da Anadolu'da oynayacaklarını Demirören söyledi.

Sonuç olarak adamların Aslantepe'ye gelmesi bile söz konusu değilken, gereksiz müdafaya geçtik :)

Ben de duydum. 2 gündür lig radyo spikerleri, yayına bağlananlar bu konuyu bolca görüştü. Bana da gündem oluşturmaya çalışılıyor, nabız yoklanıyor gibi geldi. Ki, biz bir GS forumu olarak bunu gerektiğinde yapabilmeli ve "olmaz"ı daha öncesinde irdeleyebilmeliyiz.

Özetle; teklif etmedilerse bile (ilk mesajda da böyle yazıyor), teklif etmeye cesaret edemesinler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt