Beşiktaş TTArena 'yı kullanmak istiyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş TTArena 'yı kullanmak istiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünden beri bu konu ısıtılıp önümüze konuluyor, herkes ortada henüz Beşiktaş 'ın bu konuda bir talebi olmadığını, ama olursa buna makul yaklaşılması gerektiğini ve Galatasaray Spor Kulübünün buna onay vermesi gerektiğini empoze etmeye çalışan açıklamalar yapıyor.

Lakin ben gönlüme söz dinletemiyorum ve bu makul yaklaşımı kendimde bir türlü göremiyorum. Her ne kadar bana laf düşmese de, bir taraftar olarak buna onay vermiyorum.

Neden;

- Yeni stad bizimdir, yıllarca nöbet tuttuk, aramızda aidiyet gelişti. Bunu başka bir kulüple paylaşamamak.

- Stad zeminin 2 kat maç yapma sebebiyle daha fazla bozulacak olması.

- Tribünlerin, koltukların, stad dışının fanatik Beşiktaş 'lılarca zarar görebilmesi (zarar vermek istemesi gerekmez, bkz. uA tribününde kırılan koltuklar)

- Bizim stad inşaatımızda başka kulüplerin stadında oynatılmamış olmak, olimpiyat stadının çilesini çekmek zorunda kalmak.

- Bu olasılıkta, Beşiktaş - Galatasaray maçında, kendi üs kullanım hakkımızın olduğu stadta misafir konumuna düşmek. (Arıza point :))

Daha maddeleri çoğaltabilirim. Dediğim gibi buna belki tek bir birey olarak hakkım yok ancak, kulübümüz buna onay verir ve koltuğuma bir başkasını oturtursa, kombine sahibi bir taraftar olarak hakkımı helal etmem.

Cevap: Beşiktaş 'ın yeni stad yapılacak sürede, TTArena 'yı kullanmak istemesi

gitsinler nerde oynuyorlarsa oynasınlar istemem bizim stadda oynasınlar. bi arkadaşımızın dediği gibi gişe hasılatının hepsini bize bırakacaklarsa bu konu tartışılabilir ama aksi halde kesinlikle istemem gitsinler olimpiyat stadına...

Askerlik'te bir tabir vardır. Askerleri yönlendirmek için örn. İstikamet yemekhane gibi.

Beşiktaş içinde bir İSTİKAMET var ve orayı en iyi bizler biliyorum.

beşiktaş rahat İSTİKAMET OLİMPİYAT STADI uygun adım marş marş.

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TT ARENA GALATASARAY'ındır ve öylede KA-LA-CAK.

Kasımpaşa'nın stadında oynanacak maçlar.

Olimpiyat stadında yapsınlar maçlarını. Madem stad yıkacaklar ceremesini de çeksinler.

Böyle bir şeye izin verilmesinden yana değilim. İnsanım sonuçta, bencilim. Hem bencilim, hem de oldukça absürt bir fikir. Beşiktaş camiası biraz usül erkan bilsin; daha yeni yapılmış, oturmamış bir stadın bu kadar yoğun kullanılması, telafi edilemez zararlar verir. İkincisi biz Ali Sami Yen stadında kalıyor olsaydık; eminim Beşiktaş bu şekilde kamuoyu oluşturmayacaktı, yani maçlarını Ali Sami Yen stadında oynamak istemeyecekti. Kendi kafalarına göre gelin güvey oluyorlar yani...

Ayrıca neden bizim stad? İstanbul'da başka stadyum mu yok? Koskoca olimpiyat stadında bağırır durursunuz işte, kendinizi sınarsınız.

Koskoca İstanbul da stadmı kalmadı da bizim stadı itiyorlar.Gitsinler Olimpiyat stadına orasıda gayet modern ve uefanın 5 yıldızlı stadlarından biri hemde 75 bin kişilik :D

Bilet gelirlerinin %80 ve maçtan sonra oluşacak zarara karşılık tazminat vereceklerse gelsinler.

Olimpiyat stadı neyine duruyor orada ?

Olimpiyat Stadı, bu ülkenin vatandaşlarına atılmış en büyük kazık maalesef. O stadda, yelkenli bile yapılmaz.

Stad gelirlerinide bırakırlarsa kulüp kabul eder.

Profesyonelce bakmak lazım eğer ciddi bir geliri kasamıza koyacaksak müsaade edilmeli bence.

Ali Sami Yen Spor Kompleski içinde ve Galatasaray pankartlı, sarı kırmızı yazan Türk Telekom yazılarının arasında maç yapmayı kendilerine nasıl olur da yedirebilirler ?

SARI KIRMIZI KOLTUKLARDA OTURUP TEZAHÜRAT YAPABİLECEK MİSİNİZ ? EVET İSE BUYURUN :)

Maketini verelim oynasınlar işte.Zaten sahip olabilecekleri tek Türk Telekom Stadı da o.

Benim bildigim Adnan Polat hic düsünmeden bjk'nin talebini kabul eder. Bosuna burda tartisiyoruz bunlari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt