Beşiktaş Üzerine | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Üzerine

devir, 8ekiztaşın devridir

Cimbomumuz'un malesef en az bir 5 sezon için daha şampiyon olacağını düşünmüyorum, keza fenerin de. eziktaş muhtemelen bu süreçte 17 ila 18. şampiyonluğunu elde edecektir. hasılı, ikinci bir “dört sene üst-üste” durumu öngörmekteyim.. kulüplerin idari kabiliyetlerinden hareketle kavranabilen yönetim-ötesi içsel işleyişlerine paralel seyrettiğini düşündüğüm genel gidişat bunu gösteriyor.

siz ne dersiniz?

Katılıyorum ne yazık ki. En az 5 sezon bizim düze çıkmamız. Bu süreçte Dursun başkanlıktan anca düşer keza eldeki çöp oyuncuların sözleşmesi de anca biter. Bu süreçte yerlerine başka çöpleri almadıklarını farzedersek(11 için söylüyorum) 4-5 sezon sonra şampiyonluğa oynarız.

Bir de BJK'nin kendi içinde ciddi problemler yaşaması lazım. Fiko-Güneş çatışması, oyuncular arası gruplaşma vs. Bu yaşanırsa ortak bir şekilde ortak oluruz, ortak olduk mu da şampiyon oluruz.

bu sezon kıyas olamaz

sezona iyi hazırlanmamış td sorunsalını aşamamış 2 rakibi vardı

gelecek sezon da ilk yarıyı aynı performansla kapatırlarsa o zaman konuşuruz

Sanmıyorum bjk'nin üstüste şampiyonluklarına devam edebileceğini.Çok büyütüyorsunuz bu adamları gözünüzde hadi geçtiğimiz sezon neyse de bu sezon bile çoğu puanı hakem desteğiyle aldılar.

Bjkli olma vakti geldi

s.gif

Dursun seneye kalirsa banko sampiyon besiktas derim fenerden bir cacik olmaz. Ama olurda süpriz bur erken secim olursa ozaman bizim icin bir unut dogar

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Arkadaş amma abarttınız varya
Adam akıllı bir yönetim ve teknik direktörümüz olsa biz şu ezik kadromuza rağmen şampiyon olurduk adım kadarda eminim

Böyle birsey yok arkadaslar.

Doğru hamlelerle karşılık verirsek seneye bizde sampiyon olabiliriz fenerde.

Turkiyede hersey yakalayacagin havaya bakar.

Bjk elbette favori ama özellikle bu sezonu rakipsiz götürüyorlar. Psikolojik olarak cok rahat kapadilar sezonu.

Dedigim gibi bizim.ligde 3 sene 5 sene sampiyon olamayiz gibi bir durum hic bir zaman sozkonusu olmaz.

Yönetim ve hollanda çetesini şutlayıb yeni bir yapılanmaya başvurursak 1 yılda tekrar ayağa kalkarız

Seneye orta halli bir başkan ve orta halli bir teknik direktörle BJK'ya 10 puan fark atarız.

Bu sene tarihimizin en kötü kadrosu ve yönetimiyle bile BJK maçını alsak Şubat ayında şuan başka şeyler konuşuluyordu, ligimiz ve Beşiktaş o kadar dandik yani. :)

beşiktaşın kadro iyi ama yaşlı sayılır. uzun süreli bir başarı transfer yapmadıkları sürece mümkün değil.

Kadro, hoca, yönetim anlamında çok sancılı bir dönemdeyiz ancak hakem katkısı yönünden iki takımın yeri değişseydi sıralama da aynı şekilde değişecekti. Tudor veya Rieke'ye rağmen şampiyonluk konuşuyor olacaktık.

Üst Alt