Beşiktaş ve Başakşehir Maçları İçin Yönetime Çağrı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş ve Başakşehir Maçları İçin Yönetime Çağrı!

Evet artık şampiyonluk yolunda 5 maç kaldı. Bütün maçlarımızı kazandığımız takdirde 22.şampiyonluğumuza ulaşacağız. Önümüzde ki maçlar içinde en kritik görünen maçlar içerideki Beşiktaş ve Başakşehir maçları.

Stadımızın kapasitesi 52 bin, ancak misafir tribünlerine ayırılan bölüm ve güvenlik için ayrılan bölümü çıkardığımızda 48 bin gibi bir sayıya düşüyor. Bu şampiyonluğunda 'Tarihi' bir şampiyonluk olacağı göz önünde bulundurulursa taraftar yönetim olarak elimizden gelen herşeyi yapmak zorunda olduğumuz bir gerçek.

Taraftar olarak bu 2 maç için merdiven boşluklarının bile tıklım tıklım dolmasını arzu ediyoruz. Bilet fiyatlarının düşük tutulmasını ve merdiven boşluklarının bile doldurulmasını istiyoruz. Rakibi boğacak ve eski samiyen ruhunu Beşiktaş ve Başakşehir'e yaşatacak bir atmosfer istiyoruz.Merdiven boşlukları için en fazla 2 maç para cezası öderiz, ama sezon başından beri haksızlıklara uğradığımız çok anlamlı bir şampiyonluk kazanırız.

2-0 kazandığımız tarihi 'Herkes rütbesini bilecek' Sezonu

maxresdefault.jpg

maxresdefault.jpg

Eski Fenerbahçe maçından 3-1 lik.
Tıklım Tıklımdı

gs-fb-sonuc.jpg

9aeadb4a5ab46032097838eefa509461.jpg

img-galatasarayfenerbahce-99.jpg

Dusunceni anliyorum, ama katilamayacagim. Merdivenlere sığacak extra 2 bin taraftar ile mac çevirilmez diye dusunuyorum. Bunun cezasida cabasi. Zaten biz o 48 bini doldurursak rakiplerimizin diz bagi cozulur. Bu sebepten zaten onlarca mac ust uste kaybetmedik arenada.

Allah korusun en ufak bir bilincsiz hata veya guvenlik karmasasinda buyuk acilar yasama riski dogar ki, buda hicbir seye degmez.

Dusunceni anliyorum, ama katilamayacagim. Merdivenlere sığacak extra 2 bin taraftar ile mac çevirilmez diye dusunuyorum. Bunun cezasida cabasi. Zaten biz o 48 bini doldurursak rakiplerimizin diz bagi cozulur. Bu sebepten zaten onlarca mac ust uste kaybetmedik arenada.

Allah korusun en ufak bir bilincsiz hata veya guvenlik karmasasinda buyuk acilar yasama riski dogar ki, buda hicbir seye degmez.

Passolig olmadan önce nasıl oynanıyorsa öyle olacak birşey değişmeyecek. Geçmiş senelerde oynadığımız 2-0 lık Beşiktaş maçı ve 3-1'lik Fenerbahçe maçında tek bir boş alan göremezdin. Hiç bir olayda olmadı geçmişte.

Güvenlik açısından doğru bulmam. O merdivenler mecbur boş kalmalıdır. Birisinin Allah korusun acil durumu çıksa sağlık açısından o kalabalıkta çıkması zorlaşır . Ayrıca o ekstra 1-2000 kişi fark edeceğini zannetmem. Gereksiz bence. Ayrica cezası da var.

Üst Alt