Beşiktaş Ve İstanbul Büyükşehir Belediye Kafilesi Kavga Etti ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Ve İstanbul Büyükşehir Belediye Kafilesi Kavga Etti !

Kadir Has Stadı’nda dostluk rüzgarları serken, Kayseri havaalanında büyük kavga yaşandı. Alanda bekleyen Beşiktaşlı taraftarlar, İstanbul Belediye kafilesine sözlü olarak sataştı. Bunun üzerine yardımcı antrenör Arif Erdem ve futbolcular tepki verdi. Bir anda taraflar kavgaya tutuştu. Yolcu bekleme salonunu savaş alanına çeviren kavgada teknik direktör Abdullah Avcı, yardımcı antrenör Arif Erdem ile futbolculardan İbrahim Akın, Can Arat ve Herve Tum en fazla darbeyi alan isimler oldu. Hatta İbrahim Akın’ın burnunun kırıldığı ileri sürüldü. Beşiktaşlı taraftarlardan da yaralananlar olduğu öğrenildi. Beşiktaş futbol komitesi başkanı Serdal Adalı’nın havaalanına gelip olayları yatıştırdığı ve taraftarı sakinleştirmeye çalıştığı belirtildi. Hatta Adalı İstanbul’a Belediye kafilesiyle dönme kararı aldı. Ancak taraflar karşılıklı suçlamalarda bulununca, uçak kalkmadı. Kavgaya karışan futbolcular ile taraftarların ifadeleri alındı. Yaşananlar nedeniyle Beşiktaş kafilesi de havaalanına geçmedi ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar Kadir Has Stadı’nda bekledi.

Kaynak : Fanatik

Cevap: Beşiktaş Ve İstanbul Büyükşehir Belediye Kafilesi Kavga Etti !

Maçı izlerken aklımdan geçirdim. En çirkef taraftar ve en sportmen ve eğitimli taraftara sahip iki takım karşı karşıya ilginç diye.. Sonunda çirkeflik ödülünü kazanan belli oldu..

BJK nın tüm türkiyenin hayran oldugu taraftarı iste

Görmek istemediğimiz olaylar bunlar işte yakışmıyor.Bu şartlar altında Türk futbolu ilerlemez tabiki.

1655.jpg

Şikayetçi olan taraf beşiktaş taraftarı, kavgayı başlatan kişi ise taraftara şişe fırlatan arif erdem.Haber1903 bugün görüntüleri yayınlayacak.Kimin haklı olduğunu bilmeden böyle aşağılayıcı yorumlar yapmak yakışmıyor.

Şikayetçi olan taraf beşiktaş taraftarı, kavgayı başlatan kişi ise taraftara şişe fırlatan arif erdem.Haber1903 bugün görüntüleri yayınlayacak.Kimin haklı olduğunu bilmeden böyle aşağılayıcı yorumlar yapmak yakışmıyor.

Arif durup dururken fırlatmış dimi. Siz zaten haber1903 ten başka bir şeye inanmazsınız. Adı üstünde haber1903. Acayip tarafsız

Diğer takımların taraftarlarından biri buraya gelip, Arif Erdem'e sallamaya kalkmasın. Herkes yerini bilsin!

Delikanlılık öğrenin biraz Arif Erdem'den. Sırtına ÇARŞI montunu geçirip bir araya gelince kabadayı oluyorsunuz. Öyle taraftarlık olmaz

Iyi yapmis. Allah vere TINER atsaydi da yolunuzu bulsaydiniz.

Ah be avcı maç 1-0 olunca yere yatsana diyen dünyanın en pislik taraftarını susturmuştun 2-1 olunca.Gittin metine penaltı attırdın.

Ben arifi suçlamadım, illaki bir sözlü sataşma falan olmuştur.Kupayı kazanamadı, üzgündür, çabuk sinirlenebilir, bunlar normal şeyler.Ama ordaki beşiktaş taraftarınıda büyük kısmı gazeteci, kongre üyesi falandı.Eğitimsiz bir kitle olsa anlarım.

Haber1903 editörü tüm olayı videoya almış o yüzden bahsettim.Yoksa çok itibar ettiğim bir site değildir zaten.Sonuçta kimin haklı olduğu bilinmiyor.Bilinen tek şey polise şikayetçi olanın taraflar olduğu ve polisin bu yüzden ibb uçağının kalkmasını engellediği.

Birde bu forumu(birçok taraftar forumunu ) uzun süredir okuyorum.Hemen hemen hepsinde fanatik, fotomaç gibi gazeteler kendi takımları hakkında olumsuz bir haber yaptığında yalan ve uydurma diye geçiştiriliyor.Fakat rakip takım hakkında bir haber çıktığında ciddiye alınıp dalga geçilmeye başlanıyor.

bunlar 2-3 bursalıları bıçaklayınca herkezi kendilerinden korkuyorlar zannediyorlar.Bursaya da helal olsun almadı bunları şehirlerine.Koca şehire girememelerinin acısını ibbli oyunculardan çıkartmış istemişler demekki

Ben arifi suçlamadım, illaki bir sözlü sataşma falan olmuştur.Kupayı kazanamadı, üzgündür, çabuk sinirlenebilir, bunlar normal şeyler.Ama ordaki beşiktaş taraftarınıda büyük kısmı gazeteci, kongre üyesi falandı.Eğitimsiz bir kitle olsa anlarım.

Haber1903 editörü tüm olayı videoya almış o yüzden bahsettim.Yoksa çok itibar ettiğim bir site değildir zaten.Sonuçta kimin haklı olduğu bilinmiyor.Bilinen tek şey polise şikayetçi olanın taraflar olduğu ve polisin bu yüzden ibb uçağının kalkmasını engellediği.

Birde bu forumu(birçok taraftar forumunu ) uzun süredir okuyorum.Hemen hemen hepsinde fanatik, fotomaç gibi gazeteler kendi takımları hakkında olumsuz bir haber yaptığında yalan ve uydurma diye geçiştiriliyor.Fakat rakip takım hakkında bir haber çıktığında ciddiye alınıp dalga geçilmeye başlanıyor.

Hem itibar etmem haber1903'e diyosun, hem de o sitenin haberi yayınlayacağında göreceğiz diyosun. Nereden biliyosun kesmeyeceklerini. Madem kongre üyesi saygın insanlar ki ben buna inanmıyorum, neden laf atıyorlar o zaman. Abdullah Avcı'ya yere yat ne demek. Yani her şikayet eden haklı mı? Senin laflarından bu çıkıyor. İkidir söylüyosun. Şikayet eden biziz diyosun. He haklısınız yani.:SS:

Arif ne atmissa iyi yapmis. Tinercilere prim vermemek lazim. Hatta tinerlerini bosaltip yerine su doldurmak lazim. En buyuk kotuluk bu olur.

Üst Alt