Beşiktaş ve Quaresma PFDK'ya Sevkedildi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bunlar ciddi anlamda benim sinirimi bozuyo,aziz yıldırım araya girsin bişeyler yapsın bunlar için.hakemler dograsın bunları..baska türlü rahat edemeyeceğim.net 8-10 puan topladılar hakemlerle.

twitterdaki o güruhu da benzinle ateşe verip yakmak istiyorum.ben 2012de bile bu kadar nefret dolu olmadım.

Quaresma mevzusunda sıkıntı Josefle alakalı biraz da, o yakalanıp ona ceza verilmiş olsa Quaresma'ya da daha fazla vermeleri gerekirdi.

5 maç minimum seviyesi o cezanın.

Adam saha yı sirke çevirdi hicbir tahrik bunları yapmasına sebeb değil seyirci oraya kavga izlemeye gitmiyor ceza çok düşük çok trmiz hayatında bu tür işlere girmemis hiç kırmızı almamış bir olsaydı cezası bile en az 6 olmalıydı

Bu Alemin Tek Kralı

5 maç değil 6 maç ceza almalıydı. 1 maç josef ile itiş kakıştan 4 maç ise saldırı hareketinden verilmiş. Oysaki saldırıda bulunulduğu zaman en az 5 maç verilmeli yönetmeliğe göre yani 1+5 olmalıydı. Ki quaresma sicili temiz biri olmadığı için minimum ceza verilmesini bu adama doğru bulmuyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt