Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler Bekliyor | Kura Çekimi 14:00


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9afc7875591_w2.jpg
UEFA Avrupa Ligi’nde Beşiktaş, E Grubu’nu lider bitirerek 2. tur kuraları öncesinde birinci torbaya girdi. Şampiyonlar Ligi’nden elendikten sonra yoluna UEFA Avrupa Ligi’nde devam edecek olan Trabzonspor ise, ikinci torbada kendisine yer buldu.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler BekliyorTrabzon garanti gitti..Beşiktaş Porto ve Ajax dışındakileri eler.
 
Cevap: Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler BekliyorTrabzon - Anderlecht / Standart gelirse iyi olur.

Beşiktaş - Legia / Steaua / Wisla gelirse eleyebilir.Trabzon - Manu/ City /Schalke geçmiş olsun

Beşiktaş - Lazio / Ajax / Porto geçmiş olsun.2 turun kurası birden belli olacak. Bjknin şansı iyi olursa bundan sonraki turdada iyi kuraya düşebilir. Trbazon gider yine en zorunu seçer.
 
Cevap: Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler BekliyorBesiktas tam kadro, Ajax'i geçer. Ajax o kadar büyütelecek takim degil.
 
Cevap: Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler BekliyorTrabzon United, City, Valencia , Beşiktaşsa Porto, Lazio dışındakileri eler. Ajax biraz zorlar, Stoke la eşleşme şansı yok olsaydı onada elenirdi.
 
Cevap: Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler BekliyorAjax'ı geçmesi mumkun degil.. Ajax super takım.
 
Cevap: Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler Bekliyorbesiktas birsey oynamiyor benim gözümde isleri zor ts nin sansi cok zor
 
Cevap: Beşiktaş ve Trabzonspor'u Zorlu Rakipler BekliyorTam kadro Besiktas Ajax'i ArenA'da bile ezer. Gecen sene Spartak'in Ajax'i ne hale getirdigini gorduk. Besiktas'in bircok oyuncusu Ajax'da as kadroda oynar. Fernandes > Janssen. Quaresma > Sulejmani. Veli > Ebecilio. Necip > Enoh. Ismail > Blind. Sivok > Alderweireld. Pektemek > Bulykin/Sigthorsson.Hayatinda Ajax'i 2,3 kez izlemis olanlarin "Ajax Besiktas'i ezer" yorumu cok komik olmus.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt