Beşiktaş, Vida'yı Bitirdi! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Vida'yı Bitirdi!

Bu adam Hırvat maçından sonra Türkiye'de isim yaptı... Adam 29 yaşına gelmiş dünya futbolunda esamesi bile yok. İlginç bir ülkeyiz yemin ederim :D

Bu adamı kaçırdığımıza inanamıyorum adamlar ligin hatta avrupanın en iyi savunma hatlarından birini kurdu pepe vida

okadarda degil abartmaya gerek yok evet gercekten iyi stoper fakat 3 tane tek hamleli ve agır stoperleri oldu

vidayı parayı veren herkes alırdı adam net 4 milyon avro istiyordu tinercilere ucuzamı geldi sanıyorsunuz

tabi imza parasıda vardır bunda 2 stopere senelik 10 milyona yakın para verecekler

okadarda degil abartmaya gerek yok evet gercekten iyi stoper fakat 3 tane tek hamleli ve agır stoperleri oldu

vidayı parayı veren herkes alırdı adam net 4 milyon avro istiyordu tinercilere ucuzamı geldi sanıyorsunuz

tabi imza parasıda vardır bunda 2 stopere senelik 10 milyona yakın para verecekler
valla dostum bizde denayer ahmet koray falan varken adamlarda pepe medel vida oldu :) imparator da mutlaka defansta çok zayıf olduğumuzun farkındadır tabi ölüyü dirilten özelliği olan terim eğer ahmed den denayerden koraydan gerçekten bir stoper yaratabilirse bir şey demem ama benim ümidim pek yok ! karganın yaptığı transfer hamleleri maalesef bizden çok iyi terim gittikten sonra çok yanlış hamleler yaptık hem teknik adam tercihi hemde oyuncu tercihi olarak bu enkazı toplayacak kişi allahtan geçte olsa başımıza geçti tekrar

Vida'nın Beşiktaş'a maliyeti. (Habertürk)

€3M yıllık maaş (4,5 yıllık kontrat)
€1.5M imza parası
€1.2M menajer komisyonu

Bedavaya iyi bir oyuncu kazandırdılar takımlarına. Yıllık alacağına gelecek olursak maliyet konuşmayı pek sevmem ama bonservissiz böyle kaliteli oyuncuyu o rakamlardan aşağıya getiremezsiniz.

bu kalitedeki adama bu kadar para iyi demişlerde adamın ne başarısı var merak ettim pepe gibi real madrid cv simi var

Bedavaya iyi bir oyuncu kazandırdılar takımlarına. Yıllık alacağına gelecek olursak maliyet konuşmayı pek sevmem ama bonservissiz böyle kaliteli oyuncuyu o rakamlardan aşağıya getiremezsiniz.

3 milyona yakın imza parası ve komisyon vermişler, bonservisten farksız neredeyse. Ek olarak bizde saçma sapan bir mantık var, avrupada maaşlar düşük bonservis pahalı biz de tam tersi, bonservise para verilmiyor veya az veriliyor ama eşek yüküyle yıllık ödeniyor futbolcuya.

3 milyon euro'dan 4.5 yıllık sözleşme yapıyorsun yani 4.5 yıl için 13.5 milyon euro garanti para ödeyeceksin, ki bu adam genç falan değil. Performansı düşmeye başlayınca veya işler ters gidip problem falan yaşarsa yollayamıyorsun çünkü o paraları kimse vermiyor.

Bunun neresi iyi Allah aşkına ?

3 milyona yakın imza parası ve komisyon vermişler, bonservisten farksız neredeyse. Ek olarak bizde saçma sapan bir mantık var, avrupada maaşlar düşük bonservis pahalı biz de tam tersi, bonservise para verilmiyor veya az veriliyor ama eşek yüküyle yıllık ödeniyor futbolcuya.

3 milyon euro'dan 4.5 yıllık sözleşme yapıyorsun yani 4.5 yıl için 13.5 milyon euro garanti para ödeyeceksin, ki bu adam genç falan değil. Performansı düşmeye başlayınca veya işler ters gidip problem falan yaşarsa yollayamıyorsun çünkü o paraları kimse vermiyor.

Tebrikleyip alkış ediyorum.

Alnitak Alnilam Mintaka

Vida tamam iyi stoper de bu yıl Tosic gayet iyiydi Pepe ile birlikte 4.5 yıllık sözleşme 3mil.€ maaş 1.5 mil.€ imza parası 1.5 mil.€ menajer komisyonu toplam primler hariç => 16.5 mil.€ verdiler

Eğer Tosic gidiciyse tamam ama gerek yoktu bence bu transfere

28 yaşında Hırvat milli takımının stoperini getiriyorsun. Verilen komisyonlar falan bir şey değil ona getirmek istedim. Çünkü normal bonservisle transfer ettiğin adam bile imza parası istiyor. Bizim ligi katar gibi gördüklerini için böyle yıllık ücretler normal. Ya bir tık altını falan alacaksın parlatacaksın ya da sağlam adam alacaksın bu yıllık maaşları vereceksin. Burda eleştirelecek tek konu bence kontrat süresi.

Verdikleri paradan bize ne la. Bi bizim ulke taraftarinda bu var. Futbolda para tartisma konusuysa bu genel olarak yapilmali cunku hemen hemen her takim fahis paralar veriyor.

Üst Alt