Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama

Cevap: Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama

Galatasaray ve Fenerbahce havuzdan ciksin, kendi maclarini kendi yayinlasin. TS ve BJk yatsin kalksin Galatasaray ve Fenerbahceye dua etsinler.

Galatasaray ve Fenerbahce havuzdan ciksin, kendi maclarini kendi yayinlasin. TS ve BJk yatsin kalksin Galatasaray ve Fenerbahceye dua etsinler.

Havuzdan kesinlikle çıkılmalı ,120 milyon dolar olan gelirimiz 40 milyon dolara iniyo sonrada Anadolu klübleri çıkıp artis artis açıklamalar yapıo , artık 3 büyükler devri kapandı flan . Anadolu klüblerine büyük bir ders olur bu artık

Galatasaray 1 ay öncesinde söyledi zaten söyleyeceğini gerisi bu piyonlara kalmış. Fenere karşı bjk ts belki bursa birleşir güçlü olan şampiyon olur.

Öte yandan, tüm bu kasıtlı hareketlere, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün "Dünya Kulübü" olma yolunda diğer kulüpleri geçtiğinin açıkça farkedilmesi, ayrıca bu konuda duyulan haset ve kıskançlığın bariz bir şekilde ortaya çıkması neticesinde başvurulduğu da tarafımızdan memnuniyetle farkedilmektedir.

bunu yazan 12 yaşından daha büyük olamaz.

Dedim bakıyım ne yazmıslar su kısmı gördükden sonra hassssbinAllah cektim cıktım.

mahmut ne kadar ayıp yıldızlar takımını izlemeye neden gitmedin

Madem oyle cikin o zaman niye cikmiyorsunuz?

bjk kalkip kimseye hele hele 3 kurus fazladan alicam diye dua etmez olsa olsa adnan baskaniniz cikar azize yalakalik yapar, su an sizin fenerlilein agizlarina pelesenk ettikleri su lafla sizin ettiginiz gibi

kimdir bu yuzmulyon dolarlari sacan hangi kanaldir?

size yuz milyon veren besiktasada hali hazirda 50 verir havuzddan yine 10 kardayiz degilmi?

Yönetim Kurulumuz’un son haftalarda yaşanan olaylar ile ilgili açıklamasıdır:

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu daima hakeden kulübün kazanmasından yana olduğunu dile getirmiş, birtakım güçlerin maç sonuçlarına tesir ederek belirleyici olmamaları gerektiğini defalarca ifade etmiştir. Bununla birlikte aynı güçlerin istedikleri bir takımı şampiyon yapmak için bariz bir şekilde göreve soyundukları, spor kamuoyunun gözü önünde birtakım oyunların sergilendiği açıkça görülmektedir.

...

Sahaya çıkan hakemlerin belirli talimatlarla görev yaptıklarını örnek vermek gerekirse; Beşiktaş-Trabzonspor müsabakasında oyuncumuz İsmail Köybaşı’na yapılan ve dört hafta sahalardan uzak kalmasına sebep olacak kasti hareket görmemezlikten gelinmiş, yine oyuncumuz Simao Sabrosa’nın attığı nizami gol sayılmayıp, rakip takımın oyuncusu Burak Yılmaz’a yapılan bariz penaltı verilmemiştir. Böyle bir zihniyetin sahaya beraberlik skoru talimatı ile çıktığı aşikârdır.

Fenerbahçe için söyluyorsa ne kadar saçma... Halbuki Beşiktaş'ın kazanması Trabzonspor'un 3 puan geriye düşmesi anlamına geleceğinden Fenerbahçe'nin daha çok işine gelen bir sonuç olurdu... Bunu düşünmemişler sanırım. Beşiktaş zirveye tehdit oluşturmuyor ki..

Öte yandan, tüm bu kasıtlı hareketlere, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün "Dünya Kulübü" olma yolunda diğer kulüpleri geçtiğinin açıkça farkedilmesi, ayrıca bu konuda duyulan haset ve kıskançlığın bariz bir şekilde ortaya çıkması neticesinde başvurulduğu da tarafımızdan memnuniyetle farkedilmektedir.

:asd::asd:

Madem oyle cikin o zaman niye cikmiyorsunuz?

bjk kalkip kimseye hele hele 3 kurus fazladan alicam diye dua etmez olsa olsa adnan baskaniniz cikar azize yalakalik yapar, su an sizin fenerlilein agizlarina pelesenk ettikleri su lafla sizin ettiginiz gibi

kimdir bu yuzmulyon dolarlari sacan hangi kanaldir?

size yuz milyon veren besiktasada hali hazirda 50 verir havuzddan yine 10 kardayiz degilmi?

aaaaaa olurmu hic, bize 100 veriyorlarsa, size 50 degil, 200 verilir. dunya kulubu bjk, uzayli takimi bjk :)

Fenerbahçe için söyluyorsa ne kadar saçma... Halbuki Beşiktaş'ın kazanması Trabzonspor'un 3 puan geriye düşmesi anlamına geleceğinden Fenerbahçe'nin daha çok işine gelen bir sonuç olurdu... Bunu düşünmemişler sanırım. Beşiktaş zirveye tehdit oluşturmuyor ki..

Beşiktaş uzun bir süredir o kadar saçma ve cocukça basın açıklamaları yapıyor ki tam bir komedi... Böyle insanlar yukarıdaki belirtiğin basit bir mantık çıkarımını nasıl yapsınlar :confused:

Bu arada Beşiktaş ne zaman dünya klubü oldu da haberimiz olmadı... Eminim maçlarının izlendiği Güney Amerika'da infial çıkmıştır bu haftaki maçtan sonra...

Işın çelebi mızrak çuvala sığmadı dün dedi. yan hakemin soyadı mızraktı dimi :D

Işın Çelebi de biraz önce sert konuştu TFF ve hakemler hakkında;

Işın Çelebi: Dün gördük ki Mızrak çuvala sığmadı.TFF ve MHK'yı taraftarımıza şikayet ediyoruz.Federasyon ve MHK Türk futbolunu geriletiyor.

Dünya klübü lafına alınmayalım lütfen.Seneye rezils top 10 da world top rezil clubs'a girecekler ;)

Üst Alt