Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama

Cevap: Beşiktaş yönetim kurulundan sert açıklama

Evet her nedense son haftaya kadar kadar hakemleri ayarliyoruz son hafta ayarlamayi beceremiyoruz...

Son hafta özürlüsüyüz biz...

Son haftaya kadar "igrenc" "les gibi" "saibeli" olan ligimiz ne hikmetse Fener sampiyon olamayinca bi hafta icinde tertemiz cillop gibi bir lig oluveriyor....

Bu arada uslubuna dikkat et...medeni cerceveler icinde tartisiyoruz surda burasi forum ...

Son hafta maçları hakem sayesinde kazanamamanız sizin tarafınızdan bile sıradışı bi olay gibi karşılanıyo işte sorun burda zaten.O kadar alışmışsınız ki her zaman ihtiyacınız olduğu zaman hakemlerin devreye girmesine son maç hakemler adaletli bi yönetim gösterince bunu koz olarak kullanıyosunuz.Bi de hakettik kazandık falan diyosunuz geçen sene son maçta fenerbahçe belki de hiç bir maçı haketmediği kadar haketmişti o maçı ama kazanamadı neden?Çünkü hakemler devreye girmedi de o yüzden.Bu sene de böyle tonla maç kazandınız evet kazandığınız maçlarda rakip takıma göre daha iyi oynadınız ama oynayana puan vermiyolar arkadaşım biz 90 dakika tek kale oynadığımız maçları hakem hataları yüzünden kazanmazken siz aynı maçları hakem hataları sayesinde kazandınız.

Son hafta maçları hakem sayesinde kazanamamanız sizin tarafınızdan bile sıradışı bi olay gibi karşılanıyo işte sorun burda zaten.O kadar alışmışsınız ki her zaman ihtiyacınız olduğu zaman hakemlerin devreye girmesine son maç hakemler adaletli bi yönetim gösterince bunu koz olarak kullanıyosunuz.Bi de hakettik kazandık falan diyosunuz geçen sene son maçta fenerbahçe belki de hiç bir maçı haketmediği kadar haketmişti o maçı ama kazanamadı neden?Çünkü hakemler devreye girmedi de o yüzden.Bu sene de böyle tonla maç kazandınız evet kazandığınız maçlarda rakip takıma göre daha iyi oynadınız ama oynayana puan vermiyolar arkadaşım biz 90 dakika tek kale oynadığımız maçları hakem hataları yüzünden kazanmazken siz aynı maçları hakem hataları sayesinde kazandınız.

Son haftaya kadar devrede olan hakemler son hafta niye devreye girmez peki Baki ?

Son haftaya kadar devrede olan hakemler son hafta niye devreye girmez peki Baki ?

Şerefli bi hakem olduğu için olabilir mi mesela?Siz diyosunuz ki 10 maçı hakem sayesinde kazandık 11.maçta hakem adaletli bi yönetim gösterdi demek ki hakemler adaletli yönetim gösteriyo.Böyle bi saçmalık var mı arkadaşım?

Şerefli bi hakem olduğu için olabilir mi mesela?Siz diyosunuz ki 10 maçı hakem sayesinde kazandık 11.maçta hakem adaletli bi yönetim gösterdi demek ki hakemler adaletli yönetim gösteriyo.Böyle bi saçmalık var mı arkadaşım?

Peki bu kadar kudretli ve guclu bi Fenerbahce (yorumlariniza dayanarak) 10 hafta hakemleri ayarliyabiliyoda 11. hafta neden isini sansa birakiyo..!?

Bak sen hakemlerin seref ve haysiyetini bile Fener in aldigi skorlara endexledik ciktik :)) bu cidden komik oldu ..

Evet başkanınızın küfür edip tehtid ettiği hakemlerin durumunu görebiliyoruz hakemler fenerbahçe aleyhine hata yapmaktan korkuyolar.Kendi evimizde 2 tane net penaltımzıı vermeyen hakemler sizin maç olunca her türlü harekette sizin lehine yorum kullanıyolar bunlar tesadüf olabilir mi?

Bu forumu seviyorum. Galatasaray forumu olmasına rağmen başka renkten insanlarda kendi forumlarında olmayacak bir hoşgörüyle karşılanıp fikirlerini söyleyebiliyorlar. Fenerli arkadaşlar unutmuş olabilirler ama biz bu ülkede Anelkanın Smaçlarınıda gördük Şükrü sarcoğlunda Aziz Yıldırım operasyonuyla 3-0 dan 4-3 olan Antep maçınıda. Sizinle oynayacağımız maçın 18 Mart a gelmeside süper bir tesadüf bence. Bana 18 Mart çanakkale zaferini hatırlatıyor. Ogünde Türklere hiç şans tanımıyorlardı ama zafer ev sahibinin olmuştu işgalcilerin değil. Fenerbahçenin başınada aynısı gelir nede olsa tarih tekerrürden ibarettir. Sizde tekrar liderliğe nasıl çıkarızın hesabını yaparsınız.

Evet başkanınızın küfür edip tehtid ettiği hakemlerin durumunu görebiliyoruz hakemler fenerbahçe aleyhine hata yapmaktan korkuyolar.Kendi evimizde 2 tane net penaltımzıı vermeyen hakemler sizin maç olunca her türlü harekette sizin lehine yorum kullanıyolar bunlar tesadüf olabilir mi?

Bu yorumun kabul edilebilir aziz yildirimin hakem odasi olayina bende cok kizdim...etkisi varmidir evet vardir....

Ama ben Fenerbahce nin lehine en az hata yapilan sezonlardan birini yasiyoruz diyorum...!!!

Acilsin incelensin tek tek eminimki Fener lehine 5 hata yapilmissa Trabzon ve Bursa lehine en az 10 hata cikicaktir...

Mahir biz Gs yide 3-0 dan 4-3 yendik o kimin operasyonuydu peki.. ya birakin bu komplo teorilerini cidden...

Doğru yendiniz hemde bileğininizin hakkıyla. Bir takım 4-0 danda 5-4 de maç alabilir. Bunlar efsane skorlardır. Ancak o maçın devre arasında Başkanınızın Gaziantepe başkanıyla beraber soyunma odalarına indiği yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Senden tek birşey yapmanı rica ediyorum. Youtube da gir ve omaçın gollerini izle. '. yarı atılan fener gollerinde Antepli futbolcuların pozisyonlarına duruşlarına ve yaptıklarına(yapmadıklarına bir bak)

Mahir biz Gs yide 3-0 dan 4-3 yendik o kimin operasyonuydu peki.. ya birakin bu komplo teorilerini cidden...

Doğru yendiniz hemde bileğininizin hakkıyla. Bir takım 4-0 danda 5-4 de maç alabilir. Bunlar efsane skorlardır. Ancak o maçın devre arasında Başkanınızın Gaziantepe başkanıyla beraber soyunma odalarına indiği yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Senden tek birşey yapmanı rica ediyorum. Youtube da gir ve omaçın gollerini izle. '. yarı atılan fener gollerinde Antepli futbolcuların pozisyonlarına duruşlarına ve yaptıklarına(yapmadıklarına bir bak)

Samimi soyluyorum acip bir daha izledim simdi..

Fenerin attigi ilk 2 golde zaten bilincli yapilabilicek bir sey yok cunku karambole atilmis ikiside...

3 uncu gol yandan ortalaniyo kaleye dikine gidilip atilan bi gol olsa kimin ne pozisyon aldigina bakip yorum getirebilirsin..

3 uncu gol sansa atilmis bi gol gibi duruyo...4 te de rapaic in cidden kisisel bi becerisi var..

Samimi soyluyorum en az 3 sefer izledim beni huylandirmadi...ben kendi takimimin bile attigi bazi gollerde huylanan biriyimdir..zoruma giderse icime sinmez o mac kaparim hemen...

fener takımı için en iyi tanımlamayı 2 sene önce ilhan cavcav söyledi.'' f.bahçe türk futbolunun pkk sıdır'' diye.bundan iyi tanımlama olamazdı fener için.

Samimi olduğunu söylüyorsan yapacak birşey yok. Belki farklı renklerden baktığımız için belki ozamanki Gaziantep başkanı Celal Doğanın Fenerbahçe kongre üyesi olması veya başka bir neden bilemem. Belki Galatasaray aleyhine çok bariz hataların yapılması ki geçen sene kale çizgisinden uçarak eliyle golü çıkartanı bile gördük böyle düşünmemize neden oluyor. Bu yıl aleyhimize yapılanları saymıyorum bile. Son Gençlerbirliği maçındaki ofsayt ve penaltı pozisyonlarıda ortada.

Samimi soyluyorum acip bir daha izledim simdi..

Fenerin attigi ilk 2 golde zaten bilincli yapilabilicek bir sey yok cunku karambole atilmis ikiside...

3 uncu gol yandan ortalaniyo kaleye dikine gidilip atilan bi gol olsa kimin ne pozisyon aldigina bakip yorum getirebilirsin..

3 uncu gol sansa atilmis bi gol gibi duruyo...4 te de rapaic in cidden kisisel bi becerisi var..

Samimi soyluyorum en az 3 sefer izledim beni huylandirmadi...ben kendi takimimin bile attigi bazi gollerde huylanan biriyimdir..zoruma giderse icime sinmez o mac kaparim hemen...

Bu forumu seviyorum. Galatasaray forumu olmasına rağmen başka renkten insanlarda kendi forumlarında olmayacak bir hoşgörüyle karşılanıp fikirlerini söyleyebiliyorlar. Fenerli arkadaşlar unutmuş olabilirler ama biz bu ülkede Anelkanın Smaçlarınıda gördük Şükrü sarcoğlunda Aziz Yıldırım operasyonuyla 3-0 dan 4-3 olan Antep maçınıda. Sizinle oynayacağımız maçın 18 Mart a gelmeside süper bir tesadüf bence. Bana 18 Mart çanakkale zaferini hatırlatıyor. Ogünde Türklere hiç şans tanımıyorlardı ama zafer ev sahibinin olmuştu işgalcilerin değil. Fenerbahçenin başınada aynısı gelir nede olsa tarih tekerrürden ibarettir. Sizde tekrar liderliğe nasıl çıkarızın hesabını yaparsınız.

Yahu ayiptir. 3-0'dan 4-3 olan macta ne olmus, insanlarin emegini nasil ayaklar altina alabiliyorsunuz? Bu ulke Anelka'yi gorduyse Arif Erdem'i de gordu, neden israrla kor gibi bakiyorsunuz etrafa? Delirmemek isten degil.

Yahu ayiptir. 3-0'dan 4-3 olan macta ne olmus, insanlarin emegini nasil ayaklar altina alabiliyorsunuz? Bu ulke Anelka'yi gorduyse Arif Erdem'i de gordu, neden israrla kor gibi bakiyorsunuz etrafa? Delirmemek isten degil.

Aziz Yıldıvım Mustafa Denizli'ye 2001 yılında takımı senmi şampiyon yaptın demişti.Bunu açıkla bakalım.O yıl sizin şampiyon olmanız %5 ihtimaldi çünkü o yıllar aramzıda büyük bir kadro kalitesi farkı vardı.

Aziz Yıldıvım Mustafa Denizli'ye 2001 yılında takımı senmi şampiyon yaptın demişti.Bunu açıkla bakalım.O yıl sizin şampiyon olmanız %5 ihtimaldi çünkü o yıllar aramzıda büyük bir kadro kalitesi farkı vardı.

Aynısını Aziz Yıldırım Zico'nun şampiyonlar liginde çeyrek finali görmesi için de söylemişti, Zico'nun değil bizim eserimizdir çeyrek final demişti. Gelgelelim o sezon kaçan şampiyonluk için de aynı şekilde bizim eserimizdir diyememiş, Zico'nun yüzündendir deyip Zico'yu kovmuştu. Başarıyı tek başına sahiplenip hatayı tamamen teknik direktörlere yıkmak onun iflah olmaz hastalığıdır.

Fenerbahçe'nin şampiyonlar liginde çeyrek final oynayıp ligi GS'ın arkasında ikinci bitirdiği sezon kadro kalitesi de GS'dan çok daha üstündü ama sonuçta Şampiyonlar liginde o kadar uzağa gidebilmek ligde bazı yıpranmalara yol açabiliyor, aynı 2001'de FB'nin Denizli'yle şampiyon olduğunda GS'ın da şampiyonlar liginde çeyrek final oynayıp ligde aynı aksamaları yaşadığı ve ligi ikinci bitirdiği gibi. O sene GS'ın Lucescu'yu yollaması ne kadar hatalıysa FB'nin de Zico'yu yollaması aynı şekilde hatalıydı bana göre.

Yıldırım Demirören´den Ulusa Sesleniş

Sevgili Beşiktaş taraftarları‚ genel kurul üyeleri‚ çok değerli medya mensupları. Bugün sizlere son iki yıldaki başarılarımızın bir dökümünü yapmak istiyorum. Bu başarıları şüphesiz ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım kazanmadı‚ her Beşiktaşlı´nın bu başarıda payı var.

Geçen yıl futbolda Fenerbahçe´nin şampiyon olmaması bütün camiamızın en büyük hedefiydi. Sezona Fenerbahçe´nin iki kupada da şampiyon olmaması parolasıyla girdik ve sezon sonunda Allah´ın izniyle son maçlarda da olsa bu hedefimize ulaştık sevgili Beşiktaşlılar. Fenerbahçe´nin şampiyonluğu kaybettiğini öğrendiğim sırada Bursa´da protokol tribünlerindeki arkadaşlarımla sarmaş dolaş Beşiktaşlı duruşuna yaraşan bir şekilde sevindik‚ inanın o duygusal anda gözyaşlarımı tutamadım. Kolay değil bütün yıl Fenerbahçe´nin şampiyon olmaması için vermediğimiz demeç‚ yapmadığımız kulis kalmadı‚ insanın emeğinin karşılığını almasının ne demek olduğunu en iyi biz biliriz sevgili Beşiktaşlılar. Büyük Beşiktaşlı Marks´ın da belirttiği ve Çarşı´nın da onaylayacağı üzere "emek en büyük değerdir".

Bunun yanında itiraf etmeliyim ki geçen yıl futbol dışındaki branşlarda da bir özeleştiri yapmamız gerek sevgili Beşiktaşlılar. Fenerbahçe kadın basketbol‚ erkek basketbol‚ erkek voleybol ve kadın voleybolda maalesef hile‚ şike pasör ve pivot satın alarak şampiyon oldu. Basketbolda şerefli finalist olan Efes Pilsen bizim gözümüzde gerçek şampiyondur. Kadın basketbolda her ne kadar sene boyunca beş maçta da her türlü kirli oyunla Fenerbahçe´ye yenilen Galatasaraylı kadın basketbolcular da şerefli ikinci oldular. Erkek voleybolda çiftçinin kötü gün dostu‚ dost ve kardeş Ziraat Bankası da maalesef bu şer ocağı Fenerbahçe karşısında şerefli ikincilikle yetindi.

Ancak amatör şubelerde geçen yılki hatalarımızdan ders aldık sevgili Beşiktaşlılar. İsmini duyunca bu kimmiş desemde Allen Ayvırsın diye bir adam aldık‚ adam çok iyiydi deliksiz basket attı kaç kere sevgili Beşiktaşlılar. Ama şerefli bir sakatlık geçirince maalesef gitmek zorunda kaldı. Bildiğiniz gibi buna rağmen Türkiye Kupasında bize negatif elektrik veren Engin Kennerman adlı Aziz´in uşağı bir hakem tarafından katledildik. Şerefli ikinci olduğumuzu FİBA bile onayladı inanın.

Ancak hiç bir şey bizi yolumuzdan döndüremedi sevgili Beşiktaşlılar. Mart ayında Fenerbahçe´nin erkek ve kadın basketbol takımları Avrupa´dan elendi. Bu başarı kolay olmadı‚ umutsuzluğa kapıldığımız acaba bu sene Avrupa şampiyonu mu olacaklar diye düşündüğümüz kahırlı günler oldu. Fakat bilim her Beşiktaşlı´nın olduğu gibi bizim de umudumuz oldu. Sevgili Turgay Atasü´nün yoğun mesaisiyle bozkırın ortasında bir vaha gibi açan Hacettepe´den gelen haberlerle mutlu olduk.

Sevgili Beşiktaşlılar bu aralar yine kritik günlerden geçiyoruz‚ dün Burak´ın golüyle derin bir nefes alsak da bugün şer odağı Fenerbahçe yine kazanarak her ne kadar geçiçi olacağını umut etsek de liderliğini devam ettirdi. Biliyorsunuz sevgili Beşiktaşlılar biz sevinmek için sevmedik‚ o yüzden Trabzon maçında Beşiktaş gol atınca sevinen üç beş kendini bilmez Beşiktaşlı demeye dilimin varmadığı insanların sevinci bu camianın başkanı olarak beni derin bir teessüre sevk etti. Sevgili Beşiktaşlılar sizlere söz veriyorum bu yılda Fenerbahçe´yi şampiyon yapmayacağız. Mart ayı onların Mayıs ayı bizlerin bayramı olmaya devam edecek.

Fenerbahçe maçlarından fırsat buldukça bizim maçları da takip etmeye çalışıyorum‚ Portekiz´den aldığımız oyunculara en kısa sürede Fenerbahçe nefretini aşıladık ve kısa sürede aramızdan biri oldular. Quaresma´yla görüşmeye ilk gittiğimizde "başkan Türkçe Fenerbahçe´ye nasıl küfrediliyor" diye sorunca ben ve yönetici arkadaşım Serdar Adalı gözyaşlarımızı tutamadık. Serdar Bey´in Türkçesi Quaresma´nın Türkçesinden daha kötü olduğu için o an öğretemedik ama uyum sürecini aşınca bütün Portekizlilerimiz Fenerbahçe´ye küfredebilecek seviyeye geldi.

Sevgili Beşiktaşlılar geçen yıl Bursa´ya yenilip nasıl büyük bir sevinç yaşadıysak bu yıl Beşiktaş´ın çocuğu Burak nasıl yüreğimize su serptiyse Mayıs ayında bir kez daha 2-2 esprisiyle milyonlarca Beşiktaşlının sokağa döküleceğini umuyorum. Bu arada final-four´da Fenerbahçe Acıbadem adı altında odaklanan sözde voleybol takımının Şampiyonlar Ligi´ndeki rakibi Vakıfbank Güneş Sigorta Türk Telekom takımına da sonsuz başarılar diliyorum. Bu yıl bildiğiniz gibi iki Türk takımı bu kupada oynuyor Vakıfbank ve Azerbaycan´dan Rabıta Bakü. İnşallah bu iki takım yarı finaldeki Haçlı rakiplerini yenip büyük Beşiktaşlı İlham Aliyev´in iki devlet tek millet söylemine binaen finali kardeş kardeş oynayacaklar.

Sevgili Beşiktaşlılar bu arada yoğun araştırmalarımız sonucu 1916 ile 1935 arasındaki dört şampiyonluğumuzun masa başı oyunlarıyla yok sayıldığını da öğrendik ve federasyondan bu şampiyonluklarımızın tescilini istedik. Büyük Beşiktaşlı sayın Başbakan´ımızın da dediği gibi boyun eğiyorsam da uysal koyun değilim ya da öyle bir şey sevgili Beşiktaşlılar

Öte yandan, tüm bu kasıtlı hareketlere, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün "Dünya Kulübü" olma yolunda diğer kulüpleri geçtiğinin açıkça farkedilmesi, ayrıca bu konuda duyulan haset ve kıskançlığın bariz bir şekilde ortaya çıkması neticesinde başvurulduğu da tarafımızdan memnuniyetle farkedilmektedir.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu

Ciddi ciddi yazmislar bunu. Acaba yazdiklarina kendileri inaniyormu?

:asd:

Üst Alt