Beşiktaş'a Arena ve Saraçoğlu'nda oynama yolu açıldı


Siyah-Beyazlıların yeni stadları inşa edilirken maçlarını nerede oynayacağı açıklığa kavuşuyor11/06/11 11:07Beşiktaş, şu sıralar yeni stadın heyecanıyla yanıp tutuşuyor. Atılan bir çok adım sonrası yeni yılda inşaatına başlanılması hesaplanan proje esnasında siyah-beyazlıların maçlarını nerede oynayacağı ise en büyük merak konusuydu.Vatan gazetesinin haberine göre; Gençlik ve Spor Genel Müdürü Yunus Akgül; “Beşiktaş, yeni stat çalışmalarına başladığı zaman, İnönü Stadı’nda oynayamayacağı inşaatlar olduğu zaman bize talebini iletir. Burada onların talebi önemlidir. Onlar nereyi işaret ederlerse biz yardımcı oluruz. İsterlerse Türk Telekom Arena’da isterlerse de F.Bahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda maçlarını oynarlar. Veya başka bir stat, bu onların isteğine göre şekillenir.Çünkü tüm statlar kulüplere kiralıktır. Kullanım hakları bizdedir. Bu yüzden bir sorun çıkmaz, Beşiktaş yeni stadının yapılması sırasında madur olmayacaktır.”HTspor
 
Cevap: Beşiktaşa Arena ve Saraçoğlunda oynama yolu açıldıYunus Akgül; “Beşiktaş, yeni stat çalışmalarına başladığı zaman, İnönü Stadı’nda oynayamayacağı inşaatlar olduğu zaman bize talebini iletir. Burada onların talebi önemlidir. Onlar nereyi işaret ederlerse biz yardımcı oluruz. İsterlerse Türk Telekom Arena’da isterlerse de F.Bahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda maçlarını oynarlar. Veya başka bir stat, bu onların isteğine göre şekillenir."Bu ne saçmalamış yahu! :ays:
 
Cevap: Beşiktaşa Arena ve Saraçoğlunda oynama yolu açıldımümkün değil üst kullanım hakkı bizde. biz onaylamadan oynayamazlar. tıpkı bizim inönüde oynama talebimizin bjk tarafından reddedilmesi gibi .
 
Cevap: Beşiktaşa Arena ve Saraçoğlunda oynama yolu açıldıKullanım hakları bize devredildi babayı oynarlar
 
Cevap: Beşiktaşa Arena ve Saraçoğlunda oynama yolu açıldıGitsinler mis gibi Olimpiyat stadına. Yol sorunu yok, rüzgar derdi yok :D
 
Cevap: Beşiktaşa Arena ve Saraçoğlunda oynama yolu açıldıÜst kullanım hakkı bizde olduguna göre, yanda kumda oynayabilirler.
 
Cevap: Beşiktaş'a Arena ve Saraçoğlu'nda oynama yolu açıldıBilende konusuyor bilmeyende agız ishali olmus herifler
 
Cevap: Beşiktaş'a Arena ve Saraçoğlu'nda oynama yolu açıldıolimpiyatta oynasinlar,kapisite olarak daha buyuk:D
 
Cevap: Beşiktaş'a Arena ve Saraçoğlu'nda oynama yolu açıldıBu Yunus Akgül'ü bir odaya kapatıp sabaha kadar oynatmak lazım Mezdeke eşliğinde..
 
Cevap: Beşiktaş'a Arena ve Saraçoğlu'nda oynama yolu açıldıKiraladığın evin mal sahibinin sana sormadan eve yatıya yabancı çağırması gibi, Böyle saçma şey olabilirmi? Yunus Akgülün Safıda belli çapıda, Galatasaraylıları tahrik etmek tek amacı..
 
Cevap: Beşiktaş'a Arena ve Saraçoğlu'nda oynama yolu açıldıakepe bjk oynasın diye bütün zorbalığı yapacak üstümüzde. polat olsa oynatırdı.
 
Üst Alt