Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Desteklemeye Giden Galatasaraylılar, Tribünden Zorla Çıkarıldı

Tamam iste buna ulke gercegi diyorsak saygi istiyorsak , o zaman konular degistiginde de hakli oldugumuzu dusundugumuzde avrupadan ornekler vermeyecegiz

bu konu tamamen yuzunuzu nereye donmek istediginizle alakali ... secim sizin
Allah askina Sinan birazcik yazdigini tartarak yaz.
Senin örnek verdigin, yada elestiri olarak bir kac mesaj önce ortaya koydugun Avrupadan oyunculari istemek, onlarin disiplinini, calisma arzularini takdir etmemiz.
Bunun, bu olay ile ne alakasi var.
Üstelik bu bile ülkenin futbol gerceklerinden biri, türk oyuncularin halleri, tavirlari, karakterleri ortada.
Bir tarafta ülkede böyle bir durumun olmamasi, öbür tarafta islerine saygisi olmayanlarin degil, saygisi olanlarin begenilmesi.
Kimse bu olaya saygi beklemiyor, bu olayi aslinda dogru bulmuyor.
Burada herkesin söyledigi, ülkede böyle bir ortam yokken bunu yapmak alenen aptallik.

Allah askina Sinan birazcik yazdigini tartarak yaz.
Senin örnek verdigin, yada elestiri olarak bir kac mesaj önce ortaya koydugun Avrupadan oyunculari istemek, onlarin disiplinini, calisma arzularini takdir etmemiz.
Bunun, bu olay ile ne alakasi var.
Üstelik bu bile ülkenin futbol gerceklerinden biri, türk oyuncularin halleri, tavirlari, karakterleri ortada.
Bir tarafta ülkede böyle bir durumun olmamasi, öbür tarafta islerine saygisi olmayanlarin degil, saygisi olanlarin begenilmesi.

Bazen kral ciplak diyebilmek lazim .. Sucu baska yerde aramanin alemi yok . messi orada 3 metreden formasini cikarip madridlilere salliyorsa ve hic bir sey olmuyorsa o zaman o tribundekiler buradaki insanlardan daha kalitelidir . tepkisini insanca gosteriyor demektir

hic baska yerde aramaya gerek yok

Bazen kral ciplak diyebilmek lazim .. Sucu baska yerde aramanin alemi yok . messi orada 3 metreden formasini cikarip madridlilere salliyorsa ve hic bir sey olmuyorsa o zaman o tribundekiler buradaki insanlardan daha kalitelidir . tepkisini insanca gosteriyor demektir

hic baska yerde aramaya gerek yok
Ne demek baska yerde aramaya gerek yok, yahu sen gercekten Türkiyede mi yasiyorsun, cünkü bana hic öyle gelmiyor.
Gayet tabi sucu baska yerde ariyorum, yöneticilerde ariyorum, hatta ve hatta devlette, devleti yönetenlerde ariyorum.
Avrupayi karsilastiriyorsun, Avrupada bana bir tane Mahmut Uslu göstersene?

Nasıl migdeniz kaldırıyor şu dangalakları desteklemeye.
Adamlar dün Leipzig i yendiler diye Twitter da yarı finalde Barça mi gelir real mi onu düşünüyorlar.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Ya tamam kenan bos yapma allah askina . o yoneticiler de bu toplumun parcasi zaten . ben sana sen ben veya seyircileri soylemiyorum , genel olarak turk toplumu icin bu sozleri sarf ediyorum

birinin uzerindeki formayi cikartma , kovma gibi bir hakkin yok , biz temiziz abi tamam senle bu konuda tartisilmaz .. karsi cikmak icin her yolu deneyeceksin . . zorbaligi savunan kumenin elemani olmayla mutluysan .

futbolla alakali konularimiza devam edelim , bu konu ozelinde hassasim , kapatiyorum kendi acimdan .. size misir , malezya , lubnan , zimbabwe toplumlarinin davranis ve tavirlarini ulke gercekleri olarak sunup o yolda devam etmeyi oneriyorum

Nasıl migdeniz kaldırıyor şu dangalakları desteklemeye.
Adamlar dün Leipzig i yendiler diye Twitter da yarı finalde Barça mi gelir real mi onu düşünüyorlar.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

resmen komedi ben bunlarla dalga geciyorum artık güzel egleniyorum

tinerci bir arkadasım var gecengun dedim ki bana hic düsünmeden bjknin sampiyonlar ligine katıldıgı zamanları say sana hemen orjinal bir forma alıcam dedim

hem isin zorda degil topu topu 2-3 kere zaten

herif sayamadı daha dogrusu sacmaladı :) 2 sene öncesine kadar ne oldugunu biliyor cünkü

Ya tamam kenan bos yapma allah askina . o yoneticiler de bu toplumun parcasi zaten . ben sana sen ben veya seyircileri soylemiyorum , genel olarak turk toplumu icin bu sozleri sarf ediyorum

birinin uzerindeki formayi cikartma , kovma gibi bir hakkin yok , biz temiziz abi tamam senle bu konuda tartisilmaz .. karsi cikmak icin her yolu deneyeceksin . . zorbaligi savunan kumenin elemani olmayla mutluysan .

futbolla alakali konularimiza devam edelim , bu konu ozelinde hassasim , kapatiyorum kendi acimdan .. size misir , malezya , lubnan , zimbabwe toplumlarinin davranis ve tavirlarini ulke gercekleri olarak sunup o yolda devam etmeyi oneriyorum
Sinan, lüzumsuz bir cevap vermeden önce yazdiklarimi tekrar okumani tavsiye ediyorum, cünkü anlamadigin kabak gibi ortada.
Ben bu zorbaligi desteklemedim, bunuda asagi yukari her mesajimda ya acik acik, yada dolayli yollardan dile getirdim.
Bu yüzden al bu posta koyma agizlarini bos bir kola sisesinin icine üfle.
Ben yapilani hakli görmüyorum, demokrasiden bahsediyoruz, ifade ve fikir özgürlügünden bahsediyoruz, kilik kiyafet özgürlügünden bahsediyoruz, bu yapilan bütün bu söylemlere aykiri.
Mevzu bu degil zaten, iste anlamayip verdigin lüzumsuz cevap bu yüzden.
Bu özgürlükler bizim ülkemizde genel olarak kagit üzerinde ve agizlarda yasaniyor.
Reel hayatta olay bambaska, bunu ülkede yasayipta tamamen göz ardi edip böyle bir cevap vermen aslinda beni hic sasirtmadi.
Daha bizim örnek olmasi gereken Politikacilarimiz, bu ülkeyi yönetenler bile Reel ve Siyasi hayatlarinda bunu beceremiyorlar.
Bu yüzden, bir daha okudugnu anlamadan, üstelik yasadigin ülkenin vaziyetinden ve gerceklerinden tamamen uzak yazilar yazip, lüzumsuz suclamada bulunursan kalbini kirarim bilmis ol.

Bakin , benim bir arkadasim var . Bu adam 4-5 senedir benle kombine alan bir adam . 2 senedir hem gs hem bjk kombinesi aliyor , hem de gs kombinesini ortak almis durumda , yani 3-4 buyuk maca kendi gidecek , oteki kucuk takimlarla maclara ortak aldigi kisi gidecek

mesela sizin dediklerinize benzer seyleri ben de soyluyorum , carsida , kazanda surada burada tezahuratlar , kendi tuttugun takima donunce rahatsiz olmuyor musun , mesela ben orada barinamam , gs ye kufur edilen yerler var , bir kac kez gittim , fb de develi , bjk de bazi mekanlar .. ben oralara bjk maci oldugunda girmem .. ama adam giriyor

mesela bu bana ters , ama kufur edildigi icin ters .. yoksa otururum beni rahatsiz da etmez

fakat bu bahsettigim adam , gs bjk macina geldi , adamin ettigi kufrun haddi hesabi yok hakeme ,rakibe .... boyle bir adam

boyle tonla adam var ... fb strum macina gidecektim , yahu 3 fenerli arkadasin 1 ini bile ikna edemedim ,gelmediler , ben gs li halimle gittim

demem o ki herkes farkli dusunur farkli davranir , ,burada kirmizi cizgi kanunen yasak olan seyleri yapmamak , savunmamaktir ...

Sinan, lüzumsuz bir cevap vermeden önce yazdiklarimi tekrar okumani tavsiye ediyorum, cünkü anlamadigin kabak gibi ortada.
Ben bu zorbaligi desteklemedim, bunuda asagi yukari her mesajimda ya acik acik, yada dolayli yollardan dile getirdim.
Bu yüzden al bu posta koyma agizlarini bos bir kola sisesinin icine üfle.
Ben yapilani hakli görmüyorum, demokrasiden bahsediyoruz, ifade ve fikir özgürlügünden bahsediyoruz, kilik kiyafet özgürlügünden bahsediyoruz, bu yapilan bütün bu söylemlere aykiri.
Mevzu bu degil zaten, iste anlamayip verdigin lüzumsuz cevap bu yüzden.
Bu özgürlükler bizim ülkemizde genel olarak kagit üzerinde ve agizlarda yasaniyor.
Reel hayatta olay bambaska, bunu ülkede yasayipta tamamen göz ardi edip böyle bir cevap vermen aslinda beni hic sasirtmadi.
Daha bizim örnek olmasi gereken Politikacilarimiz, bu ülkeyi yönetenler bile Reel ve Siyasi hayatlarinda bunu beceremiyorlar.
Bu yüzden, bir daha okudugnu anlamadan, üstelik yasadigin ülkenin vaziyetinden ve gerceklerinden tamamen uzak yazilar yazip, lüzumsuz suclamada bulunursan kalbini kirarim bilmis ol.

tamam o zaman sunu diyeceksin , ben de evet oyle diyecegim ... bu yapilanlar yanlis diyeceksin , isteyen istedigi yerde istedigini yapabilmeli ama bu toplum bunu beceremiyor , alt kademesinden ust kademesinden beceremiyor ,hem biz seyirciler , hem bizi yonetenler hepsi bu konuda eksik diyeceksin , ki zaten ben de onu diyorum

ama konusmalarinda ulke gercekleri lafini kullaninca bu isi savunur intibasi cikiyor .. o zaman baska konularda da ulke gercegi der isin icinden cikariz .. dini bir konuda ulke gercegi denince tiksiniyoruz mesela , bir cok konu bu ulke gercegi tamlamasi ile temize cikarilabilir bu mantikla ..

onemli olan sey yapilanin dogru mu yanlis mi oldugu

forumu okuyorsun , oh iyi olmuslar, daha beter yapsinlar bilmem ne ... kendin okuyorsun benim dememe gerek yok

ha o zaman da ulasmak istedigin yerin avrupai standartlar oldugunu soyleyemezsin , gulerler ... kendi icinde (seni kastetmiyorum , hepimiz icin) o duygunu yenememis adamin o toplulukta isi yok

Simdi mi ? Simdi de bu var.. Hani o ASIK atmaya calistigimiz avrupalilarin gorece yine akdenizli olanlarinda ... Daha danimarka ,isvec veya finlandiyalara gitmiyorum . Akdeniz atesi var , real barcelona rekabeti var , ve arti siyasal olarak ulkeden ayrilmak isteyen bir bolge var bir de

yani bunun karsiligi nedir biliyor musunuz ?

kurt devleti kurulmak isteniyor , biraz da bizden toprak almak istiyorlar , ustelik atiyorum kurtler fb ,turkler gs , veya tam tersi , ve kurdistan denen yerdeki vatan topraginda bir fb gs maci var , o deplasman tribununde ayriligi savunan bir kurt fb li , gs stadyumundaki gs liler arasindaki tribunde o ayrilikci bolgenin takiminin formasi ile mac izliyor , tezahurat yapiyor

alin ornegi asagida

YouTube

Sen bizdeki bölücü teröristlerle Katalanları bir tutmamı, aaaa İspanya’da da böyleymiş, Türkiye=İspanya zaten dememi, gönderdiğin videoyla da sana hepten hak vermemi mi bekliyorsun?

“Avrupa’da böyle değil yeeeaaaaaa”

Gel kardeşim, Kapıkule’den gir içeri, şöyle otur yamacıma, soluklan. Boş yama. Verdiğin örnekler hayal dünyasında yaşadığının ve memleketi ve zamanı bilmediğinin ispatı. Gerçeklerden uzaklığın, senin romantik hümanistliğin bu coğrafyada sökmez. Siyasi örnekse de ben vereyim sen oku; bu yaptığın futbolda çözüm sürecidir, Oslo'dur, Habur'dur. Yaşadığı coğrafyadan ve coğrafya gerçeklerinden bihaber olmak, sonra aaa hendek kazmışlar, bizi öldürüyorlar demektir.

Sana fetöcü desinler avrupa maçlarında rakibi desteklesinler sen git bide formanla onları destekle bu mallık değil de nedir

Aç tv'den izle sanki milli maç hıyar ağlarına bak

Sen bizdeki bölücü teröristlerle Katalanları bir tutmamı, aaaa İspanya’da da böyleymiş, Türkiye=İspanya zaten dememi, gönderdiğin videoyla da sana hepten hak vermemi mi bekliyorsun?

“Avrupa’da böyle değil yeeeaaaaaa”

Gel kardeşim, Kapıkule’den gir içeri, şöyle otur yamacıma, soluklan. Boş yama. Verdiğin örnekler hayal dünyasında yaşadığının ve memleketi ve zamanı bilmediğinin ispatı. Gerçeklerden uzaklığın, senin romantik hümanistliğin bu coğrafyada sökmez. Siyasi örnekse de ben vereyim sen oku; bu yaptığın futbolda çözüm sürecidir, Oslo'dur, Habur'dur. Yaşadığı coğrafyadan ve coğrafya gerçeklerinden bihaber olmak, sonra aaa hendek kazmışlar, bizi öldürüyorlar demektir.

E durum buysa , ki bu , ben buna itiraz mi ettim soylemlerimde ?

Burada konu hangisinin istendigi , hangisinin savunuldugudur ... Bugunku ulke mi , su yukaridaki hosgorulu ortam mi ?

Burada konu hangisinin istendigi , hangisinin savunuldugudur ... Bugunku ulke mi , su yukaridaki hosgorulu ortam mi ?

Sana nasıl yanıt vereceğimi kestiremedim! Ne desem olmayacak. O yüzden tek ricam; tek/çift tırnak haricinde noktala işaretlerinin solunda boşluk bırakma. Sinir bozuyor.

tamam o zaman sunu diyeceksin , ben de evet oyle diyecegim ... bu yapilanlar yanlis diyeceksin , isteyen istedigi yerde istedigini yapabilmeli ama bu toplum bunu beceremiyor , alt kademesinden ust kademesinden beceremiyor ,hem biz seyirciler , hem bizi yonetenler hepsi bu konuda eksik diyeceksin , ki zaten ben de onu diyorum

ama konusmalarinda ulke gercekleri lafini kullaninca bu isi savunur intibasi cikiyor .. o zaman baska konularda da ulke gercegi der isin icinden cikariz .. dini bir konuda ulke gercegi denince tiksiniyoruz mesela , bir cok konu bu ulke gercegi tamlamasi ile temize cikarilabilir bu mantikla ..

onemli olan sey yapilanin dogru mu yanlis mi oldugu

forumu okuyorsun , oh iyi olmuslar, daha beter yapsinlar bilmem ne ... kendin okuyorsun benim dememe gerek yok

ha o zaman da ulasmak istedigin yerin avrupai standartlar oldugunu soyleyemezsin , gulerler ... kendi icinde (seni kastetmiyorum , hepimiz icin) o duygunu yenememis adamin o toplulukta isi yok
Zaten basindan beri bunu diyorum.
Sen bunu alip bu konuyu savundugumu cikardin, oysa ben direk konu ile alakali bir dogru degil bu kadar basit bir seyi beceremiyoruz diye yazdim.

Bu konunun icinden cikmak degil, gercekleri konusmak.
Gercekleri göz ardi edip üc maymunu oynamiyorum.
Toplum isin icinden cikmak zorunda birakiliyor, cünkü bu yanlislari düzeltmesi gereken düzeltecegine yangina benzin döküyorlar.

Burada yazilan oh olsunlar, iyi yapmislarda bana göre siddeti savunmak icin degil.
Ülkenin vaziyetini göz ardi edip bunu yapan aptaldir ne yazik ki, bile bile lades demek gibi bisey.

Yav ne yazacaktık? Bu ortamda o formayla maça gitmek sporsever, futbolsever ya da cesaret değil, bildiğin gerizekalılıktır... Ülke 20 sene öncenin ülkesi değil. Biraz gerçekçi olmak lazım. Formasız gidip maçı da izleyebilirlerdi. Niye formayla gittiler?

Devrim cesurların yapacağı iştir. Bu tip olaylar olmadıkça renkler yan yana gelemeyecektir. Formalar büyük bir mesajdır. Türkiye'ye dünyaya verilecek güzel bir mesajdır. "Biz rakip de olsak beraber maç seyredecek medeniyete sahibiz" demektir. Bu olay aslında iyi ki olmuş. Böylece bugün bunu tartışıyoruz. Bir daha bunu yapmaya cesaret edemezler. Üstüne keşke o adamların üstünü çıkaranlara dava açılsa...

Abi Türkiyenin şartları belli bile bile aptallık yapmaya gerek yok.. Baskı uygulayanlar tabi ki haksız dibine kadar ama biraz da sen akıllı olacaksın..Sokakta bana neden yan baktın diye adam öldürülen bir Orta Doğu ülkesinde yaşıyoruz

Kimse kusura bakmasın ama gayet iyi olmuş yani. Sırf iki foto çekilip medyaya düşeceğim diye Galatasaray formasıyla Bjk tribününe gidersen sonucuna katlanırsın.

Eğer gerçekten samimiysen dümdüz sivil git. Bu tiplerin amacı prim yapmak. 3-4 sene önce FB'nin "Adalete Fener Yak" mitingine Galatasaray-Beşiktaş formasıyla giden salaklar vardı.

Hepsinden tiksiniyorum. Bunların derdi prim.

Aslinda ettin, direk degil ama dolayli olarak.
Örnek verdigin ülkelerden, toplumlardan cok uzaktayiz cünkü, bunu göz ardi etip yorum yapiyor, yargiliyorsun.
Hic böyle cetrefelli konulara girmeyelim bile, en basiti misal hastahanelerde.
Ben mesela Türkiyede ki Büroda oldugum dönemlerde hastahaneye gittigimde saygili olmaya, kayit icin sirami beklemeye özen gösteririm.
Ama benden sonra gelip, sagdan, soldan dalip kaydini benden önce yaptiran bir sürü insan var.

Üst Alt