Beşiktaş'ı Gördükçe, Fener'in Kıymetini Anlamak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Gördükçe, Fener'in Kıymetini Anlamak

Beşiktaş'ın çirkefliği ve hudut bilmezliği bile Fener'e karşı içimde en ufak sempati kırıntısı uyandırmıyor. Tescilli şikeci, ar olmayan bir yönetim oldukça da fikrim zerre değişmez.

Doğuştan olan kinimi alevleyen şike süreci öyle durdukça Fener'e bakış açım hiiiç değişmeyecek.

Ikiside ayni bok.

Zerre kadar degerleri yok benim gözümde ikisininde, gecmiste bize yapilan pislikleri unutmadik.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Beşiktaş'ın çirkefliği ve hudut bilmezliği bile Fener'e karşı içimde en ufak sempati kırıntısı uyandırmıyor. Tescilli şikeci, ar olmayan bir yönetim oldukça da fikrim zerre değişmez.

Doğuştan olan kinimi alevleyen şike süreci öyle durdukça Fener'e bakış açım hiiiç değişmeyecek.

Katılıyorum. Dünkü spor sohbetinde ortamda Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye ve Türk Futboluna zarar verdiğini anlattım. Karşımda duran Fenerbahçeli "ne oldu Beşiktaş'a koyduk seni de mi acıttı. Sana ne oluyor?" dedi yılışık yılışık gülerek. Sustum. Tek kelime cevap vermedim. Hak ederler. 10 yılda 2 şampiyonluğu var adamların hala derbilerle mutlu oluyorlar. İnanılır gibi değil.

Ben katılıyorum. Fenevin öyle veya böyle 19 şampiyonluğu var okadarcıkta şımarıklık olsun.
Ama yeni yetme bejeke iki büyükler kötü diye henüz 2016/2017'de 3. Yıldızı yeni takmışlar ama dötleri havada çok sinir bozucu oluyor

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

biri simarik zengin iticiliginde , digeri sonradan gorme iticiliginde. birbirinden beterler ama katiliyorum, tinerciler daha cekilmez olabiliyor.

Fener neden hep bok çukuruna batar, hep dalga konusu olur, her türlü uğursuzluk başına gelir bilir misin?

Ufak bir başarıda ego ve kibir kasmaları yüzünden, kendilerini üstün takım ilan etmelerinden dolayı

Her zaman 1 gülüp 5 ağlamaya mahkumdurlar.

Beşiktaş son yıllarda onları aratmadığı gerçeği var o yüzden bir kez daha iyi ki Galatasaraylıyım..

Fener daha büyük kulüp ama onlar da aşırı çekilmez oluyorlar çok kez. Valla ikisi de umrumda değil, biz şampiyon olalım yeter. Horoza sormuşlar ya "yumurta mı tavuktan çıkar, tavuk mu yumurtadan?" diye. O hesap.

Fener taraftar profilinin Bjk'den tek farkı o kadar da görmemiş olmamaları.Bjk tam bir sonradan görme.Buna karşın Fblilerin kibri de ortaya çıktığında hiç çekilmezdir.Bu antu gibi sitelere girildiğinde net görülebilir.Neymiş Galatasaray masabaşında şampiyon olmayı 87'den sonra öğrenmiş aslında onlar en büyükmüş falan fişman.Masonlar vb. vb. bir sürü saçmalıklar.Hayatta kabul etmezler Galatasaray'ın başarısını,90'lardaki çıkışını.

Fener taraftar profilinin Bjk'den tek farkı o kadar da görmemiş olmamaları.Bjk tam bir sonradan görme.Buna karşın Fblilerin kibri de ortaya çıktığında hiç çekilmezdir.Bu antu gibi sitelere girildiğinde net görülebilir.Neymiş Galatasaray masabaşında şampiyon olmayı 87'den sonra öğrenmiş aslında onlar en büyükmüş falan fişman.Masonlar vb. vb. bir sürü saçmalıklar.Hayatta kabul etmezler Galatasaray'ın başarısını,90'lardaki çıkışını.

bir grubun yaptığını neden tüm fenerlilere yığıyorsun?

Üst Alt