Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış


Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli KurtarmışHayatımda gördüğüm en kendini beğenmiş yöneticidir bu Güreli.Bir ara artistlik yapıyordu, şimdi transfer turumuzun İtalya ayağındayız, önümüzdeki günlerde tüm Avrupa'yı gezicez. Lan sen kimsin?Eller de hep cepte çıkmaz
 
Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmışbu olayın büyütülmesi gerekiyor kesinlikle . nedemek ben kurtardım ya ne demek kurtardım
 
Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli KurtarmışBeşktaş'ın yalaması boşun değilmiş şerefsizler, duruşunuzu bozmamaya devam edin.
 
Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmışyuh diyorum göstere göstere şike yap biri seni kurtarsın ne biçim ülkede yaşıyoruz.
 
Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli KurtarmışBu konuda suç duyurusunda falan bulunmalıyız. Bu nasıl bir şerefsizliktir.
 
Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli KurtarmışKulübün aciklamasi ne oldu? Saat kac gibi gelir bir aciklama? Net'den cikacam birazdan :)
 
Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmışşu olayın fazla üzerine gitmemiz lazım ! ALLAH aşkına bişeyler yapalım !ne kadar küfretsem az!GALATASARAY bu ligde harcanamaz !
 
Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli KurtarmışEn son dediği "başka kimsede yok ki bu kadar şey..sonuç" demesi daha manidar.Sonuçtan kastettiği somut delil olmalı.
 
Üst Alt