Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

Cevap: Beşiktaş'ı Hüsnü Güreli Kurtarmış

yok yok çok fena pislik bunlar . 30 milyon GS TARAFTARIYIZ.ortalığı ayağa kaldırma zamanı !

Adem Yiğit

Videoda Göksel Gümüşdağ'ın tepkisine dikkat edin. Acaba duyulmuş mudur çekincesiyle yalandan saçına uzatıyor elini. Doğal refleks.

uefa yı göreve çağırmamız lazım ben 5 yıl tüm takımları men etmeklerini istiyorum.......

Umarım savcı da izlemiştir. Gözümüzün önünde ŞİKE yapılıyor !!!

Bu görüntülerin tercümeyle birlikte uefa'ya ve fifa'ya ayrıca yargıya gönderilmesi lazım.

gittikçe batıyolar. ve uefa erkenden harekete geçmeli,fifada !bu şerefsizler yüzünden TÜRKİYE men edilmemeli, video yayılyo her tarafa GS BAŞKANI VE YÖNETİMİNİN DE HABERİ OLUR ELBET. ÇOK SERT TEPKİ VERİLMELİ !

Bu olaya her yerde fazlasıyla tepki vermeliyiz. Herkes görmeli bunu, televizyonlar da yayınlanmalı.

bu nasıl bir fanatikliktir?ne işi var bu kadar fanatik insanların o,tarafsız,adaletli olmaları gereken makamda?Allah belanızı versin topunuzun!daha once açtığım başlıktaki konuyu tekrarlıyorum;kesinlikle havuzdan çekilmemiz lazım!

Ulan şerefsizler :mad:

Bu videoyu Mehmet Berk görsede tff komple içeri alsa :mad:

Üst Alt