'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'


Hikmet Karaman’ın Bernd Schuster’den boşalan Beşiktaş Teknik Direktörlüğüne talip olduğu öğrenildi.Lig TV Beşiktaş muhabiri Ömer Güvenç, Manisaspor teknik direktörü Hikmet Karaman’ın ağzından çarpıcı bir bilgi verdi.Güvenç, Beşiktaş’ın geçen hafta oynadığı Manisaspor maçının dönüş uçağında Ege temsilcisinin teknik direktörüyle yaptığı sohbeti izleyenlere aktardı.Güvenç, Hikmet Karaman’ın Beşiktaş hakkında, “Bu takımı kesinlikle şampiyon yaparım. Sadece bir sağ bir de sol bek lazım. Bu takımı şampiyon yapamazsam 5 kuruş para da almam. Ancak yaparsam da 3 milyon Dolar isterim. Yapamazsam Beşiktaş çarşısında kendimi asarım!” dediğini söyledi.

Bu adamlar bu işleri ne kadar kolay zannediyor.
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'yazık şu adama 3 büyüklerde bir fırsat vermediler gözü açık gidecek zavallı adamın...
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'Biraz mantıklı bir adam bu tip bir açıklama yapmaz. Kaç yaşına gelmiş biri, Türkiye'de tanınan biri çıkıp böyle bir açıklama yaptıysa yazık.Ahmet Çakar'ın "Bikini giyerim." lafı ne kadar saçmalıksa bu da o kadar saçmalık. Neyse ben gerçek olduğunu sanmıyorum.
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'ziya_edited.JPG
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'Böyle konuştuktan sonra zor olursun Terim taklitcisi.
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'Nasıl bu kadar iddialı konuşabiliyorlar anlamak mümkün değil. Vahiy mi geldi yahu ? Ego tavan yapmış.
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'Bu adam Arsenal - Barcelona maçinda Konyaspor'u yönetmis gibi Wenger'e taktik veriyordu. "Ilerden bir adam çikar, orta sahayi güçlendir" bilmem ne. Anadolu turuna devam etsin bence.
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'ne kadar terbiyesiz bir konusma. Yani diyorki, besiktasin hocalari adam degil, birsey beceremez. Asil boyle konustukca asla buyuk takim calistiramazsiniz. Biraz agirligin olsun, kendimi asarmisim, hadi yapamadin, asacak misin?ayrica asla buyuk adam olamazsin cunku adam degil. Ankaragucu macinda, ne olursa olsun, butun stat 90 dakka rakip hoca umit'e ana avrat sovdu sonra fiili saldiri oldu.. umit hakli veya haksiz.. mac sonu gitti yarim saat ankara seyircisiyle yumruk show yapti. buca'nin forveti, buca'dan kacti gitti, aninda aldi geldi manisaya koydu.. once bazi degerlere saygili olacaksin, sonra hoca olacaksin.
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'talihsiz bir açıklama.bu yüzden sen büyük bir takıma td olamazsın işte.
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım':D çok iddialıymış ama dünya kulübüne bu yakışır demi:D pehh
 
Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'bu adam van persie nin yerine santrafora theo walcott geçsin diyen değil mi
 
Üst Alt