'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'

Cevap: 'Beşiktaş'ı şampiyon yapamazsam kendimi asarım'

öyle bir aciklamasi olmadi hikmet karaman in.

turk hoca bjk yi bu durumlara getirseydi besiktas meydaninda asilirdi dedi.

Şimdi manisayı getirdiği durumda ortada açıkcası. 0 puandan bu hale getirdi.

Beşiktaşı şampiyon yapar mı yapmaz mı bilemem ama türkiyedeki kalburüstü hocalardan biridir kendisi.

bg8gba.jpg

Ziya :D

Hasan şaş geçen gece söyledi. Tamam hocam anladık dedi iyi hocasın. Ama ikide bir çıkıp da söyleme yok BArcelona gibiyiz, yok Arsenal şöyle oynuyor bizde onlar gibiyiz deme dedi. Bence de bu şekilde konuşarak Yılmaz Vural gibi büyük takımlara transfer olma imkanını azaltıyor. Sen oynat topunu seni görürler zaten. Ne gerek var ikide bir kendini övüyosun. Çok çabuk gaza geliyor abi adam. Sakin olsa biraz bence iyi TD.

Hasan şaş geçen gece söyledi. Tamam hocam anladık dedi iyi hocasın. Ama ikide bir çıkıp da söyleme yok BArcelona gibiyiz, yok Arsenal şöyle oynuyor bizde onlar gibiyiz deme dedi. Bence de bu şekilde konuşarak Yılmaz Vural gibi büyük takımlara transfer olma imkanını azaltıyor. Sen oynat topunu seni görürler zaten. Ne gerek var ikide bir kendini övüyosun. Çok çabuk gaza geliyor abi adam. Sakin olsa biraz bence iyi TD.

Hocam gecen sene bu zamanlar Yilmaz Vural da mukemmel bir hocaydi, bunlarin balonu cabuk sonuyor. Seneye tahminimce Manise 3 puan toplar.

takimimi barcelona macina goturcem hepimizin ogrenecegi cok sey var diyen adam byle sacmalamissa ya yalandir ya sarhostur

Pisligin tekidir bu adam. Ac kurtlar gibi ususmus simdi bjk'ye. Rijkaard gonderildiginde de Adnan Polat'i bizzat kendisi arayacak kadar yuzsuz bir adamdir bu. Adnan Sezgin Tv'de aciklayip rezil etmisti bunu. Kendi reklamini yapmak icin ligtv muhabirlerini taktik odasina davet edip "efendim bakin Galatasaray'i iste bu dahiane planla yenecegim" diyen baska bir teknik direktor gordunuz mu hic? bu adam Turkiye'nin en karaktersiz futbol adamidir.

Hocam gecen sene bu zamanlar Yilmaz Vural da mukemmel bir hocaydi, bunlarin balonu cabuk sonuyor. Seneye tahminimce Manise 3 puan toplar.

Aynen hocam aynen. Seneye Manisa nal toplayacak o kesin. Ama bunun gibi adamlara bir kere şans verip ne halt yediklerini tüm Türkiye görsün istiyorum. Ondan sonra çeneleri kapanır. İyi teknik direktör dedim ama büyük takımlara ufak gelir diye düşünüyorum. Takım 2 maç üst üste kaybetsin var ya bu yere göğe sığdıramayan medya bunları çiğ çiğ yer.

adam öyle birsey demedi,basin cok guzel uyduruyor.

bjk yi bu durumlara bir turk hoca getirmis olsaydi besiktas meydaninda asilirdi dedi.

Bu kadroyu şampiyon yapmamak daha zordur zaten ve Schuster'de zoru başardı.Dünyanın en ateşli taraftarı önünde oynuyorsun , açık ara en iyi kadro senin her şeyin var bi zahmet şampiyon ol derler zaten adama.

Bu kadroyu şampiyon yapmamak daha zordur zaten ve Schuster'de zoru başardı.Dünyanın en ateşli taraftarı önünde oynuyorsun , açık ara en iyi kadro senin her şeyin var bi zahmet şampiyon ol derler zaten adama.

ne ictiysen, ben de istiyorum...

Üst Alt