Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsın


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Madem soruşturma 2005'e kadar uzanıyor. 2 senecik daha geriye gidilsin ve araştırılsın bu şampiyonluk. Araştırılsın ki o sene bizim aleyhimize, beşiktaş'ın lehine yapılan hakem hatalarının sebeplerini öğrenelim. O şampiyonluk ne kadar şerefliymiş görelim.----Ünsal Çimen'in maçı fazladığın oynattığı dakikalarda Beşiktaş'ın ofsayttan attığı gol (17 Ağustos 2002 / Beşiktaş-Kocaelispor)[video=youtube;tZR3AzDrhjE]https://www.youtube.com/watch?v=tZR3AzDrhjE[/video]

Geçen yıl (2002-2003) Beşiktaş´ın şampiyonluğunun ardından Alaattin Çakıcı Beşiktaş´ın şampiyonluk kutlamalarının arkadaşının gece kulübünde yapılmaması üzerine Sinan Engin´i telefonla aradı.Alaattin Çakıcı: Sinan Sinan‚ ufak bir şey istiyoruz onu da halledemiyorsun. Oğlum‚ şampiyonlukta hiç mi payımız yok? O kadar olay oldu. Bir Allah´ın kulu açıp ağzını size bir şey söyleyebildi mi? Kızdırıyorsunuz beni.´Sinan Engin: Şey abi‚ tamam tamam... Abi‚ öyle değil başka bir şey oldu. Biliyorsun. Telafi ederiz abi. Kızma.´10 mayıs 2003 Adanaspor Beşiktaş maçıBu maçta Adanaspor'un ikinci yarıda net iki penaltısı verilmezken Beşiktaş'a ilk yarıda 2 penaltı çalındı. Bu penaltıların ikisi de Sergen tarafından kullanıdı. Biri golle neticenirken diğeri kaleci Murat tarafından kurtarıldı. Beşiktaş maçı 1-0 kazandı.
 
Cevap: Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsınkardeşim gitmesine giderler de belge olması lazım bu olaylar hop deyince olmuyor yanı. Ya belge yada ıtıraf olması lazım. Sadece bu konuşmalarla olmaz.
 
Cevap: Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsınBesiktas'in az sampiyonlugu olsada bunlarin yarisi sikeyle saibeyle falan. O sezonu herkez bilir zaten , herkez BJK'yi sampiyon yapmaya calisyiordu ve basarmislardi.
 
Cevap: Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsıno seneki maçları yazayım,bjk-kocaeli,Galatasaray-bjk,Galatasaray-gençler,Galatasaray-adana,bjk-gençler... bu maçların hepsinde bizim aleyhimize ve bjk lehine fahiş hatalar olmuştu...
 
Cevap: Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsın5 sene üst üste'yi engelleyen sikeyide arastirsinlar. hani su aziz yildirimin sonradan dügmeye basip kazandigi sampiyonluk var ya.
 
Cevap: Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsıno seneki maçları yazayım,bjk-kocaeli,Galatasaray-bjk,Galatasaray-gençler,Galatasaray-adana,bjk-gençler... bu maçların hepsinde bizim aleyhimize ve bjk lehine fahiş hatalar olmuştu...O sene olanları hatırlayanlar biraz detay verip açıklasın arşiv yapalım. Ben hatırlayabildiklerimi videolu ve yazılı ekledim.
 
Cevap: Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsınallattin çakıcı nın sezon sonu sinan enginle konuşması yeter zaten o şampiyonluğun düşürülmesine
 
Cevap: Beşiktaş'ın 100. yıl şampiyonluğu da araştırılsınEskiye dönülüyorsa bu da araştırılmalı araştırılır..Beşiktaş'ın bu şampiyonluğu yüzde yüz şaibeliydi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt