Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !


Bildigimiz gibi bjk yeni stada mayista kazmayi vuracak. Hedeflenen sure 18 ay. Yeni gordum twitterda,besiktas arenayi kullanmak isteyecek diyorlar.1. Bunun aslı nedir ?

2. Olurda yonetim kabul ederse tepkiniz ne olur ?

3. Neden biz,gidip saracoglunda oynasinlar yada olimpiyat,bilemedin RTE stadi.
 
Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !İşin aslını bilmiyorum. Ama böyle birşeyin gerçekleşeceğini sanmıyorum. Yönetimimiz kabul etmez.
 
Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !besiktas taraftarıda cok terbiyesiz adamlar bizim statı mahveder koltuk tuvalet falan bırakmaz bunlarr
 
Simdi TRTspordan muhabirde yazdi. Kesin olarak TTArenada oynayacaklarmis maclari. Besiktaslilar ise 18 ay icinde bizim staddan gelecek gelirleri hedefliyorlar. 40 bin kombine aliriz,Arena taraftar gorsun diyenler var.
 
Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !Bjk'nin kısa vadede stad yapabileceğini zannetmiyorum, bakmayın adayların bol keseden sallamasına. Ama olur da yaparlarsa mutlaka bizim stada sulanacaklardır. Bizim yönetim büyük ihtimalle karşı çıkar ama araya birilerini (bürokratlar, hükümet falan) sokup bir şekilde halletmeye çalışırlar. Sonuç ne olur bilemiyorum.
 
Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !Simdi TRTspordan muhabirde yazdi. Kesin olarak TTArenada oynayacaklarmis maclari. Besiktaslilar ise 18 ay icinde bizim staddan gelecek gelirleri hedefliyorlar. 40 bin kombine aliriz,Arena taraftar gorsun diyenler var.Böyle bi şeye izin verilmez diyelim ki verildi illa ki gelirlerden pay alınır.Stadın kullanım hakkı tamamen bize ait istediğimizi yaparız.
 
Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !Simdi TRTspordan muhabirde yazdi. Kesin olarak TTArenada oynayacaklarmis maclari. Besiktaslilar ise 18 ay icinde bizim staddan gelecek gelirleri hedefliyorlar. 40 bin kombine aliriz,Arena taraftar gorsun diyenler var.

Bizim iznimiz olmadan oynayacaklar ? Ohaa.. Bostan korkuluğumuyuz lan biz.. Böyle şey olmaz yahu..
 
Cevap: Beşiktaş'ın Arena Sevgisi !daha önceden de bu durum gündemdeydi ama yönetim açıklama yapmıstı kabul etmeyiz diye.
 
Üst Alt