Beşiktaş'ın Elenmesinin En Olumlu Tarafı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Elenmesinin En Olumlu Tarafı

731557c4516e07458e8ca9e59f29e298.jpg

Artık bizimde bu başarıya yenisini ekleme vakti geldi geçti bile.Dursunu şutlasak belki gelecek sene düzgün bir kadro ile birşeyler yapabilirdik.

Sampiyonlar Liginde bir ceyrek finali herzaman bu kupaya tercih ederim, cünkü bu kupanin su an ki hali icler acisi.
Ee ne oldu mazide kaldi ceyrek final bizim gibi kulupler icin degil. Kupa alacagiz ki aa burada bir sube vardi diyip yatirim yapilsin. Ne oldu git gide dibe battik 2 sene once 2.tur oynayan takima bak.

beşiktaşın gerçekleri görmesidir. Süper ligi rahat kazanırsın belki ama ffp krizinde olan lyonun kadrosu senden güçlüdür.

Ee ne oldu mazide kaldi ceyrek final bizim gibi kulupler icin degil. Kupa alacagiz ki aa burada bir sube vardi diyip yatirim yapilsin. Ne oldu git gide dibe battik 2 sene once 2.tur oynayan takima bak.
iste aslinda sorun burda, sampiyonlar liginde bir ceyrek finalin prestiji ve geliri daha fazla ama bizim kulüpler dogru yönetilmiyor ki her sene en az ceyrek final oynayalim

yahu lyon bir tane bile görmeden pas atmadı.hep nokta atışlar.

bizimkilerin dan dun futbolunu, orta saha da 50 metre boşluk varken rakibin ayağına attıkları pasları düşününce,ne kadar kalitesiz orta sahamız oldu gerçeği acı verici

iste aslinda sorun burda, sampiyonlar liginde bir ceyrek finalin prestiji ve geliri daha fazla ama bizim kulüpler dogru yönetilmiyor ki her sene en az ceyrek final oynayalim
S.lginde ceyrek oynamak zor is ve surekli yatirim gerektirir. Buragi gonderip daha alt modeli ereni alarak basaramazsin ve kusursuz bir takim olmalisin buda yatirim yatirim yatirim.
Seneye degil bir sonaki senene s.ligi gelirleri ciddi artacak lig gelrleri keza oyle aklini basina alan takim en azindan her sene 2.tur oynayacak bir takim kurar ama futbol.beyni.olmasi lazim

Dününü unutan, rakibini küçümseyen, kompleksli bir takımın elenmesinin onlarca olumlu tarafı vardır.

Beşiktaşlıların yaptığı görgüsüzlüğü, kurdukları kibirli cümleleri bütün samimiyetimle söylüyorum ki Fenerbahçeliler'den duymadım.

S.lginde ceyrek oynamak zor is ve surekli yatirim gerektirir. Buragi gonderip daha alt modeli ereni alarak basaramazsin ve kusursuz bir takim olmalisin buda yatirim yatirim yatirim.
Seneye degil bir sonaki senene s.ligi gelirleri ciddi artacak lig gelrleri keza oyle aklini basina alan takim en azindan her sene 2.tur oynayacak bir takim kurar ama futbol.beyni.olmasi lazim
Sadece oyuncu transfer etmekle olacak bir is degil, saglam bir alt yapi sart. Söyle seni bir jenerasyon tasiyacak 5-6 tane oyuncu cikarmalisin her 5-6 senede

Sadece oyuncu transfer etmekle olacak bir is degil, saglam bir alt yapi sart. Söyle seni bir jenerasyon tasiyacak 5-6 tane oyuncu cikarmalisin her 5-6 senede
Olanida harciyoruz yetenekli gencleri hagilerin eline birakmak yerine her sene farkli adamlara teslm ediyoruz. Cok mu zordu turkiyede haginile beraber akademik calisma yurutmek. Cok zor evet illa hoca olarak gelecek ve basarili olacak ulkede futbolu yonetenlerin futbola bakis acisi bu. Her futbolu birakan a takimlara hoca olacak

Zaten onların dua-himmet diye bahsettiği şey gerçek anlamda dua değil,Fetö'nün lobisi ile aldınız demeye getiriyorlar.

ben onlara cevap vermedim.. genel olarak dua ile hiç bir başarı kazanılmaz dedim.. tekbir ve dua zihinsel mastürbasyondur.. insanlar büyük bir gücün kendilerinin tarafında olduğunu hayal ederek tatmin olurlar..

halbuki dua etsen de, etmesen de, penaltının gol olma ihtimali oyuncunun yeteneği ile doğru orantılıdır.. penaltıda topun başına hagi'nin gelmesi ile tosic'in gelmesi arasında dağlar kadar fark vardır..

ne oldu şimdi dün o kadar dua edip tekbir getirdiler.. Fransız takımı kazandı.. burada aklı olup düşünebilenler için büyük bir aydınlanma potansiyeli vardır..

ben onlara cevap vermedim.. genel olarak dua ile hiç bir başarı kazanılmaz dedim.. tekbir ve dua zihinsel mastürbasyondur.. insanlar büyük bir gücün kendilerinin tarafında olduğunu hayal ederek tatmin olurlar..

halbuki dua etsen de, etmesen de, penaltının gol olma ihtimali oyuncunun yeteneği ile doğru orantılıdır.. penaltıda topun başına hagi'nin gelmesi ile tosic'in gelmesi arasında dağlar kadar fark vardır..

ne oldu şimdi dün o kadar dua edip tekbir getirdiler.. Fransız takımı kazandı.. burada aklı olup düşünebilenler için büyük bir aydınlanma potansiyeli vardır..

Tabi ki öyle.Azim+çalışma+yetenek ürünüdür başarılar,hiçbir başarı tesadüf değildir.Ancak bize denilen dua olayının bunla alakası yok,onlar Fetö'nün lobisiyle aldınız demeye getiriyorlar bunu kastettiğini sanmıştım.

Eskilerin azili muhalifleri bjkliler, devlet destekli 1-2 kupa alinca 40 yillik islamci gibi davranmaya basladilar. Futbol maci mi yoksa dini rituel mi izliyoruz farkina varamadik. Tekbirler, dualar..

Üst Alt