Beşiktaş'ın Elenmesinin En Olumlu Tarafı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Elenmesinin En Olumlu Tarafı

Bu işlerin dua ile olmayacağının ortaya çıkmış olmasıdır...

Maç sırasında TRT sürekli dua edenlere zumladı.. O uğursuzları her gördüğüm anda "bunlar elenir" dedim..

dua ile olsaydı, Türkler her sene şampiyonlar ligini alırdı..

Ne kafasız insanlar var ulan.. şu mevzuyu anladığınız gün uzaya çıkacaksınız monaco

Götü fazla kaldirmamak gerektiginin anlasilmasi daha uygun olur. O got duracagi noktayi bilmeli.

Monaco dedinde adamlar tarih yaziyorlar bazilari gibi sanal tarihte degil

belki de lyon kadrosunda bulunan kuzey afrika asıllı müslüman topçuların duaları daha nitelikli olduğundan turu onlar geçmiştir

kanımca kontrollü bir deney olmadı materyalizm adına

Ona bakarsan her 2 taraf da dua ediyor. Müslüman veya Hristiyan olsun. O açıdan saçma bir konu olmuş. Ama Tanrı diye bir olay olmadığı konusunda katılıyorum, zamanında bir deli kuyuya taş atmış 10 akıllı çıkaramamış hesabı. Ki Din dediğimiz şeyin bugün dünyaya verdiği zararı görmemek elde değil. Özellikle de Doğu tarafında.

Ona bakarsan her 2 taraf da dua ediyor. Müslüman veya Hristiyan olsun. O açıdan saçma bir konu olmuş. Ama Tanrı diye bir olay olmadığı konusunda katılıyorum, zamanında bir deli kuyuya taş atmış 10 akıllı çıkaramamış hesabı. Ki Din dediğimiz şeyin bugün dünyaya verdiği zararı görmemek elde değil. Özellikle de Doğu tarafında.

Ben de tam tersini düsünüyorum. Bence din min falan bos isler ama Allahin oldugu konusuna inaniyorum, en azindan bi üst merci olduguna...

Maçtan önce içip içip son dakika dua ettiklerinden olabilir.

Hee bir de göklerden gelen bir karar vardır

♤ fap fap ♤

Elenmesi.

Hiçbir Türk takımının Galatasaray'ın başarısını yakalamasını istemiyorum. Hatta yaklaşmasın bile.

Futbol söz konusu ise milliyetçiliğim Galatasaray'dan ibarettir.

Malesef burdaki bazi arkadaslar hayal kirikligina ugrayacaklar. Besiktaslilar icin bu bizim kupayi kazanmamizdan daha büyük bir basari cünkü lyonu zorladilar ve penaltida kaybettiler. Iki mactada bisey oynamadiklari pekte önemli degil.

Adamlar çeyrek finalde bile elleri ayakları titriyordu, etmedikleri dua kalmadı, yemedikleri tırnakta kalmadı... Öyle kolay sanıyorlardı Avrupa'da kupa almayı... Bir çeyrek final gördüler götleri tavan yaptı. Bir de yarı finale çıktıklarını düşünün... Finali saymıyorum, kupa almayı düşünmek bile istemiyorum...

acaba almış olsalardı daha mı iyi olurdu bizim açımızdan düşünmedim değil. Zira aldığımız kupayı her başarısızlıkta öne atılması sıkıcı olmaya başladı.

Kulüp yarışmalarında neden rakiplerimiz başarılı olsub isteyelim ki zaten ben böyle düşünüyorum.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu işlerin dua ile olmayacağının ortaya çıkmış olmasıdır...

Maç sırasında TRT sürekli dua edenlere zumladı.. O uğursuzları her gördüğüm anda "bunlar elenir" dedim..

dua ile olsaydı, Türkler her sene şampiyonlar ligini alırdı..

Ne kafasız insanlar var ulan.. şu mevzuyu anladığınız gün uzaya çıkacaksınız monaco

Zaten onların dua-himmet diye bahsettiği şey gerçek anlamda dua değil,Fetö'nün lobisi ile aldınız demeye getiriyorlar.

Zorda degil artik kupayi almak aslinda chelseaya elendigimiz sene gule oynaya alirdik bu kupayi daha prestijli diye s.liginde elenmeyi tercih ettik :D

Üst Alt