Beşiktaş'ta 2. FEDA Dönemi Başlıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta 2. FEDA Dönemi Başlıyor

Beşiktaş'ta ikinci FEDA dönemi başlıyor. Maaş bütçesini düşürmek ve mali kaynak oluşturmak isteyen yönetim, Vida, Medel ve Dorukhan gibi isimleri satacak.

Beşiktaş yepyeni bir döneme hazırlanıyor. Yeni sezona hem yeni bir yönetim tarzı hem de bütçesi küçülmüş bir takımla girmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, Dorukhan Toköz, Gary Medel ve Domagoj Vida gibi isimleri, mali kaynak oluşturması açısından satış listesini koymayı planlıyor.

Sponsorluk, loca, Kartal Yuvası ve bilet gelirlerinin yanı sıra ek kaynaklar da bulmaya çalışan yönetim, transferde Vida, Medel ve Dorukhan’a gelmesi muhtemel teklifleri de bu kaynak havuzuna katmaya çalışacak.

Önümüzdeki sene tıpkı FEDA dönemi gibi bir yapılanmanın içerisine girerek ‘2. FEDA’ dönemini başlatacak olan siyah-beyazlı yönetim, önceliğini oyuncu yetiştirip satmaya verecek. Bu kapsamda mevcut kadrodaki isimleri satış listesine koyması beklenen Kartal, 6.5 milyon euroluk bir bonservisi bulunan Adem Ljajic’in parasını da, bu satışlardan çıkarmaya çalışacak.

Bir yandan küçülmeye giderken bir yandan da şampiyonluk kovalayacak bir takım kurmanın da planlarını yapan yönetim, bu sene yaşandığı gibi, oyuncuların maaşlarını geciktirmemeye çalışacak. Bu seneki gecikmeler yüzünden bir çok oyuncusuyla ters düşen ve bu durum yüzünden ilk yarıda saha içinde başarılı olamayan yönetim, aynı hataları tekrarlamamaya çalışacak.

Öte yandan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, alt yapıda köklü değişikliklere gidecek. Yabancı sayısının düşmesi ihtimalini de göz önünde bulunduran Fikret Orman, Dorukhan gibi yeni isimleri kendi bünyesinden yetiştirerek, yeni bir gelir kapısı açmaya çalışacak.

(Skorer)futbol1903-20175213835-5142733.jpeg

seneye bunlar iptal olur.fener hangi ligde oynayacak belli degil.basak dagilir.su ortamda cidden elimizde müthiş bir firsat var yıllarca ligi domine edebiliriz.bi ts zorlar belki

seneye bunlar iptal olur.fener hangi ligde oynayacak belli degil.basak dagilir.su ortamda cidden elimizde müthiş bir firsat var yıllarca ligi domine edebiliriz.bi ts zorlar belki
evet haklısın ama bizde rahatlık yaramıyor bu sene adam gibi forvet alsalar hem şampiyonluk gelmişti rahatlıkla hemde cl de iş yapardık
ama hep kendi ayağımıza sıkıyoruz yoksa juve olma potansiyeli olan tek takım biziz

evet haklısın ama bizde rahatlık yaramıyor bu sene adam gibi forvet alsalar hem şampiyonluk gelmişti rahatlıkla hemde cl de iş yapardık
ama hep kendi ayağımıza sıkıyoruz yoksa juve olma potansiyeli olan tek takım biziz
umarim sampiyonluk durumunda gereksiz yere kendimize sıkıntı cikarip yolumuza tas koymayiz. unal aysal terim zamani gibi.

ama görüyoruz ki ibrasizlik olayi vs. bu isler devam ediyor bu kulüpte

Siyaaah!
Beyaaaz!
Menemeneee!
Tuz aaat!

mamadou_niang_menemeni_hak_etmedi_2.jpg

Üst Alt