Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı!

Süresiz kadro disi kaldigina göre 1-2 haftaya tekrar kadro da yer bulmaya baslar

Bedavaya ayrilmasina izin vermezler

Piyasasi olan bir oyuncu

Bunu almaktansa Atalay, Celil ve Birhan gibi gençlerle oynamak daha iyi Beşiktaş'da Liverpool maçı hariç çok üst seviyelere çıktığı maç yok bunun yaptıklarını rahatlıkla bizim gençler yapar

Gelirse rotasyon adına güzel olur onun dışında fazla katkısı olmaz

BJK da çok iyi başlamışken şanssız ve ağır bir sakatlık yaşadı, yoksa yerini çoktan sağlamlaştırmış olurdu şimdiye kadar. Sakatlığın etkilerini atmaya çalıştığı dönemde de şişkin kadroda yeterli süre bulamadı uzun süre. Geçen yıl toparlamış görünüyordu ama Şenol Güneş kendisinden pek hazzetmiyor anlaşılan, haksızlık ettiğini düşünüyorum. Yaz transferinde Ozan Tufan' la takas etmeye kalktılar, FB kabul etmedi...Basın açıklamasında ''Tolgay, 'hocam babamsın' dedi, ne babası dedim'' diye çocuğu aşağılayıcı ifadeler kullandı hocası olacak takıntılı, kaprisli herif. Oynayanlar dökülürken de hala yeterli şansı vermiyor. Bu olumsuzlukları yaşattığın adama parasını da zamanında vermezsen olacağı budur...

Beğendiğim ve takip ettiğim bir futbolcu. Pek ihtimal vermiyorum ama sözleşmesini feshetmeyi başarırsa Galatasarayımıza katılmasından memnuniyet duyarım...

Bu arada bazılarına hayal aleminden uyanmalarını tavsiye ederim. Bizim lig, öyle 6-7 tane 18 yaşında oyuncuyla ciddi hedeflere ulaşılabilecek bir lig değil. Bildiğim en muhteşem iki ''Wonderkid'' Okan ve Emre bile Feldkamp ve Terim' in ellerinde aheste pişirilerek takıma monte edilebildiler...

Üst Alt