Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta Tolgay Arslan Kadro Dışı!

Bunu loko olmasa ben de iddia etmistim kuralar cekilirken , mesajlarim arsivde duruyor , ama loko disinda demistim

Loko gelmiyorsa herkesi yenecek bir ilk torba takimi gelsin , biz geri kalan 3 lu arasinda kapisalim demistim

Ama yine de bunda da bir hayir var , neredeyse rezalet bir performans bile sergilesek 1 macla ilk torba takimini alta almis oluyoruz

Bu da loko haric kim gelirse gelsin olabilecek bir sey degildi

Loko nun bu kadarini ben bile beklemiyordum , 4 mac 0 puan nedir ? En iyi ihtimalle grubu 3 , hadi mucize olsa 4 puanla bitirecekler

Takımın yarısı sakat ya da cezalı farkında mısın?

Gruplar bitti nerdeyse bizim takım hala eksik oynuyor.
ilk macta loko'ya sadece 3 pozisyon verdik, biz 3 attik üstüne en az 3-4 net gollük pozisyonumuz da vardi. galibiyeti hak ettik.

porto macinin ilk yarisinda 5 pozisyona girdik, ikinci yari 1 tane bulabildik. rodrigues 75de golü atsa 1-1 olacak, o gazla maci alirdik. kesinlikle hak ettigimiz bir macti. daha fazla pozisyona girmemize ragmen 1 puani bile alamadik. su maci alsak 6 puandaydik.

3.macin ilk yarisinda yine iyi kötü biraz direndik ama ikinci yari tamamen rakibin beceriksizligi ile golsüz bitirebildik. adeta ezildik. bence bu mactan puan almayi hak etmedik. 1 pozisyonumuz belki vardi. hatirlamiyorum simdi tam, top oynamadik.

ikinci schalke macinin ilk yariinda sasirtici derecede iyidik bence. ikinci yari tamamen koptuk, bir sey oynayamadik. totalde maglubiyeti hak ettik.

velhasil kelam galatasaray olarak suan 6 puanda olmamiz gerekirdi. mac kadrosuna baktigimizda schalkeyi iceride kesinlikle yenecek kadromuz o gün yoktu. schalke deplasmaninda ise feghouli ve maiconu bir ihtimal oynatsa belki 1 puan cikardi. yani schalkeden mevcut sartlarda 2 macta 1 puan maksimumdu.

schalke 8
porto 7
gs 6
loko 0

seklinde 5.maca cikmaliydik. ve lokoyu bu gazla yenip iceride bir sekilde kaybetmezdik ama porto macini cok iyi oynamamiza ragmen kazanamadik, bu da bizi bitirdi. tam kadro olsak bu gruptan cikacagimiza adim gibi emindim. tabi acayip para geliyor her galibiyete, lokoyu yenmek cok zor degil. oyun disiplininden kopmayip sakin kalirsak alabiliriz. son mac porto icin formalite olacagi icin onuda alabiliriz. 10 puanla falan 3.olmak sanssizlik ama iyi para getirir.

Son düzenleme:
xxx
xxx serdar ozan ömer
celil xxx
yunus emre xxx
xxx​

yerli oyunculardan 11 yapmaya kalksak pek cikmiyor maalesef. eren sinan selcuk üclüsünün yerine adam akilli oyuncular lazim. tolgay>selcuk olduguna göre bedava gelmesi durumunda cok is yapar. oyuncunun hukuken tamamen serbest olmasi gerekiyor ama.​

Beğendiğim bir futbolcu. 500 bin Euro gibi bir bonservis bedeliyle gelmişti BJK a, yıllık ücreti de uygundu. Keşke o zaman biz almış olsaydık; sonrasında kimler için ne bedeller ödedik, akla zarar?!...

Bize gelirse eğer hamit ve selçuk abisi gibi yattığı yerden paraları gomer.
Kesinlikle floryaya girmemeli.

Takımını şikayet eden ve maç öncesi dürüm yiyen futbolcuyu isteyenleride hayretle izliyorum.
Transfer olsunda ne olursa olsun mantığı ile hareket ede ede ne kadar karaktersiz varsa takıma topladiniz.

Üst Alt