Beşiktaş'tan Cardozo bombası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'tan Cardozo bombası!

Beşiktaş'ın da Portekiz ekibinden Oscar Cardozo ile ilgilendiği öne sürüldü.

cardozo-38857_501.jpg

Beşiktaş'ta Hugo Almeida için Benfica iddiası gündeme gelirken Beşiktaş'ın da Portekiz ekibinden Oscar Cardozo ile ilgilendiği öne sürüldü.

Siyah-Beyazlılar'ın 28 yaşındaki Paraguaylı golcü için zemin yokladığı belirtildi. Hatta Benfica'nın Hugo Almeida ile yakından ilgilenmesi Hugo-Oscar takasını gündeme getirdi. Ancak şu anda şike soruşturmasının devam etmesi ve Beşiktaş'ın durumunun belirsizliği sebebiyle beklemeye geçildiği ifade edildi. 2007'den bu yana Benfica forması giyen Cardozo 79 maçta 50 gol atmıştı. (Habertürk)

Cevap: Beşiktaş'tan Cardozo bombası!

tüpçünün futbol zekasına hastayım golcüsü bol olan çok gol atar felsefesi. bayılıyorum severek takip ediyoruz:D

Tüpoğlan kim oynatacak bu takımı önce onu bir çözseydin keşke , ben Kobe oynatır diyorum.

ancak tüpcü tüpünü baglar

cakmagi cakar

booooooooooooooommmmmmmmmmmmmm

alin size bomba

benim için bomba olur ama bu yükün altına giriceklerini sanmıyorum lakin oyuncuda gelmez ..

bjk nin teknik direktörü başkan yardımcısı içerde takımda 14 yabancı var ne transferi :d

Bunlar stad yapıyodu bi ara :).2012 kriterleri gelince ne yapacak bunlar merak ediyorum

Üst Alt