Beşiktaş'tan Galatasaray'a tebrik


Beşiktaş Kulübü, Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena'nın açılışını resmi internet sitesinden yapılan açıklamayla kutladı.Mesajda şu ifadeler kullanıldı: Ezeli rakibimiz, ebedi dostumuz Galatasaray'ın yeni stadı Türk Telekom Arena, bugün açıldı... Türk Telekom Arena'nın başta Galatasaray camiası olmak üzere tüm spor dünyasına hayırlı olmasını diler, emeği geçen herkesi tebrik ederiz.
 
Cevap: Beşiktaş'tan Galatasaray'a tebrikBeşiktaş kendine yakışanı yapmış. F.Bahçe'den de açıklama gelmesini bekliyordum ama gelmedi.
 
Cevap: Beşiktaş'tan Galatasaray'a tebrikbu stad'in acilisinda herkes gercek yuzunu gosterdi.. bu da cok iyi oldu ben artik tek dostumuz olarak bjk'yi goruyorum.. tesekkurler Yildirim Demiroren, tesekkurler Besiktas..
 
Cevap: Beşiktaş'tan Galatasaray'a tebrikBöyle ezeli rakip böyle ebedi dosta bizde teşekkür etmeyi bir borç biliriz. :tiphat:
 
Cevap: Beşiktaş'tan Galatasaray'a tebrikKarabük gibi yeni yetme yalakaların bile bizi kınadığı bir ortamda Beşiktaş yeni stad yaptıracak olmasına rağmen bir çıkar gözetmedi tebrik mesajı yayınladı helal olsun.
 
Cevap: Beşiktaş'tan Galatasaray'a tebrikDokundurmalı bir tebrik olduğu belli bazı yalakalara inat.Teşekkürler Beşiktaş.
 
Üst Alt