Besle Kargayı, Bulsun Sarı-Kırmızıyı... | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Besle Kargayı, Bulsun Sarı-Kırmızıyı...

bu-karga-baska-karga-kgu.jpg

YouTube

Elazığ da yolda bulduğu Karga yavrusunu evinde ilkyardımdan sonra atmaya kıyamayan vatandaş,
Eğitimlere başlamış artık
..

Varlığını hisseden karga sürüleri evin etrafında çok turlamış ama; O gitmemiş...
Demek ki karga için bile vefa, bir semt adı değilmiş.

Boşverin bu kadar katı ve gergin olmayı lütfen,

Kakara kikiri yapın geçin. Nihayetinde burada biraradayız ve kimsenin kimseye fazlası eksiği olmadan takılıyoruz..
Bence Büyütüyorsunuz gibi..
Genede yanlış anlaşılmalara neden olduysa Özür dilerim...

Özür dilenecek bir şey yok ortada, bence sen abartıyorsun. O mesajı sildim zaten kısa bir süre sonra, tatlı atışmalar bir anda ortamı gerebiliyor diye.

2 ay kadar önce papağan sahiplenecektim ama kısa bir süre sonra vazgeçmiştim, Türkiye'de kuşlara yönelik veterinerlik hizmeti aşırı derecede kısıtlıymış olur da hastalık falan olursa pek bir şey yapılamıyormuş bu yüzden vazgeçmiştim.

Benim gibi evcil hayvanlarının ölümünü kaldıramayanlar için papağan falan iyi bir seçenek çünkü ömürleri epey uzun, şans yaver giderse seni gömme ihtimalleri yüksek. Ama işte veterinerlik hizmeti olmaması sıkıntı, kargaların ömürleri de uzundu yanılmıyorsam 40 yıl falan olması lazım.

Üst Alt