"Betoncu Dursun, niye sakladın bunu?"


betoncu_dursun_niye_sakladin_bunuqM.jpg

Spor yorumcusu Hıncal Uluç, Galatasaray Başkanı Dursun özbek ve teknik direktör Igor Tudor'u sert sözlerle eleştirdi.


Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Galatasaray deplasmanda Medipol Başakşehir'e 4-0 mağlup oldu. Spor yorumcusu Hıncal Uluç, bu karşılaşmayla ilgili sert ifadelerle Dursun Özbek ve Igor Tudor'u eleştirdi. A Spor'da konuşan Hıncal Uluç, Hırvat teknik adamın tercihlerini eleştirirken, Dursun Özbek için de ağır ifadeler kullandı.

HINCAL ULUÇ'TAN TUDOR'A SERT ELEŞTİRİ!


Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor'un tercihlerini eleştiren Hıncal Uluç, "Kadro yazıldığı zaman, bu takım babanın oyuncağı mı Igor dedim. Bir adam Galatasaray ile bu kadar pervasız oynayamaz. Hata yapmayan stoper yok, 3 stoper ile oynuyorsun. Doğru dürüst bir tane ön liberon yokken... Yaptığı işe bak ya! Hangi kuyudan çıkardın sen Chedjou'yu? 4 golün içinde Chedjou var. Böyle bir şeye hakkın var mı Igor efendi?" şeklinde konuştu.

HINCAL ULUÇ'TAN DURSUN ÖZBEK'E: "BETONCU"

Igor Tudor'u takımın başına getirdiği için Dursun Özbek'i de hedef alan Hıncal Uluç, "Igor'u bu kadar pervasız hale getiren inşaatçı. Senelerdir Fenerbahçe ile dalga geçtiler. Bir başka betoncu Dursun. Fenerliler Dursun dursun diye uğraşıyor, G.Saraylılar Aziz dursun diye uğraşıyor. Aziz Dursun diye bir adam olsa harika olur. Galatasaray'ın bu hale gelmesinde birinci sorumlu Dursun. Erkeksen cevap ver dedim. Ada ile ilgili yıkım kararı, Galatasaray aleyhine yıkım kararı kesinleşti. Mahkeme, Dursun'un ve Divan Başkanı İrfan'ın bütün çabalarına rağmen, Şubat 27'de kararı kesinleştirdi. Dursun bunu sakladı. Niye sakladın bunu Dursun? Kaçak işgalci biraz daha nemalansın diye mi uğraşıyorsun, ortak mısın?" dedi.

FutbolArena
 
Üst Alt