Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
461-derin-futbol.jpg

Akıllara takılanlar…

Perde arkasında yaşananlar…

Konuşmaya cesaret edilemeyenler…

Futbolunun en korkusuz, en objektif, en renkli yorumcusu Ahmet Çakar…

Türkiye’nin en güçlü, en cesur kalemlerinden Rasim Ozan Kütahyalı…

Dev kadro, gündem yaratacak konularıyla “Derin Futbol”da…

Göktuğ Sevinçli’nin moderatörlüğündeki “Derin Futbol” her pazartesi saat 23:00’de Beyaz TV’de…

Cevap: Derin Futbol | Beyaz TV

Ahmet Çakar neyse ama Rasim O. Kütahyalı ne kadar futbola hakim, ne backroundu var futbolla ilgili? Senin benim kadar! Neden futbolla alakasız isimler son günlerde futbol dünyasına girmeye çalışıyor? Hiç Mehmet Demirkol ya da Fuat Akdağ gidip siyaset konuşulan programlara konuk, yorumcu olarak katılıyor mu? Hayır. Futbol, futbol adamlarının işidir. Anlamıyorum! Bu dosyaları ortaya çıkaran adam ismi Mehmet, öteki bir kadın var bu mektup işini ortaya attı. Mesela Mehmet Baransu'nun ben iyi bir futbol izleyicisi dahi olduğunu sanmıyorum. Nereden anladın derseniz şimdi maçlarla ilgili konuşuyor futbolcuların adlarını doğru düzgün bilmiyor, hatalı söylüyor. Bu mektup işini ortaya atan bayan ona çok şaşırdım. Koskoca adamlar yazdığı bir mektup eğer varsa bile sizinle niye paylaşsın? Anlamıyorum...

Ahmet Çakar neyse ama Rasim O. Kütahyalı ne kadar futbola hakim, ne backroundu var futbolla ilgili? Senin benim kadar! Neden futbolla alakasız isimler son günlerde futbol dünyasına girmeye çalışıyor? Hiç Mehmet Demirkol ya da Fuat Akdağ gidip siyaset konuşulan programlara konuk, yorumcu olarak katılıyor mu? Hayır. Futbol, futbol adamlarının işidir. Anlamıyorum!

Çoğu korkuyor gibi hacı bak Rıdvan postu kurtardı hemen çıktı car car konuşup saydırdı millete.Hepsi gelecek diğer dalgalardan korkuyor ve çoğuda işleyen adli sürecin çok uzağında bilgi birikime sahip.Eee böyle olunca Rasim ve Baransu gibi adamlar Lube gibi taraftarın duygularıyla prim yapan kişilik yoksunu kahramanlar çıkıyor ortaya.

Mesela Mehmet Demirkol asla şike yapıldığına inanmıyor ve bu konuları konuşanları futbol cahili olarak suçluyordu.Şimdi böyle bir adam bu sürecte nekadar konuşabilirki...

Çoğu korkuyor gibi hacı bak Rıdvan postu kurtardı hemen çıktı car car konuşup saydırdı millete.Hepsi gelecek diğer dalgalardan korkuyor ve çoğuda işleyen adli sürecin çok uzağında bilgi birikime sahip.Eee böyle olunca Rasim ve Baransu gibi adamlar Lube gibi taraftarın duygularıyla prim yapan kişilik yoksunu kahramanlar çıkıyor ortaya.

Ne bilgi birikimleri, ne backroundları var merak ediyorum. Hepsi piyasaya dün çıkan insanlar. Beni futbolsever olarak rahatsız ediyor bu durum. Konuşacaksa bu konuda Aziz Üstel gibi, Erman Toroğlu gibi, Hıncal Uluç gibi adamlar çıkıp konuşsun. Böyle bu konuda ehil olmayan insanların bilirkişi gibi konuşması ve televizyon kanallarının bunlara itibar etmesi benim canımı sıkıyor. Sıradan bir insanın oraya çıkıp bu ülkedeki pekçok insanı ilgilendiren bir konuda ağzına geldiği gibi konuşması adil bir durum değildir. Çeksinler ellerini futbolumuzdan!

Ahmet Çakar neyse ama Rasim O. Kütahyalı ne kadar futbola hakim, ne backroundu var futbolla ilgili? Senin benim kadar! Neden futbolla alakasız isimler son günlerde futbol dünyasına girmeye çalışıyor? Hiç Mehmet Demirkol ya da Fuat Akdağ gidip siyaset konuşulan programlara konuk, yorumcu olarak katılıyor mu? Hayır. Futbol, futbol adamlarının işidir. Anlamıyorum! Bu dosyaları ortaya çıkaran adam ismi Mehmet, öteki bir kadın var bu mektup işini ortaya attı. Mesela Mehmet Baransu'nun ben iyi bir futbol izleyicisi dahi olduğunu sanmıyorum. Nereden anladın derseniz şimdi maçlarla ilgili konuşuyor futbolcuların adlarını doğru düzgün bilmiyor, hatalı söylüyor. Bu mektup işini ortaya atan bayan ona çok şaşırdım. Koskoca adamlar yazdığı bir mektup eğer varsa bile sizinle niye paylaşsın? Anlamıyorum...

Futbol adamı nedir ki? Kıçı kırık bir oyun olduğu iki araba parasına şampiyonlar belirlendiği belli olduktan sonra hemde! Basit bir oyun futbol, hem de çooooook! Bırakın herkes istediği yorumu yapsın yoksa forum kaydı alırken de futbol adamımısın diye sormak zorunda kalırız. Bu kadar basitleştirmeme ve alakasız bağlantılarıma kızabilirsin ama bence zaten birçok insan TV'de futbol adamı diye dolaşan dangalaklardan çok daha iyi yorum yapabilir.

Futbol adamı nedir ki? Kıçı kırık bir oyun olduğu iki araba parasına şampiyonlar belirlendiği belli olduktan sonra hemde! Basit bir oyun futbol, hem de çooooook! Bırakın herkes istediği yorumu yapsın yoksa forum kaydı alırken de futbol adamımısın diye sormak zorunda kalırız. Bu kadar basitleştirmeme ve alakasız bağlantılarıma kızabilirsin ama bence zaten birçok insan TV'de futbol adamı diye dolaşan dangalaklardan çok daha iyi yorum yapabilir.

Katılmıyorum. Bu insanların bir ucundanda biz tutalım tavrı beni rahatsız ediyor. Futbol basit ama hiçbirşey hissetmediği, ilgi alanı dahi olmayan bir konuda ahkam kesen insanları görmek sinir bozucu. Belki hayatlarında bir stadda maç izlememiş insanlar! Bu adamlar lütfen futbolumuza sıçramasın, politik tartışmalarda kendilerine yer bulsunlar.

Katılmıyorum. Bu insanların bir ucundanda biz tutalım tavrı beni rahatsız ediyor. Futbol basit ama hiçbirşey hissetmediği, ilgi alanı dahi olmayan bir konuda ahkam kesen insanları görmek sinir bozucu. Belki hayatlarında bir stadda maç izlememiş insanlar! Bu adamlar lütfen futbolumuza sıçramasın, politik tartışmalarda kendilerine yer bulsunlar.

Aynı şeyleri söylüyoruzda sen tek bir kişiye bağlı kalıyorsun. Rasim Ozan'ı tanımam etmem belki futbol hastasıdır belki dediğin gibidir bilemem. Lakin Onur Belge gibi adamları görmektense eğer futbol aşığıysa Rasim Ozan gibileri görmeyi yeğlerim. Rasim Ozan diye takılma, genelle bunu. Bu forumda veya internette blogları olan ve mükemmel analiz yapan insanlar var. Birçoğuda stadlara gitmiyordur muhtemelen.

Yani ne bileyim Kaan Kural'ın backgroundu ne mesela?(harbi bilmiyorum) Anlaşabildikmi hacuuu :D

Rasim'i tanimam etmem, Ahmet Cakar'i da sevmem, dolayisi ile seyretmeyecegim.. Bu tür adamlardan kurtulmak istiyorsak, programlarini seyretmeyecegiz, düsük reyting zaten bunlarin sonu olur, bir kaç gün sonra çikacak kanal bulamazlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt