Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 1190 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaniliyorsun . Siyasetten anlamam ugrasmam taraf ya da yandas ya da karsit olmam

Genelde spor programlari bu asporda , oguz cetini , bein sporda metini filan izlemekten iyidir , ntvspor bitti , telegol yayindan kalkti .. kala kala bunlar var

Yaniliyorsun . Siyasetten anlamam ugrasmam taraf ya da yandas ya da karsit olmam

Genelde spor programlari bu asporda , oguz cetini , bein sporda metini filan izlemekten iyidir , ntvspor bitti , telegol yayindan kalkti .. kala kala bunlar var
O halde al bi duble rakı iç benden.

10126.jpg

izlemeyin bu yalamaları.sosyal medyadan tepki koymak da şart.yetti artık zaten tv de 3-5 galatasaraylı var geri kalanı da azılı gs ďüşmanı.bu spor basınına sağlam bi ayar lazim. Yılllardır kuş hegamonyasında spor basını

Kara liste. Hepsi spam olarak engellenmeli tüm sosyal ağlardan. A Spor ve Beyaz TV de izlenmemeli.

A Spor

Beyaz TV

Ahmet Çakar

Ertem Şener

Turgay Demir

Emre Bol

Arkadaslar anlamadigim bir sey var . Birisi bu spor programlarindan birini izleyince ne oluyor mesela ? Izleyen kisi kendi goruslerinden eminse , lehte aleyhte etkilenmiyorsa , kim ne diyor diye izliyorsa bunun boykotla alakasi nedir ?

Her ne kadar genisletilebilir anlamlarina itiraz etmiyor olsam da , anlasilan tarafi ile , boykot , gelir getirici bir "dusmanin" veya protesto edilenin musluklarini kesmektir

Koc un urunlerini almayin demek bir boykot olabilir . Ama tv izleme izlememe ile boykot mu olur ? Benim izledigim / izlemedigim kanalin bundan nasil zarar gordugunu veya izleyip izlemedigimin geri bildirimi olmadigina gore , nasil anlasilacagini soyleyebilir misiniz ?

İnsanlar bir konuda ortaklaşa tepki vermeye çalışırken hala aksi yönde savunma yapanı ilk kez görüyorum.
Tepkş tepkidir. Her ne kadar ülkemizde görülmesi artık çok zor olsada.

bunları izleyen maldır zaten.socrates dergi youtube kanalında hem yabancı ligler hemde süper lig ile alakalı çok güzel programlar var.

Kardeşim Aspor ve Beyaz TV izlemeyin deniyor. Bunlara prim vermeyin ki kanalları şikayet edilip kapatılsın. Derslerini alsınlar.

İlla spor kanalı izlemek istiyorsan

- Bein Sports Haber

- S Sport

- S Sports TV

- Tivibu Spor

- GS TV

- Goal.com

İnternetten birçok yerli yabancı spor haberlerini bulabilirsin. Özellikle twitter spor haberleriyle dolu.

Izlemeyin.
Net olarak söylüyorum şu son yaptıkları Galatasaray düşmanlığından sonra izleyen adam Galatasaraylı deģildir demeyeceğim ancak taraftarlığından büyük süphe duyarım.
2 tane adam gibi Galatasaraylı var ya da yok zaten televizyonlarda. Şu an için kanalların reyting kaybı en ciddi problem olacaktır onlara.

asporda tarafsiz veya begendigim bir ton adam var

haldun domac
mustafa goksu
ugur karakullukcu
fb li olsa da ilker yagcioglu
erman toroglu
serkan korkmaz ile ender bilgin de sevdigim kisiler
hincal ile kemal belginin programi var
selim soydan fb li ise , daha sahin levent tuzemen de var orada
emre bol varsa , ondan daha bickin evren turhan da var
mehmet emin uluc varsa karsisinda kerem inan da var
kerem canbulat gibi , ali baransel gibi genc ve gayet bilgili adamlar var
cuneyt sen , aykut ince gibi luzumsuzlar da var tabi

aspor icin katilmiyorum yani

ama beyaz tv icin evet biraz daha farkli dusunuyorum , orada net sekilde taraflilik var ,denge unsuru iyice kacti , hatta en sevmedigim ertem neredeyse mecburen ara sira hep mi GS demek zorunda kaliyor

ahmet cakar cok felaket sekilde dusmanlik yapiyor , sebebini bilmiyorum
sinan engin daha dengeli ama fb li arkadaslari daha cok diye tam adamci tayfadan o da
en isabetli yorumlari a. durmaz yapiyor ama adam cok icten fanatik , ancak o kadar ortadan konusabilir
gokmen ozdenak zaten soylemesen GS li oldugu anlasilmaz

o programda net sekilde dusmanlik var bunu kabul ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt