Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beyaz ShowUzun zamandır izlemiyorum.Hep aynı format konuk gelsin,saçma sapan telefon bağlantıları,şarkı, bir sezon tipleme yapar bir sezon yapmaz bir de helyum olayı var ki..Püfff...
 
Cevap: Beyaz ShowKanal D iyice boşladı..İyi ki bi yılbaşı yaptılar. 2 haftadır ne KingoDisco ne de Beyaz Show var..Döndür Aşk-ı Memnu.
 
Cevap: Beyaz ShowÇekimleri durdurulmuş yazıyordu,bir gazetenin sayfasında.2 ay boyunca yeni bölüm çekilmeyecekmiş,ondan sonra duruma göre karar verilecekmiş.
 
Cevap: Beyaz ShowAvrupa yakası için ;Avrupa Yakası dizisinin senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel'den açıklama geldiEkonomik kriz nedeniyle Avrupa Yakası'nın çekimlerinin durdururduğu haberleri üzerine, Gülse Birsel bir açıklamaya yaptı. Her Ocak ayında dört yerine üç bölüm çektiklerine belirten Birsel ' Bu kez Ocak ayında iki yeni bölüm yayınlanacak. Şubat ayında ise normal düzene geçiyoruz' dedi.
 
Cevap: Beyaz ShowKapatsınlar kanalları o zaman.Aşk-ı Memnuyu yayınlayana kadar sabah akşam Beyaz Show'u versinler.Şerrefsizim daha fazla izlenir.
 
Cevap: Beyaz ShowKapatsınlar kanalları o zaman.Aşk-ı Memnuyu yayınlayana kadar sabah akşam Beyaz Show'u versinler.Şerrefsizim daha fazla izlenir.Türkçe Timinin şefi olarak Türkçe'nin en güzel kullanıldığı dizilerden birini beğenmemeniz çok ilginç. :)Beyaz'ın gazı kaçtı artık eski tadı yok sırf mesleği olduğu, bu işten ekmek yediği için yapıyor.Eski Beyaz değil artık programı yaparken eğlenirdi önceden şimdi ise eziyet çekiyor açıkçası içten içe istemiyor bunu yapmayı ama paranın gözü kör olsun.
 
Cevap: Beyaz ShowTürkçe Timinin şefi olarak Türkçe'nin en güzel kullanıldığı dizilerden birini beğenmemeniz çok ilginç. :)Beyaz'ın gazı kaçtı artık eski tadı yok sırf mesleği olduğu, bu işten ekmek yediği için yapıyor.Eski Beyaz değil artık programı yaparken eğlenirdi önceden şimdi ise eziyet çekiyor açıkçası içten içe istemiyor bunu yapmayı ama paranın gözü kör olsun.

Türkçe timiyle alakayı kuramadım ki illa Türkçe iyi kullanılıyor diye beğenmek zorunda da değilim.Behlül ile Bihter'in yasak aşkını,aldatmalarını izlemektense; Gazı kaçmış,sırf para için yapan Beyaz'ı sabah akşam izlerim.:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt