Beyaz Show | Cuma | 23.15 | Kanal D - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Beyaz Show

Mehmet,sen nerden biliyorsun bunları ? :)

Programı matem evi gibi çok şükür gözlerim ve kulaklarım çalışıyor samimiyetsizliği görüp anlayabiliyorum.Erol Günaydın Televizyon Makinası'nda ne kadar samimiyse Beyaz'da o kadar yapmacık.İçten Galatasaray düşmanlığı, fener şakşakçılığının videoları internette dönüyordu birara.Beyaz fenerin eskiden birara yönetim kurulundaydı Uğur Dündar'la birlikte azize dayanamadılar :)

Ben izlemiyorum son 4-5 yıldır mutluyum :D

Beyaz'ın fenerli oldugunu herkez biliyor zaten sakladıgı birşey degil,ayrıca Galatasaray'ı sevmiyor ama bunu televizyon ekranlarında gösteremez tabiki böyle gözükmeside normaldir.Ben sen olsak gine aynı şeyi yaparız,

Ayrıca bu kadar uzun süredir program yapan hiç kimse yok,bu onun başarılı oldugunu gösterir.

Tabi herkezin kendi görüşüyo Renkler ve Zevkler tartışılmaz derler ya buda onun gibi birşey mesala benim babamda Recep İvedigi sevmez gördügü yerde küfür eder :D

Beyaz'ı sırf takım için seyretmemezlik yapmam ki adam bizim de gönlümüzü alıyor.Beyaz'ın programına katılan Fenerli bir sporcu ben hatırlamıyorum.

Adam kaliteli işler yapıyor.Karşısında Kadir Çöpdemir,Cem Özer,Şahan Gökbakar da durmaya çalıştı hepsi kaldırdı, Beyaz show'un reyting kaygısı olduğunu da sanmıyorum onun içindir ki 13 yıl.

Herkes Galatasaraylı olacak diye birşey yok.Sonuçta o da Beyaz'ın seçimidir.İşini iyi yapıyor mu,yapıyor.Ne yani Fenerli diye adamı sevmeyecekmiyiz.Hiç mi Fenerli arkadaşınız yok.

Dün gece eridim bittim.

Hadise harika ötesi güzelligi ile 1. olur :)

Hakikaten dün gece Beyaz Show'u izlemeyenler çok şey kaçırdı :D

Beyaz Show”a bu hafta; Ziynet Sali, Fatih Erkoç, Moğollar, Nihat Alptuğ Altınkaya ve Burcu Esmersoy konuk olacak.

Beyaz b hafta bel alto vurdu.Ben yarın(yani bu) akşam Show Tv'de başlayacak olan Wipe Out'u izleyecektim ama Burcu Esmersoy'u çağırınce beni kazandı.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt