Beyin Beyin Beyin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyin Beyin Beyin

Cevap: Beyin Beyin Beyin

10 numara illa şart değil

Geçen sene Trabzonspor Selçuk Colman ikilisini yan yana oynatıp 10 numara kullanmıyordu

Çünkü ikisi de top yapabilen adamlar

Şimdi biz de Selçuk'un yanına ayağı düzgün bir adam alırsak sıkıntı olmaz.Ama Muntari flan gelecekse işimiz iş

Daha solbek sıkıntısı da var üstelik

Trabzon'un ne oynadigini Senol hoca bile bilmiyordu.. Selcuk-Colman

sag kanatta kimse yok - solda alanzinho var

umut jaja burak 3 forvet

TS 10/11

------------------Onur Kivrak---------------------------

------Egemen Korkmaz-------Giray Kacar----------------

Serkan Balci---------------------------------Piotr Brozek

--------------Gustavo Colman--Selçuk Inan-------------

-----------------------------------------------Alanzinho

--------------------------------------------------------

-------------------Burak--Umut--Jaja-------------------

Trabzon'un ne oynadigini Senol hoca bile bilmiyordu.. Selcuk-Colman

sag kanatta kimse yok - solda alanzinho var

umut jaja burak 3 forvet

Geçmiş 5 senem Trabzon'da geçti ve Trabzonun birçok maçını izlemiş biri olarak ben bile bi b.k anlamadım trabzonun oyun düzeninden

Çok değişik bir sistemle oynuyorlardı hakikaten

Jaja'yı forvet diye aldılar adam "2. Forvet oynarım" dedi ve öyle oynadı

Selçuk Manisa'da 1 numara oynuyordu Trabzonda defansın önüne çekildi

Colman yine 10 numara diye geldi o da defansın önüne çekildi

Velhasıl kelam Şenol Hoca inginç adam :)

simdi ne güzel söyle bir kadromuz olacakti...

------------------Fernando Muslera---------------------

------ Servet Cetin---------------Tomas Ujfalusi---------

Sabri Sarioglu--------------------------------Hakan Balta

---------------Lorik Cana--Selçuk Inan------------------

Abdulkader Keita------------------------------Arda Turan

---------------------Zvjezdan Misimovic-----------------

----------------------Milan Baros------------------------

Bu kadroda arizali sadece Hakan Balta var. 6 Yabanci oldugu icin sol bekte bir yerli olmasi lazim.

Nekadar rezil sol beklerimiz var/di. Hakan,Caglar,Orhan Ak, Ferhat Öztorun, Volkan Yaman, Anil Karaer,Alparslan Erdem,Ilker Erbay,Ilker Cihan,Berk Nezirogullari,Emiliano Insua

Bu 11 adami toplasan yinede siritmayan bir sol bek cikmaz ortaya , illaki adam kaciracak , ofsayti bozacak , gereksiz faul yapacak , hata yapacak. Hakan ve Caglar'dan hucüma katki beklemiyoruz , yeterki defansta hic hata yapmasinlar..

O Sol bek eksigine ragmen bu takim bu ligde rahat sampiyon olurdu ama nerede ?

Cana/Muslera takasi yapmamaza ragmen Cana'yi kadroya yazdim. Muslera'yi bonservisiyle aldik deyin gecsin.

O yazdığın kadroda Keita yerine Kazım,Misimovic yerine Elmander ve Cana yerine Muntari de olur ya da iyi bir önlibero ile yine mükemmel bir kadro,şampiyonluğa aday takım yaparız genç.

Emir sonuna kadar haklı.

Lincoln'ün olduğu sezon nasıldı bir hatırlayın.

Kewell olsun Baros olsun Arda olsun bu adamların performansları tavana vurmuştu.

Kesinlikle gerekli böyle bir oyuncu.

edit; Diego olabilir.Fakat son zamanlardaki performansı hakkında bilgi sahibi değilim.

Emir reis çok haklısın. Tam bir beyine hatta maestro bir beyine ihtiyaç var.

Bu espriyi yapan olmuştur ama şöyle Lincoln gibi bir adam gelse dimi;)

Bence de bu tip bir oyuncuya ihtiyaç var. Arda bu tip bir oyuncu değil.

Ronaldinho veya Diego tarzı bir oyuncu gerekli..

10 Numaramiz Diego olacaksa hic olmasin daha iyi..adam disiplinsizin önde gideni. bir zamanlar cok iyidi ama simdi cok ama cok düstü. Ronaldinho olacaksa birsey demem , o bu ligi 3-4 yil rahat götürür.

Ben de gelenekçi taraftayım. Mutlaka bir playmaker lazım bu takıma. Şu anda tek sevindirici gelişme Selçuk'un bu konuda Arda'ya destek verecek gibi gözükmesi. Ama yeterli olurlar mı bilemiyorum.

Fazlasıyla olur hatta oyunu Arda'nın bile kurmasına gerek yok..

+Beyin beyin nedir beyin..

Beyin dediğiniz adam Selçuk modern futbolda..

Ben beyinden ziyade oyunun iki yönünü oynayan oyunculardan yanayım..

Oynadığımız lig Türkiye ve takımlar ortasahaya kadar çıkartmıyorlar savunmalarını,o yüzden daha mücadeleci ileri geri oynayan dinamo lazım..

+Beyinde beyin diye tutturursak,Baros veya Elmanderden bir tanesi kesin yedek..

İstemiyorum tek forvet korkak Galatasaray!

hucum futbolu gerek, cift santrafor, arkalarinda Arda ve Diego mesela, onlari da koruyan Selcuk ve yeni yabanci transfer (Cambiasso)

hucum futbolu gerek, cift santrafor, arkalarinda Arda ve Diego mesela, onlari da koruyan Selcuk ve yeni yabanci transfer (Cambiasso)

Sağ açıkta mı oynatacaksın..

Bırakın kardeşim isim sevdasını yürüyen adamları futbolda artık 11'e 11 oynayacaksın yoksa öttürürler..

İstemiyorum mücadeleden kaçacak he getirirsin Gourcuff'u omzumda taşırım..

Selçuk yeterli olabilir diye düşünüyorum ama bi tane yabancı alsak hiç fena olmaz

İşin özeti.

Fazlasıyla olur hatta oyunu Arda'nın bile kurmasına gerek yok..

+Beyin beyin nedir beyin..

Beyin dediğiniz adam Selçuk modern futbolda..

Ben beyinden ziyade oyunun iki yönünü oynayan oyunculardan yanayım..

Oynadığımız lig Türkiye ve takımlar ortasahaya kadar çıkartmıyorlar savunmalarını,o yüzden daha mücadeleci ileri geri oynayan dinamo lazım..

Geçen sezon hücumda nasıl sıkıntı çektiğimizi unutmayın.Yeri geldi tek kale oynadığımız bölümlerde sürekli ceza sahası önünde top çevirmekten kafayı yemişti takım.Bir türlü açamıyorduk kilidi.O yüzden böyle bir oyuncu lazım.Gerçi 4-4-2 oynayacaksak eğer böyle bir adamı oynatamazsın,yoksa orta saha çöker.Ama 4-5-1 oynayacaksak eğer forvet transferinden vazgeçilip Diego ya da mümkünse Honda'yı almak lazım.(Hatta ben Rosicky'e de razıyım)

Aslında Forlan gelseydi buna da ihtiyaç kalmayacaktı.Adam santrafordan çok forvet arkasında serbest oynayabildiği için harika bir hücum hattımız olacaktı.

Bu sene ince paslara alışkın olun hemde 30-40 metrelik..

Selçuk 10 numaralardan kral paslar atıyor..

Sağ açıkta mı oynatacaksın..

Bırakın kardeşim isim sevdasını yürüyen adamları futbolda artık 11'e 11 oynayacaksın yoksa öttürürler..

İstemiyorum mücadeleden kaçacak he getirirsin Gourcuff'u omzumda taşırım..

bu otoban degil ya sag sol olmali illaki, Milan oyle mi oynuyor? Inter oyle mi oynuyor? Roma oyle mi oynuyor? hayir. Arda ve Diego servis oyunculari, yani bir yere yapisip oynamazlar zaten, arkalarina 2 saglam orta saha koy, santrafor Baros, Elmander de serbest, olur biter.. bunun neresi zor? sanki Premier League de oynayacagiz...

Üst Alt