Beyler Evleniyorum (Evlendim) #habibaslanevleniyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler Evleniyorum (Evlendim) #habibaslanevleniyor

Bi yazlıkta kocatsın Allah, tebrikler

Teşekkürler kardeşler amin

Ben bilirkişiyim.

Öncelikle hayırlı olsun Renkdaş. Evlilik öyle bir olgu ki. Doğru insanı bulursan hayatının belkide yapacağın en güzel kararı. Ama doğru insan değilse birdaha asla hayatında başkasını istemeyeceğin bir olguya dönüşür. Ben eşimden yana çok şanslıyım. 4 yıllık evliyim ve dünyalar güzeli bir kızım var. İnsan başka ne ister. Allah huzurlu geçim versin. Eminmisin diyenlere pek aldırma. Bilinçli bir bireysen evlilik kadar güzel bişi yok.

Doğru kararı verdiğimi düşünüyorum. Doğru insanı bulmak gerçekten zor. Allah bağışlasın evladını

Güzel dileklerin teşekkür ederim

Bir yastıkta mutlu, huzurlu ve sağlıkla kocayın inşallah.

Rambo nun Vietnam da vietkonglarla ormanda yaşadığı aksiyonu, evinde, tv uzaktan kumandası için eşinle ve çocuğunla yaşabilmektir evlilik.

Aksiyon Lazım hayata, evlen

Hahaha harika ya bayıldım buna aksiyon lazım katılıyorum teşekkür ederim

Mutluluklar habibi

Sonsuz mutluluklar dilerim renktaş :hat:

gecmis olsun kardesim

Teşekkürler kardeşlerim

20 yıllık bekar hayatı derken?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

konuyu bulandırma öyle senin demek istediğin gibi değil bekarlık hayatı

Ben anlamıyorum evlenince niye evlendin diyorlar, herkes bin pişman. Evlenmeyince de etrafta herkes üzülerek bakıyor evlenmeyenlere. Nasıl olcak bu iş

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok basit.
Kadının kıvırcık saçı var gidiyor fön çektiriyor düzlüyor.
Kadının düz saçı var gidiyor perma yaptırıyor kıvırcık oluyor.

İnsan elinde olanın değerini bilmiyor.
Hep bir mutsuzluk hep bir değişim peşinde.
Senin bekar halini her evli erkek ister ama 2 hafta sonra ailesini geri ister.
Sen de ah şöyle sıcacık bir yuvam olsun, çocuklar dolansın, önüme çay koyan bir eşim olsun diye iç geçirirsin.

Gscimbom mobil

Üst Alt