Beyler :( - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler :(

Cevap: Beyler :(

şimdi 2 gün sonra başkasının kollarında görürsün onu renk daş :sad007:

işi tek hamlede bitiricektin hayır demedi değil ya hayır demesini beklicektin

şöyle ki

-gözlerime bak ve bana hayır de

hayır diyemesse ki seviyorsa diyemez yapışıcaktın dudaklarına dersede yapıcak bişey yok bi daha buluş bence

aynen bence konusmada.. deki adi ne diyelimki Derya.. Derya ben senle yapamiycam.. arkadas gibi olamiyorum, sana karsi hissetiklerimi soyledikten sonra hic olmaz.. kusura bakma de, ben senin arkadasin olarak kalamam.. kendine iyi bak allaha emanetsin, mutlu ol yeter.. bitti.. bidahada bisey yazma.. oyle yada boyle o sana bisey yazacaktir..

bsg diyede yazabilir renkdaş :D

Bence hiç bişi yazmasın.Zaten şuan egosu baya şişmiştir.Ulan ne güzel beni seviyor lan bu diyodur.Kızlara birinin kendisini sevdiğini bilmesi kadar mutluluk veren başka bir şey yoktur.HAvalandırmayacan.Mutlaka arayacak tepki verecek.YEterki tepkisiz kalabilsin cahit kardeş ;)

Bir bayan olarak bayan gözüyle konuşuyorum.

Tek cümle.

Hiç bir güç beni duygusal bir şeyler taşımadığım ya da hoşlanmadığım erkekle akşam yemeğine çıkartamaz. :)

Arkadaş olayı falan hikaye. Hiç tipsiz bir arkadaşım olmadı, yakışıklı oldu, sonrada erkek arkadaş :D

Süreci fazla uzatmadan açıl.

Eğer hayır sadece arkadaşız diyorsa, sadece arkadaş gördüğü erkekle yemeğe çıkan bir kız olduğu için zaten pek bir şey kaybetmemişsindir. Çünkü tek arkadaşı sen değilsin.

Bir bayan olarak bayan gözüyle konuşuyorum.

Tek cümle.

Hiç bir güç beni duygusal bir şeyler taşımadığım ya da hoşlanmadığım erkekle akşam yemeğine çıkartamaz. :)

Arkadaş olayı falan hikaye. Hiç tipsiz bir arkadaşım olmadı, yakışıklı oldu, sonrada erkek arkadaş :D

Süreci fazla uzatmadan açıl.

Eğer hayır sadece arkadaşız diyorsa, sadece arkadaş gördüğü erkekle yemeğe çıkan bir kız olduğu için zaten pek bir şey kaybetmemişsindir. Çünkü tek arkadaşı sen değilsin.

sol kulvardan Deniz goturuyor isi.. Helal Deniz ! aynen.. arkadas fasfatasiyla yemege cik.. ben uyuz oluyorum.. kiz - erkek arkadas olamaz aga.. yani sonucta bu iliskiye donusur donusmuyorsa kizda problem var demektir.. cunku senle ciktiginda bu sefer erkek arkadas edinecek sen kafayi yemeyecekmisin?

cahit geri dönmesini bekleme :D

bende birazcık kötülük evil yapayım fena mı? :D

döner tepkisiz kalmaz filan diyorsunuz da benimki geri dönmediydi lan.ama ben daha konuşmayalım dediydim ondan olabilir :D

cahit geri dönmesini bekleme :D

bende birazcık kötülük evil yapayım fena mı? :D

döner tepkisiz kalmaz filan diyorsunuz da benimki geri dönmediydi lan.ama ben daha konuşmayalım dediydim ondan olabilir :D

hiç bi kadın geri dönmez yahu ben görmedim henüz tabi kendine köpek gibi bağlamadıysan o da belli bi süre ister yani en azından bi beraberlik gerekiyor dönmesi içinde

şimdi bu durumda gelipte ya ben seni seviyormuşum aslında derse başka birini kıskandırmak içindir yani net

hiç bi kadın geri dönmez yahu ben görmedim henüz tabi kendine köpek gibi bağlamadıysan o da belli bi süre ister yani en azından bi beraberlik gerekiyor dönmesi içinde

şimdi bu durumda gelipte ya ben seni seviyormuşum aslında derse başka birini kıskandırmak içindir yani net

ne köpeği ne bağlaması ben köpek gibi bağlandıydım en sonunda kaçtım panpa :D

Üst Alt